Rusko, Čína a BRICS jsou poslední nadějí světa proti krizi, chaosu, demoralizaci a náboženským válkám!

Rusko, Čína a BRICS jsou poslední nadějí světa proti krizi, chaosu, demoralizaci a náboženským válkám!

Pokud co nejdříve neodejdeme z EU, přestaneme jako národ brzy úplně existovat! Vinou vměšování USA, NATO a EU do politiky nezávislých států na celém světě spěje lidstvo ke strašlivé zkáze!

Politika USA a EU na tzv. „demokratizaci“ duchovně úplně jiného islámského světa totálně selhala, stejně jako vize státem naprosto nekontrolované a neregulované tržní ekonomiky, která může existovat pouze ve světě válek a za předpokladu, že je neustále koho vykořisťovat a vycucávat jeho ekonomiku!

Tato transatlantická vize začala paradoxně selhávat s koncem studené války, kdy se ztratil nepřítel, na kterého bylo možno svádět všechny možné i nemožné problémy. Poslední kapkou této nereálné pohádce, ve které se mají dobře pouze cca 3% světové populace a světu vládne cca 400 až 500 nejbohatších oligarchů, byl nástup Vladimíra Putina do prezidentské funkce a roztržení otrockých okovů, jimiž bylo Rusko spoutáno Amerikou po zradě Gorbačova a rozpadu Sovětského svazu!

brics

V okamžiku, kdy západní velmoci a jejich oficiální i zákulisní představitelé ztratili možnost vykořisťovat tu největší a na nerostné bohatství nejbohatší zemi světa, se začal pomalu naklánět a kácet pomyslný, „z kostí po stovkách a tisících bombardování mrtvých lidí postavený trůn“, z kterého vládla Amerika ocelovou pěstí dlouhých 25 let celému světu, házejíce drobečky svým poslušným vazalům a nemilosrdně drtíce všechny menší země, které měli tu odvahu postavit se na odpor.


Po několika letech vlády Vladimíra Putina v Rusku, se však z této země opět stala světová velmoc, která jak je už geneticky dáno v ruské povaze nechrání pouze vlastní zájmy, nýbrž i zájmy svých společníků a přátel, kterými se stává čím dál více zemí celého světa, hledajících nejen obchodního partnera, nýbrž také ochránce před americkou agresí a zvůlí! Jak dopadnou země, které se bez silného spojence odváží říci ne americkým představám a plánům, by Vám mohli vyprávět nejen občané mnoha afrických zemí, ale také dávní přátelé a spojenci naší země, naši slovanští bratři Srbové!

Přišel čas nejen odejít z EU a NATO, dříve, než naši zemi zaplaví běženci a ztratíme nejen suverenitu, ale i své domovy. Přišel čas přidat se na tu správnou stranu!

To, co se nyní děje je historickým zlomem, bojem dobra a zla, světla a temnoty! Pokud nechceme, aby se svět změnil na předpeklí plné náboženských válek a svárů a bojů o územní zisky jednotlivých barbarských států stojících na rozvalinách civilizované Evropy, musíme se přidat na stranu Ruska a jeho přátel a vytvořit společně mohutnou hráz, kterou neprojde chaos a zmar, jenž zaplaví přesně podle plánu hrstky mocných tahajících za nitky z USA všechny státy, které se nedokážou semknout a postavit se tomuto zlu společně!

 

 

Blog autora http://kasuka.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Rusko, Čína a BRICS jsou poslední nadějí světa proti krizi, chaosu, demoralizaci a náboženským válkám!

  • Áno pán Kašuka. Už mnoho ľudí pochopilo z toho čo píšete Vy aj iní, čo sa na nás valí a aj možné dôsledky. Článkov na túto tému, kde sa analyzoval problém, bolo viac než dosť. Hovoríte, treba vystúpiť z EU a NATO ? My už vieme, že včera bolo neskoro. Čo nevieme, je ako realizovať to vaše „treba“. Môžete si byť istý, že “ demokraticky zdola“ to nepôjde. Spoliehať sa na to, že budú nezorientovaní konzumon zdegenerovaní voliči vo voľbách, prípadne v referende, voliť takúto razantnú zmenu, je takýto plán vopred pochovaný a odsúdený na neúspech. Nehovoriac o tom, že z únie sa nedá jednostranne vystúpiť, to by nás musela EU vylúčiť. A vidíte ako sa Gréci so všetkých síl snažili byť vylúčení ale nepodarilo sa im to. Únia si otrokov a užitočných idiotov len tak nepustí. A sám vojak v poli nemá šancu. Únia si otrokov a užitočných idiotov, najmä z bývalého východného bloku, len tak nepustí. Koho by potom vysávala?
    Takže, začnite radšej hľadať, ale reálne a najmä rýchle spôsoby, ako sa dostať von z tých sr.čiek do ktorých sme sa nechali naviesť. Organizujte odpor, občiansku neposlušnosť, domobranu, či priamy nátlak na parlament alebo čokoľvek iné vymyslíte, len nám už nepíšte, že „treba“!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*