Rothschild a Rockefeller chce s břidlicovým plynem roztrhnout Ukrajinu

Rothschild a Rockefeller chce s břidlicovým plynem roztrhnout Ukrajinu

rockefelrotshil

Část Ukrajiny na východě s rozlohou 7800km2, a na západě s plochou 6300 km2 přechází na 50 let pod prakticky nekontrolovanou vládu dvou supernadnárodních společností, které samozřejmě patří dvěma snad nejbohatším klanům světového impéria.

„Shell“, která získala juzivskou oblast, patří rodině Rothschildů, a „Chevron“, jíž lvovská a ivanofrankivská oblastní rada dala souhlas k těžbě uhlovodíků v těchto oblastech, patří rodině Rockefellerů.

Vliv těchto osob na světovou politiku je mnohem větší než kteréhokoliv z prezidentů, včetně Obamy a Putina dohromady. Každopádně konkurenční boj mezi klany Rothschildů a Rockefellerů byl přímo spojen se všemi nejznámějšími revolucemi a válkami dvacátého století a točil se kolem kontroly a vlády nad energetickými zdroji.

Nač je těmto strukturám s pochybnou rentabilitou ukrajinský břidlicový plyn? Oni ho nepotřebují. To je jen způsob, jak „vstoupit“ do země s takovými zdroji, které umožní vzít ji zcela pod kontrolu. V této situaci je možná pouze jedna varianta odporu – spojení obyvatel východu a západu země proti skutečné hrozbě; sjednocení se na pozitivních a společných hodnotách. Pokud budou rozdělující procesy spuštěné slepými politiky – loutkami – pokračovat, můžeme nad vysněnou nezávislostí postavit velký kříž.

zdroj : svetkolemnas.info

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*