Robert F Kennedy Jr: Falešný „Spasitel“ Bill Gates nyní ovládá životy 7 miliard lidí

Robert F Kennedy Jr: Falešný „Spasitel“ Bill Gates nyní ovládá životy 7 miliard lidí

Světová zdravotnická organizace „provádí globální sociální a lékařské experimenty“ v souladu s vizí svého mega-dárce Billa Gatese a jeho „náboženské víry, že může použít technologii (vakcíny a zemědělství s GMO), aby se stal spasitelem celého lidstva,“ varuje Robert F. Kennedy Jr.„Gatesova strategie nákupu Světové zdravotnické organizace (WHO) a kontroly nákupu amerických zdravotnických činitelů, jako je Tony Fauci a Deborah Birx“ znamená, že spoluzakladatel společnosti Microsoft může „diktovat globální zdravotní politiku ovlivňující 7 miliard lidí a kontrolovat ty nejintimnější podrobnosti našich životů, “ napsal Kennedy Jr. na Instagramu.

Kennedy Jr. také citoval z nedávného článku deníku Politica, který uznal, že priority Gatese se staly prioritami WHO. Spíše, než aby se organizace zaměřila na posílení zdravotní péče v chudých zemích – agentura utrácí nepřiměřené množství svých zdrojů na projekty, které Gates preferuje.“

Podle Kennedyho Jr. se mezi Gatesovy preferované projekty řadí „GMO plodiny, chemické zemědělství a vakcíny“.

Preferované projekty nadace Bill a Melinda Gatesové zahrnují „GMO plodiny, chemické zemědělství a vakcíny,“ varuje Robert F. Kennedy Jr.

„Jak informoval minulý týden @nationmag, tato politika často prospívá farmaceutickým a chemickým společnostem – jako je Monsanto -, do nichž Gates a jeho nadace silně investují.

Gates využil své peníze k systematickému nákupu „pravomocí, které v některých ohledech přesahují ty, které mají prezidenti“, a tuto moc využívá k experimentování s lidmi jako s „morčaty“, varuje Kennedy Jr.

„Nevládní organizace se sídlem v Ženevě si stěžovala deníku Politico: „Málokdo se odváží otevřeně kritizovat, co dělá“.

„Kritici si Gatesův přístup osvojili jako„ monopolistickou filantropii “.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*