Rekviem za Donalda Trumpa

Rekviem za Donalda Trumpa

Generální prokurátor a republikán Bill Barr, další z Trumpových omylů, neprodal jen prezidenta Trumpa, ale též americkou demokracii, čímž dokázal, že volit Republikány nemá smysl.

Před tváří nevyvratitelných důkazů o tom, že listopadové prezidentské volby byly zorganizovány tak, aby mohly být ukradeny a ukradeny byly, neshledaloTrumpovo ministerstvo spravedlnosti (DOI), důkazy podvodu dostatečné k tomu, aby platnost voleb neuznalo.

Avšak jak všichni dobře víme, toto ministerstvo spravedlnosti se neobtěžovalo, aby se na tyto důkazy vůbec podívalo. Kdyby se totiž na ně podívalo, spatřilo by masívní volební podvod, jenže lidé na tomto ministerstvu nechtějí nic vidět. Oni se chtějí zbavit Trumpa.

Barr ke své vlastní podpoře masívního volebního podvodu ještě v těchto dnech přiložil další polínko, když prohlásil, že neexistuje žádný reálný podklad pro to, aby byly volební stroje a jejich sofware zabaveny a podrobeny přezkumu.

Jenže takovýto podklad samozřejmě existuje. Nespočet profesionálů už přece přísežně dosvědčilo i vysvětlilo, jak byly tyto volební stroje naprogramovány tak, aby zvolily Bidena. A existují i stovky podepsaných přísežných prohlášení svědků dokumentujících použití stovek tisíců podvodných volebních poštovních lístků, kterými byla volební krádež ještě doplněna. A jestliže generální prokurátor prohlásí, že přísežní svědkové nejsou důkaz, třebaže tito svědkové se pod svá svědectví podepsali s tím, že jsou ochotni přijmout trest, jestliže se jejich svědectví prokáží jako svědectví křivá, pak je očividné, že DOI nikdy nepřivolí k tomu, aby se kauze voleb dostalo řádného soudního projednání.Co se ovšem namísto toho projednává je, že Barr, jakožto člen establishmentu, spolupracuje na establishmentovém díle, jímž je snaha zbavit se neestablishmentového prezidenta, který stojí v cestě establishmentovým agendám. Prezident, který reprezentuje spíš zájmy lidu než zájmy establishmentu, je pro establishment hrozbou a musí být proto odstraněn. John F. Kennedy byl odstraněn kulkou. Trump byl odstraněn ukradenými volbami.

Abychom si uvědomili, do jaké míry stojí Trump proti establishmentu, poslechněme si jeho inaugurační projev před čtyřmi roky. Vše, co v něm řekl, mínil vážně, ale jak jsem už též před čtyřmi roky napsal, Trump neznal Washington, neuměl si vybrat do vlády takové lidi, kteří by mu v boji proti establismentu mohli pomoci, a nakonec obětoval i náčelníka Obranné zpravodajské agentury generála Flynna, který jediný věděl, jak ho mocensky zaštítit. A zdá se být neuvěřitelné, že Trump následně považoval svého zetě a svoji dceru za zcela postačující své poradce. Neuměl se bránit a jeho totální nezdar ovládnout ministerstvo spravedlnosti jeho osud nakonec zpečetil.

Co může teď Trump dělat? Vede se řeč o tom, že by mohl využít svých prezidentských pravomocí k vyhlášení stavu národní pohotovosti a poté přimět armádu k vyhlášení nových voleb. Nic takového se ovšem nestane. Jestliže Trump vyhlásí stav národní pohotovosti, žádná součást vlády tento stav nepodpoří. Nu a jestliže bude novými volbami pověřena armáda, zvolí ta Bidena za prezidenta znovu. Vždyť ho vlastní! A též ona se chce Trumpa zbavit, protože Trump představuje hrozbu pro příjmy i moc vojenskobezpečnostního komplexu. Vždyť Trump chce přivést americké vojáky zpět domů, chce normalizovat vztahy s Ruskem a chce snížit bilionový rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu USA.

Trump je jediným Američanem v politice, který dokáže zformovat skutečnou opoziční stranu, jež by mohla a měla vystřídá dnes už neužitečnou Stranu republikánů. Jeho podporovatelé vědí, že dostal ve volbách 2020 o 10 milionů víc hlasů než ve volbách 2016, že proti roku 2016 získal třikrát víc černošských hlasů a že mu byly naprogramovanými volebními stroji a podvody s poštovními hlasovacími listky volby ukradeny.

Mnozí volební experti věří, že Trump ve skutečnosti volby vyhrál a to s náskokem 20 milionů hlasů.

Zkrátka a dobře, Trump by mohl své voliče odpoutat od už neužitečné Republikánské strany a utvořit skutečnou a bojovou opoziční stranu. A Trump, jako multimiliardář, by též též mohl založit novou zpravodajskou službu, která by poskytovala alternativní vysvětlení ke konrolovaným vysvětlením presstitutek.

Establishment o téhle možnosti samozřejmě ví. A proto plánuje spoutat Trumpa až do konce jeho života soudními spory, žalobami a pronásledováními. Korupční Demokraté města New York už pro něj mají připravenu daňovou žalobu, a domněle tzv„poškozené strany“ jsou připraveny proti němu podávat nekonečné občanské žaloby, proti nimž se Trump bude muset samozřejmě bránit.

Trumpa, až už nebude prezidentem, tak čeká život až po okraj naplněný soudními spory.

Takže odpověď na otázku: Co může Trump dělat? může znít i takto: Může pronést řeč, ve které prozradí, že jediným obráncem pravdy je lid, a nikoliv vláda, a že lid musí použít všechno, včetně nátlaku, aby tuto pravdu prosadil.

Jestliže toto Trump učiní, má země šanci. Jinak je s námi konec.

 

Vybral a přeložil Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*