Ředitelka CDC odmítá připustit, že může otěhotnět pouze žena

Ředitelka CDC odmítá připustit, že může otěhotnět pouze žena

„CDC nyní podniká důležité kroky ke zlepšení vakcinační ochrany pro těhotné, u nichž je vyšší riziko závažného onemocnění způsobeného Covidem-19,“ uvádí se dále.

Ano, CDC horlivě doporučuje, aby se „lidé“, kteří „uvažují o otěhotnění“, nechali očkovat! – přestože už při očkování na Covid zemřelo 17 000 lidí, včetně dětí, kojenců a spousty dětí v děloze, jak odhaluje pravá věda.

Rochelle Walensky, ředitelka CDC, která si říká doktorka, ve videorozhovoru na sociálních sítích – před svým slavným transparentem CDC, aby to bylo oficiální – otevřeně prohlašuje, že biologičtí muži mohou rodit. Ta oficiální záležitost je její názor, ne věda. Je to jen další z těchto filozofií genderové fluidity, která se používá k infiltraci lidských myslí a k donucení těhotných „lidí“ ke špinavým, nebezpečným vakcínám proti Covidu.Uvědomte si, že tohle je člověk, který vede tu nejextrémnější propagandu lékařské tyranie, ze všech mluvících hlav CDC, a který je údajně skutečný doktor. Tahle dáma je pro Big Pharmu a CCP naprostá hvězda. Bude doslova číst všechno, co před ni postaví, a bude předstírat, že je to výzkum.

Sledujte, jak čte tuto špatnou radu, slovo od slova z jejího čtecího zařízení, když vidíte, jak její oči přecházejí sem a tam… „Máme nyní k dispozici ‚nové údaje‘, které potvrzují bezpečnost našich vakcín pro osoby, které jsou těhotné, včetně těch, které jsou těhotné, včetně těch, které jsou v raném stadiu těhotenství a ‚přibližně‘ v době početí.“

Nová data? Můžeme se podívat? Budeme si to muset ověřit v nějakých nezávislých laboratořích, doktorko. Pocházejí vaše údaje od těhotných mužů, mužů, kteří mají děti, a mužů, kteří uvažují o otěhotnění? Jak „daleko“ byli ti těhotní, paní Walensky? Můžete, prosím, říkat těhotným ženám těhotné ženy místo „lidé“?

Tvrdí, že její údaje neukazují vůbec žádné obavy o bezpečnost těhotných, a to tváří v tvář skutečné vědě a studii publikované v New England Journal of Medicine, která odhaluje, že vakcíny Covid ukončí 4 z 5 těhotenství jako „spontánní potrat“. Nemluvě o tom, že vakcíny způsobují více nemocí pro očkované.

Stejná studie odhalila, že když jsou těhotné ženy očkovány přípravkem proti Covidu během prvního nebo druhého trimestru těhotenství, je u nich 82 procentní pravděpodobnost spontánního potratu, kdy jejich dítě zemře během několika dní po „očkování.

Proč je očkování tak naléhavé, Dr. Walensky? Snažíme se vyhladit celou generaci lidí? Všechno zakládá na náhlém „vzestupu“ Covidových případů, ne úmrtí, ale případů, které jsou založeny na PCR testech, které opravdu testují všechno od obyčejného nachlazení po chřipku, včetně patogenů chřipkové vakcíny z předchozích očkování proti chřipce.

Technologičtí giganti pak hned ráno, nebo kolem oběda, posílají tuto falešnou „zprávu“ a propagandu na sociálních sítích o Covidu přímo do všech chytrých zařízení v zemi a doslova ji nutí, aby se rozšířila. Ženy si musí uvědomit, že je to všechno propaganda a musí chránit své děti a držet je mimo nebezpečí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ředitelka CDC odmítá připustit, že může otěhotnět pouze žena

  • · Edit

    Židovská pyca stejně jako celé csc mělo by se to zrušit podobné živly pověsit.tfuuj.vakcíny jsou taky dobytek židů hnůj.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*