Redaktor New York Times: Deportujte Američany, ne nelegální přistěhovalce!

Redaktor New York Times: Deportujte Američany, ne nelegální přistěhovalce!

Redaktor deníku New York Times Bret Stephens, který sám sebe označuje za konzervativce, napsal v sobotním vydání deníku, že by bylo lepší deportovat Američany, než nelegální přistěhovalce.    

„Spojené státy mají příliš mnoho lidí, kteří nepracují tvrdě, nevěří v Boha, nepřispívají hodně společnosti a nevěří ve velikost amerického systému,“ napsal Stephens ve svém díle.

Stephens uvedl, že tento popis platí pro mnoho amerických občanů, jejichž rodiny jsou v zemi po celé generace.Redaktor deníku poté pokračoval ve své kritice s tím, že američtí domorodci jsou více uzamčení, méně vzdělaní, méně nábožní, méně podnikatelští, s větší pravděpodobností mají děti mimo manželství, mají více mladistvých delikventů ve svých řadách a mají méně dětí než přistěhovalci, jejich – legální i nelegální – vrstevníci.

„Podstatné je: Takzvaní skuteční Američané ničí Ameriku,“ uzavírá Stephens. „Možná by měli odejít, abychom je mohli nahradit novými a lepšími jedinci: nově příchozími, kteří oceňují, co Spojené státy mají, kteří jsou ambicióznější pro sebe a své děti a ochotnější se do budoucna obětovat.“

Celý článek v angličtině

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*