Řecko nepotřebuje pár stovek policistů či vojáků z ciziny, ale odvahu politiků rozhodnout

Řecko nepotřebuje pár stovek policistů či vojáků z ciziny, ale odvahu politiků rozhodnout

Žvanění politiků o tom, že by se Řecku mělo pomoci nějakými policisty či vojáky je v lepší případě ostudná neschopnost vnímat realitu.

Řecká policie i armáda disponuje zbraněmi dostatečnými k rázné ochraně svého území. Chybí ale politické rozhodnutí, aby tyto zbraně při obraně a ochraně svého území mohli použít.Řecká armáda je obrovská a i s policií disponuje dostatečným množstvím zbraní, které by efektivně umožnily obranu a ochranu jejich území před vpádem v podstatě neozbrojených nechtěných „nájezdníků“ v jakémkoliv množství. To musí být jasné i všem politikům, kteří se vojenské prezenční službě vyhýbali, ale nyní chrlí moudra na toto téma.

Letitý problém, který se v čase pouze stává více či méně intenzivní, je v tom, jak se má nazírat na tisíce lidí, kteří se snaží ilegálně dostat na území cizího státu a neváhají při tom často používat i amatérsky vytvořené ruční zbraně.

Současně je těmto lidem opakovaně jasně říkáno, že jejich snaha o průnik na území dotyčného státu je vnímána jako narušení suverenity dotčeného státu.

Převaděčské mafie a jejich pomocníci z řad některých neziskových organizací i jednotlivců, za skandální podpory řady politiků, tvrdí, že tito lidé jsou nedotknutelní a dokonce, že poškozené země mají povinnost se o tyto lidi komplexně postarat.

Jde o obrovský byznys a účelovou rétoriku. Jako bývalý policista, který se problematikou masové migrace a převaděčstvím profesně zabýval u pohraniční policie a na Policejním prezídiu ČR jsem v šoku, jak celá tato organizovaná zločinná činnost se odehrává zcela otevřeně a nikdo za ni není hnán k trestní odpovědnosti. Mimochodem, podpora politiků této věci se nechá kvalifikovat jako schvalování a napomáhání trestné činnosti.

Jde tedy v dnešní době pouze o to, zda-li odpovědní politici v dotčených zemí dají politické rozhodnutí v tom smyslu, jak se má věc řešit.

Ozbrojené složky nemají zbraně pro parádu a obrana a ochrana území a bezpečnosti státu je jejich zákonnou prioritou číslo jedna. Bohužel realita je taková, že bez politického rozhodnutí tuto záležitost nikdo řešit nechce a proto vidíme ta neskutečná videa.

Ubohost politiků spočívá v tom, že bez rázného řešení se dotčené země a celý náš kontinent blíží obrovské vražedné občanské válce.

A já se již od roku 2015 ptám, proč lidé stále ve všech volbách volí takovéto politiky ? Pokud vše dospěje k občanské válce, bude to zodpovědnost i všech těch, kteří buď aktivně volí ty politické nýmandy či na volby kašlou …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*