Řeči dojímají, ale činy strhávají!

Řeči dojímají, ale činy strhávají!

Tímto římským citátem lze charakterizovat zdlouhavé a nekvalifikované počínání vedení EU v případě zastavení přívalu afroasijských emigrantů do Evropy. Čas běží, vedení unie nekoná energicky a racionálně s cílem zastavit krizový vývoj a odvrátit možný tragický kolaps evropských národů.

Dosavadní vývoj situace navádí k přesvědčení evropské veřejnosti, že EU řídí v převážné míře lidé neschopní, lidé úplatní a lokajové globální elity (čest výjimkám). Tito lokajové velmi dobře vědí, kdo vnáší řízený chaos do Evropy a dalších regionů naší planety. Tyto zhoubné aktivity koordinované globální elitou zpoza Atlantiku, vyplývají ze záměru zavedení Nového světového řádu- světovlády, pod taktovkou USA.

Globální elita podněcuje nepokoje a lokální války „v neposlušných zemích“ hlavně tam, kde jsou ropné a přírodní zdroje. V posledním období je to Irák, Libye, Afghánistán, Sýrie a další. Dá se předpokládat, že na řadě je Venezuela a další. Na těchto tragédiích si vždy přijde na své militaristická lobby, propojená na globální elitu. Další ohniště vojenského konfliktu je na Ukrajině, do kterého by chtěli tito plánovači zatáhnout Ruskou federaci. RF označili za nebezpečného agresora vůči EU, ale opak je pravdou! RF má 36% nerostných zdrojů planety, 1/6 zemské souše, umožnila sjednocení Německa a zrušila Varšavský pakt, čili obvinění stojí na vodě. Cíl je však v rozdělení RF a zmocnění se přírodního bohatství. Evropští politici by se měli zamyslet nad „Rapackého plánem“, který navrhoval ve střední Evropě vytvořit neutrální pásmo a toto rozšířit po Ural a po Atlantik.

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Kritiku Řecka ze strany vedení EU za nízkou aktivitu ochrany Schengenu vůči průniku emigrantů je diletantský názor. Rozsáhlost a členitost teritoria vyžaduje obrovskou technickou a finanční náročnost, což zadlužené Řecko nemůže samo zvládnout. Nechat v tom samotné Řecko bez finančního přispění EU zřejmě zapadá do scénáře jak rozleptat levicový režim, který je výsledkem demokratických voleb řeckého lidu!

Enormní nárůst přílivu emigrantů- počty a dobu průniku emigrantů zná jen organizátor, globální elita- je možné zastavit urychleným přijetím účinných a energických opatření ze strany OSN. Zastavit vojenské konflikty v afroasijských státech nasazením mírových sborů OSN a poskytnout těmto státům ekonomickou pomoc. Západní státy a USA mají vůči těmto zemím i velký morální dluh, protože staletí z nich ekonomicky profitovaly.

Nic nebrání, aby silové složky EU konfiskovaly velkokapacitní a drahé lodě přepravcům v pobřežních vodách Schengenu při jejich návratu. Přepravci nepoužívají jen gumové čluny jak je veřejnost informována ze strany úplatných masmédií.

Vrcholní politici EU nedokážou říci organizátorům destabilizace – globální elitě – už dost, i za cenu přerušení spolupráce, neboť toto je třeba udělat ve jménu zachování života svých občanů a národů! Přetrvávající nečinnost evropských politiků může způsobit násilné převzetí moci extrémními politiky a hnutími. Nezvládnutí situace může skončit zničující válkou, kterou si přejí mentálně narušení politici, vojáci, které nestačila lidská pospolitost izolovat.

V souvislosti s nečinností politiků EU – je třeba kladně zhodnotit politiky zemí V4 – postavit se na odpor záměrům globální elity, jsem si vzpomněl na kubánského politika Fidela Castra. Nejsem jeho fanoušek, ale drtivá většina politiků mu nesahá ani po paty. Zkorumpovaní politici EU, Junker, Schulz, a jim podobní už dali najevo, že neposlušným státům EU omezí nebo zastaví tok eurofondů. Je to značené vydírání a neumím si představit dopad na ekonomiku.

Na základě tragických událostí v Paříži, Francie vyhlásila výjimečný stav a opatření na zvýšení pravomoci policie. Tato opatření aplikují i další státy unie. Zvýšení pravomocí policie v ostatních státech může sledovat i jiný vývoj. Asi je to obava z převzetí moci nově vzniklých levicových stran a to si globální elita a oligarchie nepřejí.

V souvislosti s vážnou situací v Evropě a v dalších zemích si dovolím citovat římského myslitele Nasa Ovidia, který varoval před lidskou lhostejností ke zlu. „Zlu se ihned v počátku postav, dlouhým váháním zlo zesílí a pak pozdě přichází lék.“

 

Ing. Richard Novák

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Řeči dojímají, ale činy strhávají!

  • JE TO DOBRÝ ČLÁNEK , ale mám obavy, že jeho praktičnost je v rámci SCI-FI!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*