Reakce Svobodných na obnovení hraničních kontrol ze strany Německa

Reakce Svobodných na obnovení hraničních kontrol ze strany Německa

Německo dnes oznámilo, že obnoví kontroly na hranicích s Rakouskem. Německý ministr vnitra sice zdůraznil, že jde o dočasné opatření, ale protože Německo neřeší příčiny, je zřejmé, že jde o opatření dlouhodobé. Začíná tak faktický pád Schengenské dohody, který Svobodní předvídali a opakovaně na něj upozorňovali.

Migrační vlnu na sebe Německo přivolalo samo svým štědrým sociálním systémem i faktickou ignorací Dublinského systému (= dohoda umožňující požádat o azyl jen v jedné bezpečné zemi), kterého se nyní dovolává.

hranicni kontrola

Obnovení kontrol na hranicích s Rakouskem povede ke zintenzivnění přesunu migrantů přes Českou republiku a Polsko. Svobodní se obávají, že Německo tímto krokem v podstatě nevybíravě tlačí na vládu České republiky i okolních zemí, aby odsouhlasily kvóty na rozdělení imigrantů.

Svobodní apelují na českou vládu, aby se připravila na posílení migrační vlny přes ČR a razantně odmítla kvóty na přerozdělení imigrantů. Zároveň musí Česká republika trvat na dodržování mezinárodních úmluv.

 

Republikové předsednictvo Svobodných

 

Kateřina Kašparová

tisková mluvčí Strany svobodných občanů

 

https://web.svobodni.cz/

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Reakce Svobodných na obnovení hraničních kontrol ze strany Německa

  • Zastavam stejny nazor jako strana Svobodnych obcanu,neni nutne se nechat tlacit A.Merkel do kouta,nejsme zadnou novodobou kolonii Nemecka! To co Nemecko pod vedenim A.Merkel predvadi s nesouhlasicimi zememi byvale stredni a vychodni Evropy s navrhovanymi kvotami je docela obycejne a sproste vydirani!At si ti nemecti politicti poskoci USA, ponechaji dotace pro nynejsi nezvanou uteceneckou naplavu,ktera se jim mini usadit v jejich vlastni zemi navzdy! My jsme oproti Nemecku mala zeme a nemuzeme si dovolit zivit miliony ekonomickych mirantu z Blizkeho,Stredniho vychodu a premnozene Afriky!At se o ne postaraji zeme,ktere se vecnymi valkami a barevnymi revolucemi zaslouzily o jejich rozvrat a predevsim bidu,ktera je nyni laka jak zrave kobylky za lepsim do Evropy! Pokud se cela vylepsena EU,spatny klon RVHP rozpadne bude to jedine k nasemu vlastnimu dobru!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*