Rakovina je hlavně způsobena požíváním kyselinotvorné potravy

Rakovina je hlavně způsobena požíváním kyselinotvorné potravy

Hlavní příčinou vzniku rakoviny je jídlo, které jíme. V dávných časech jsme konzumovali stravu převážně zásadité povahy, ale to se změnilo a míra rakoviny se rapidně zvýšila.

Většina lékařů neinformuje o tom, že byste měli jíst správné jídlo, abyste se vyhnuli rakovině a co máte jíst, aby to vaše tělo bylo schopno přirozeně vyloučit.

Potraviny, které jíme v dnešní době, obsahují kyselinu a zásadité prvky. Strava tvořená převážně z kyselinotvorných produktů může přispět ke vzniku rakoviny.

Bohužel se jedná o obvyklou stravu v západní kultuře. Běžná strava je dnes většinou kyselinotvorná. Pokud bojujete s rakovinou, je třeba vyrovnat hladinu pH v těle, protože rakovině se daří v kyselém prostředí, zatímco zásadité prostředí rakovinu odstraní.

Lidé v dnešní době trpí na rakovinu o mnohem více, než předtím, a je to hlavně proto, že typická západní strava produkuje velmi vysoké procento kyselin. Jedná se především o živočišné produkty a mléčné výrobky.

Potraviny, které jsme byli zvyklí jíst, jako je čerstvě vypěstované ovoce a zelenina, byly pro nás mnohem lepší, takže nejlepším řešením je provést některé změny ve stravování.

Poměr kyselosti a zásadovosti se měří na stupnici pH, která se pohybuje v rozmezí od 0 do 14. Číslo 7 je neutrální.

Zatímco může mít diagnóza rakoviny i jiné faktory, které přispívají k jejímu vzniku, potraviny, které jíme, jsou hlavní příčinou.

Před mnoha lety, než jsme měli supermarkety, jsme jedli zdravější stravu, nyní kvůli průmyslově zpracovaným potravinám a popularitě rychlého občerstvení se naše strava významně změnila. Kyselá strava způsobuje mnoho zdravotních problémů a rakovina je jen jedním z nich.

Například, mnoho našich potravin se vyrábí rafinovaně. Většina našeho chleba a dalších pečených potravin jsou vyrobeny z rafinované bílé mouky.

Některé další příklady, které jsou kyselinotvorné potraviny: těstoviny, sýry, zmrzlina, máslo, džemy, želé, alkoholické a nealkoholické nápoje.

Všechny kyselinotvorné potraviny nemusí být nutně špatné, problém je v tom, zda je naše strava vyvážená. Pokud máte co dočinění s nějakým vážným zdravotním problémem, je důležité, pozorně sledovat, co jíte.

Zásadité potraviny jsou čerstvé ovoce a téměř všechna čerstvě vypěstovaná zelenina. Také byste měli konzumovat ořechy, semena, obiloviny a luštěniny, které jsou všechny zásadité potraviny. Je důležité si uvědomit, že změny provedené na více zásaditou stravu mají mnoho zdravotních výhod, včetně přirozené léčby rakoviny.

Naše strava se v průběhu posledních 40 až 70 let drasticky změnila. Většina z toho, co jíme, je nyní k dispozici v supermarketech, které mají ohromující vliv na to, co si koupíme.

Většina z výrobků, které si koupíme v supermarketech, jsou průmyslově zpracované potraviny a právě proto jsou tyto potraviny s nízkým obsahem nutričních hodnot, a to je bezesporu důvod, proč je v dnešní době tak obrovský výskyt rakoviny.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Rakovina je hlavně způsobena požíváním kyselinotvorné potravy

  • Zapomina se v clanku, ze veskere potraviny v prodeji jsou chemicky upravene ruznymi E… konzervanty a prichutovymi zesilovaci, dale nezdravymi prepalenymi oleji. K tomu prijdou GMO potraviny, coz jsou traviny, zpusobujici rakovinu. Stale se lze a zamlcuje lidem pravda o GMO, protoze je v tom veliky byznys a zisk. Poznatek, ze prekyseleni organizmu muze zpusobit rakovinu je znamy poznatek od 20 let minuleho stoleti, Dr.Otto Warburg za nej dostal Nobelovku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*