Rakouský muzikant: Merkelová je zločinec a musí být uzavřena v psychiatrické léčebně

Rakouský muzikant: Merkelová je zločinec a musí být uzavřena v psychiatrické léčebně

V rozhovoru pro časopis „Alles Roger“, rakouský popový zpěvák Christian Anders napadl Angelu Merkelovou a prohlásil, že „musí být uzavřena v psychiatrické léčebně“.        

Anders uvedl, že země by „měly přijmout nějaké žadatele o azyl“, ale „to, co Merkelová udělala, by mělo být zakázáno.“ „Pokud pozvete do svého bytu 20 lidí a dalších 2 000 jich čeká u dveří, nedopadne to dobře. Uprchlíci, kteří byli ve Skandinávii odmítnuti jako ne-uprchlíci, přicházejí do Německa,“ uvedl.

Muzikant si myslí, že situace s migranty by mohla skončit vážným násilím: „Říkám, že krev bude šplíchat metry vysoko.“ Podle Anderse je Merkelová „zločinec“ a měla by být „uzavřena v psychiatrické léčebně“ za to, co udělala.

„Tisíce dětí denně hladoví, zatímco Merkelová tloustne,“ dodal. Zatímco kritizoval Německo Angely Merkelové, pochválil svou zemi, že převzala kontrolu svých hranic: „Rakousko je trochu inteligentnější a uzavírá se, to je dobré rozhodnutí.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Rakouský muzikant: Merkelová je zločinec a musí být uzavřena v psychiatrické léčebně

  • Divím se, že „chytří“ evropští politici si nechají rozkazovat od takových duševně nemocných psychopatických individuí. Soros rozhazuje své sítě pomocí lehce nabytých peněz a také u nás dělá divy a všichni se mu klaní. Hlavně pracovníci neziskovek a různé novinářské spolky jako např. pí Drtinová, která byla ještě vyznamenaná a mnohé programy multy kulty si Sorose povýšili na svého Boha, protože peníze jsou pro ně vše, hlavně když nejsou schopni myslet co svým konáním připravují naši dětem. Všichni děláme chyby, ale jen blbec je opakuje a ještě obhajuje , anebo je to těžce psychicky narušený a nemocný tvor a to platí pro vůdkyni EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*