Rakousko se rozhodlo zrušit protiruské sankce

Rakousko se rozhodlo zrušit protiruské sankce

Nová rakouská vláda slíbila, že zruší protiruské sankce, které byly uvaleny od konfliktu na Ukrajině v roce 2014, píše tisková agentura TASS.             

„Rakouská neutralita je základním faktorem, který by měl být zohledněn ve všech mezinárodních dohodách. Zapojení do globální politiky je součástí národních zájmů neutrálního státu,“ stojí v programu nazvaném „Společně pro naše Rakousko.“

„Rakousko, podle historického spojení, by mělo být aktivním místem pro dialog mezi Západem a Východem a bude formovat politiku mezi Západem a Ruskem.“

„Naším cílem je pozitivní spolupráce na našem kontinentu. Rakousko se bude aktivně stavět, aby odlehčilo napětí, které se objevuje zejména v souvislosti s konfliktem na Ukrajině.“

Mnoho evropských států je proti protiruským sankcím, ale pod tlakem Evropské unie je implementovaly.

To signalizuje širší posun, protože většina členů Evropské unie se nyní snaží normalizovat vztahy s Ruskem v rozporu s americkými touhami.

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Sputnik/ Vladimir Sergeev)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Rakousko se rozhodlo zrušit protiruské sankce

  • Politické stádo žádá sankce aniž by si uvědomilo souvislosti a dopady na jednotlivé státy. Je to hrůza když stát vedou papouškové, kteří nepoužívají selský a logický rozum. Ještě horší je, když cizí země nám zasahují do chodu našeho státu a chtějí nám rozkazovat a poučovat. Myslím, že Soros je představitelem velitele rozdávajícího peníze svým úderkám a neziskovkám, které pracují dle jeho přání. V první řadě je nutno oblbnout mládež a ta v budoucnu vykoná spousta dobré práce pro nastolení NWO a tyto plány západu se již uskutečňují a daří.

  • Protiruské sankce byly zavedeny, aby se uvolnil trh pro americké firmy. Ty nastoupily na místo těch Evropských a radují se, jak jsme hloupí. V globální ekonomice není místo pro všechny, proto se snaží USA odstavit Evropu na vedlejší kolej.

  • Už by byla na čase, aby konečně i u nás zrušili protiruské sankce. Stejně tím poškodili jen naše podnikatele. Rusko jede dál a my jsme ztratili obchodní kontakty.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*