Rakousko reaguje, kdy začne adekvátně jednat i ČR?

Rakousko reaguje, kdy začne adekvátně jednat i ČR?

Staví plot i celnici.

Ne, nemluvím o zlobivém Maďarsku, které si od EU i ostatních států muselo nechat nadávat za svůj plot.

Rakušané čekají na 300 tisíc lovců pečených holubů z Lýbie, kteří už čekají na Italských hranicích. Posilují policii a nespoléhají na Schengen. Norská námořní loď Siem Pilot zachránila u Itálie na 900 těch, jejichž jméno ani barva ani národnost se nesmí vyslovit. Jo, uhodli jste, jsou to ti, jež nás obohatí. Říkaly to mamá Merkelová a mamá Žilková. Nacpali je na Sicílii, do Palerma. (Ježíš, ne! Ne ty dvě báby.) Ještě že to už nezažije Corrado Cattani. Byly obohaceny i přístavy v Sardínii – Cagliari a Reggio di Calabria.

To proto, že je počasí na houby. Proto jako houby rostou stany a přístřešky a cpou se bagetami, halal nehalal a opět jsou tu čmoudíčci s nataženými ručičkami, dej, dej, dej, déééj. A oni mají právo. A oni chtějí to a to, zbytečné opakování. Prostě chtějí až moc. A ničeho si necení a mají nás totálně na háku.

A Turci také. A úplně jako to naše slavné etnikum, když jim začnete dávat něco – cokoliv – dávky, peníze, humanitárku – dáte prst a v trapu máte rázem celou ruku. (Chtěla jsem napsat v řiti, ale to se nesluší).  A jak nedáte – jój, diškriminácija.

Stejně tak se chovají i Turci. I ti, co nás mají obohatit. Já jen vidím, jak země začínají chudnout a chřadnout. Začne to v Německu nebo v Rakousku? Vídeň prahne po spravedlnosti a plnění kvót. Německo stíhá autora satiry, který zesměšnil Erdogana. U nás touží politikové po totální kontrole internetu.

Kde se „šprajcnou“ jako první?

Ne, u nás ne. Pokud tu budou Kocábové a Šabatky, Socbotkové a Stropnické a Degenerace21 a prdlí feťáci – aktivisté, kteří jedou s drogami a noži za utečenci do tábora do Indomenii v Řecku, tak se nic nezmění. Je třeba vypráskat vysoce ziskové neziskovky, aktivisty a naivní sluníčkáře, xenofily, a nastolit pořádek a řád. A dodržovat zákony.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/400360-v-idomeni-se-znovu-vzbourili-migranti-policie-pouzila-slzny-plyn-a-zableskove-granaty.html

A je mi jedno, jestli je člověk bílý, černý, oranžový rudý nebo zelený – budeš dodržovat zákony, jinak vypadni ze země. Nelíbí se ti tu, neceníš si pomoci, děláš rozbroje – vypadni ze země.  Chceš dodržovat svou víru – prosím, dodržuj, ale v mezích našeho zákona. A ne na náš úkor a na úkor naší kultury. My jsme tady doma, ty jsi na návštěvě!

Zákon. My máme velmi humánní zákony. Bohužel. A ty mají, jak naše etnikum, tak i lovci pečených holubů, díky vysoce humánně myslícím právnickým kancelářím, a jejich služebníkům, a díky přiblblým a feťáckým aktivistům – v malíčku. A to jsou většinou rady a pomoc negramotům a kriminálníkům. V případě těch, co nás mají obohatit, si nejsem jistá o čistém úmyslu žití na našem či sousedním území.

Ale bojím se, že to naši politici a lidé naší vlasti pochopí až tehdy, kdy se do metra nacpe baba v pytli a odpálí se. Nebo potkáte dva chlapy na nádražním nástupišti a najednou BUM!!!

BUM!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Rakousko reaguje, kdy začne adekvátně jednat i ČR?

  • Turci opět přitvrdili s vydíráním. Chtějí bezvízový styk od června nebo sem pošlou armádu uprchlíků, která nás zlikviduje. Oni jí sem pošlou stejně. S pasy nebo bez nich. Proto je nutné přestat se nechat vydírat a uzavřít hranice s Tureckem. Vyjde to levněji, než výpalné a bude to mít efekt.
    Pokud se nechá EU vydírat, musíme z ní vystoupit. EU se potápí a nemá smysl tančit na palubě.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*