Putin ruší omezení zavedená kvůli Covid-19!

Putin ruší omezení zavedená kvůli Covid-19!

Oproti paranoie západních vlád Vladimir Putin oznámil návrat k normálu v Rusku:

„V Rusku se situace s koronavirem stabilizuje; omezení zavedená v souvislosti s pandemií lze postupně zrušit. Obecně se epidemiologická situace v zemi postupně stabilizuje. Dnes ráno jsem poslouchal zprávy: počet vyléčených lidí je již vyšší než počet nemocných. Počet nakažených lidí klesá, je jich méně než 20 na tisíc. To umožňuje pečlivě odstranit uložená omezení.“V současné době ve většině regionů Ruské federace existuje od loňského léta ve srovnání se západními zeměmi jen velmi málo omezení. Všechny služby a obchody fungují (bary a restaurace v několika regionech musí teoreticky zavřít ve 23:00. V praxi mnozí zavírají až za úsvitu). Jediným omezením je povinnost (zde opět velmi teoretická) nosit roušky v dopravě a obchodech a 50% limit obsazenosti v kinech, muzeích atd. Navíc se většina populace neřídí hloupými pokyny: rouška se nosí zřídka, nebo dokonce pod bradou. Pokud jde o „společenské distancování“… zde je snímek pořízený před několika dny v moskevském metru…

Rozsah deklarace Vladimira Putina je ve skutečnosti velmi politický: ukazuje klanu globalistů v Rusku v čele s moskevským starostou, který chce posílit opatření ke sbližování se západními zeměmi, že jeho malá hra skončila.

V srpnu to byl již Vladimir Putin, kdo nařídil moskevskému starostovi zrušit karanténu. Starosta uprostřed jednání obdržel telefonát, aby připravil oznámení o pokračování karantény, a už začal posílat SMS zprávy, aby informoval obyvatelstvo. Podle svědka starosta 2-3 minuty nic neřekl a na konci sdělení uvedl, že karanténa byla zrušena. Minulý týden to byl opět prezident, kdo nařídil moskevskému starostovi, aby zastavil „distanční“ vzdělávání, které v říjnu zřídil pro velkou část studentů. Dnes proto na celostátní úrovni prohlásil, že se věci vyvíjely dost dlouho.

Skutečnost, že toto rozhodnutí má zajisté i volební opodstatnění, a to pádem popularity moskevského starosty s 80% nespokojených lidí, což se promítá do pádu popularity Putina s enormními 40% nespokojených lidí, se zdá být zřejmá, zatímco západní země soutěží v paranoie o to, kdo jejich obyvatelstvo uzamkne nejtvrději a nejdéle. Vladimir Putin zjevně vyřazuje Rusko z globalistického plánu. Je třeba také připomenout nová opatření, která Rusko vepsalo do své ústavy (např. manželství = výhradně muž plus žena, potvrzení víry v Boha, převaha ruských zákonů nad mezinárodními zákony atd.), která jasně ukazují zvolenou cestu u protinožců projektu globalistické společnosti.

Volební loupež provedená Bidenem a jeho komplici ve Spojených státech rychle zatáhne západní Evropu do nuceného pochodu globalizace. Macron navíc při jejich prvním telefonickém rozhovoru slíbil Bidenovi věrnost. Rusko se pak prosadí jako suverénní oáza v bláznivém světě. Právě proto, aby se tomu vyhnuli, si globalisté vynucují cestu pokusy o povstání podněcované „pátou kolonou“ vedenou Navalným a několika oligarchy. (Tato interpretace Alexeje Navalného, muže, který je podle geopolitického analytika Tonyho Cartalucciho pro většinu Rusů do značné míry nepodstatný, neboť slouží k rozdmýchávání potíží pro Putina, má věrohodnost.)

Jak zde ale řekl sám Konstantin Sergejevič: „Rusko má lidské, finanční a vojenské prostředky, aby zmapovalo svůj směr bez ohledu na reakce globalistů.“ Ve stejném článku Konstantin Sergejevič píše: „Bez rychlé reakce, zítra nebo pozítří, je to nejhorší již naprogramováno.“

Prohlášení Vladimira Putina o konci šílenství kolem covidu ukazuje, že existuje jedna reakce, kterou by v příštích týdnech měli následovat další.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*