Publicista Jan Ziegler: Rusko zavinilo potíže s imigranty, tak ať si je vezme

Publicista Jan Ziegler: Rusko zavinilo potíže s imigranty, tak ať si je vezme

Ta protiruská propaganda již opravdu hraničí s mentální retardací. Publicista Jan Ziegler prohlásil, že Rusko může za současné potíže s imigranty. Toto vyjádření nelze snad ani nijak komentovat. Viz článek pana Petříka níže:

Pamětníci se nestačí divit, jak se přepisují dějiny. Dosud jsme se učili, že nás SSSR osvobodil od  nacismu, nyní, že nás SSSR místo osvobození okupoval a za zlo celého světa, že je vinen Vladimír Putin a Rusko.

Jefim Fištejn, Michal Romancov, Luboš Palata a jim podobní nám sdělují, že Rusko a Putin vyvolali válku na Ukrajině, anektovali Krym a páchají na Ukrajině zločiny. Úplně přitom opomíjejí základní fakt, že vojska na obyvatele východní Ukrajiny poslal nelegitimní kyjevský režim, který se dotal k moci násilným pučem a státní správa Doněcka a Luhanska včetně jeho obyvatel odmítli tyto pučisty uznat jako zákonnou vládu. Ohledně Krymu neberou v úvahu, že Krym též odmítli tyto pučisty uznat, jeho představitelé vyhlásili referendum, kde drtivá většina obyvatel se vyslovila pro připojení k Rusku.

Demonstrators step on Russian Prime Minister Vladimir Putin's poster during a protest against Putin's support for Syria's President Bashar al-Assad after Friday prayers in Homs

Ale ignorování těchto zásadních faktů rusofobům nestačí a tak se předhánějí, kdo více si na Rusko a Putina plivne. Došlo to už dokonce tak daleko, že se najdou blogeři, kteří píšou, že Rusko může za současnou vlnu imigrantů z arabských zemí a z Afriky, kteří prchají do Evropy. De facto tím říkají, že Rusko vojensky napadlo a rozvrátilo země jako Irák či Libyi. Že jsem si to nevymyslel se můžete přesvědčit zde: http://ziegler.blog.idnes.cz/c/466046/rusko-zavinilo-potize-s-imigranty-tak-at-si-je-vezme.html .

Když si člověk přečte vyjádření našeho „diplomata“ Bartušky, tak z něj mrazí: „Na druhou stranu jsme velmi podrobně sledovali model, který byl použit na východě Ukrajiny, v Doněcku, Luhansku a v dalších městech. Šlo to jakoby přes kopírák a popírá to teorii o lidovém povstání. Skupina civilistů obsadí budovy administrativy, muži, ženy, děti. Do dvou dnů se tam začínají nosit zbraně, ženy a děti odcházejí, zůstávají ozbrojenci. Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid.

Za tyto výroky dostal „diplomat“ Bartuška pouze napomenutí. http://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/63729/ministr-zaoralek-zuri-diplomat-bartuska-bagatelizoval-smrt-civilistu-v-odese.html

Proto by bylo dobré nezapomínat na události z druhé světové války, zvláště když nyní na Ukrajině vládne režim, jehož jednání splňuje znaky nacismu (zabíjení občanů ruského původu na východě Ukrajiny, kdy nesouhlasící obyvatele tento režim vyhlásil za teroristy) a pochody sympatizantů nacistů v Pobaltí.

Z tohoto důvodu bych si dovolil připomenout některé nacistické osobnosti německého Gestapa, které terorizovaly a vraždily naše občany za doby Protektorátu.

Obecně známé je jméno  SS-Standartenführera, vládního ředitele dr. Hanse Ulricha Geschkeho (v Protektorátu od června 1939 do října 1942), který „vládl“ Praze.

Ke známým osobnostem pražského Gestapa též patřil Josef Böhm (12.4.1900) – číšník, od března 1939 tlumočník gestapa, od září 1941 pracovník protikomunistického referátu II A, vyšetřoval např. Julia Fučíka, popraven 1.5.1947 v Praze.

Méně známý však byl SS-Obersturmführer, kriminální komisař Jan Ziegler (německy Hans Ziegler– leden 1940 – 2. 5. 1945) narozený 16.02.1889 , který působil za Protektorátu ve Zlíně.

Prvním velitelem služebny byl Backhaus, kterého zakrátko vystřídal Otto Köhler. Ten však vůči vznikajícímu odboji postupoval velmi laxně, takže ho již v roce 1940 nahradil Hans Ziegler, který určil ostrý kurz.

Po válce byli popraveni kriminální komisař Helmuth Heinecke, řidiči Rembrandt Lindenthal a Mainhardt Weinkert, kriminální vrchní asistent Josef Urbanek, Karl Ullrich, vrchní kriminální asdistent Karl Heimerl, tlumočník Joseph Schlögel, zástupce šéfa služebny Karl Raschka, do vězení byl odsouzen šéf služebny Otto Köhler. Sebevraždu spáchali šéf služebny Hans Ziegler a vrchní kriminální asistent Erich Zacharius. http://forum.valka.cz/topic/view/27364/Nacisticke-bezpecnostni-slozky-v-protektoratu

Zde je v diplomové práci popsána likvidace odbojové skupiny Michala Malika, jak zlínské Gestapo pod vedením Hanse Zieglera řádilo na našich odbojářích. O tom, jak byli zatčení lidé krutě mučeni se zde raději ani nechci rozepisovat… https://is.muni.cz/th/26408/ff_b/Odbojova_skupina_Michala_Malika.txt

Méně známý je případ likvidace Thomase Kirbyho, Brita narozeného v Njasku, 28. února 1918, člena výcvikových letů. Byl zatčen ve Zlíně, 28 března 1944. Někde mezi Frýdkem a Moravskou Ostravou se vozy s vězni zastavily.  Kirby tam byl zastřelený gestapákem Kiowským, který tvrdil, že tyto vraždy objednal šéf gestapa Zlín, Hans Ziegler. http://www.rootsweb.ancestry.com/~nbpennfi/penn8b2Kidder_GA.htm

Zdroje: Velitelé služeben Gestapa v Protektorátu Čechy a Morava: http://www.ustrcr.cz/data/pdf/pamet-ejiny/pad1202/094-095.pdf

Místo rusofobní hysterie a štvanice proti Putinovi bychom si měli uvědomit, že nacismus není mrtvý a je nutné si připomínat jeho zločiny, abychom již nezažili to, co se například nyní děje na Ukrajině, kde je pronásledovaná opozice a opoziční poslanci.  A Kyjevský režim se pravdu činí: http://www.novarepublika.cz/2015/05/eskadry-smrti-valentina-nalivajcenko.html

Vážení čtenáři, nedopusťme, aby se historie znovu opakovala.

I gestapáci jako byl Jan Ziegler totiž psali historii…

 

Blog autora http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

 • Michal Kesudis stanul před soudem, chválil na Facebooku atentát na české vojáky
  http://www.novinky.cz/krimi/372350-muz-z-ostravy-stanul-pred-soudem-chvalil-na-facebooku-atentat-na-ceske-vojaky.html

  Kdy bude zahájen soudní proces s „diplomatem“ Bartuškou!!!

  Ptám se české prokuratury, která má ze zákona povinnost sama, bez odkladu a bez něčího impulzu z řad občanů, zahájit trestní stíhání proti osobě, o které které je všeobecně známo, že stejná schvalování zločinů proti lidskosti veřejně prohlašovala. S čím paní Bradáčová Bradáčová váhá??? To samé platí pro policii! S čím váhá ministr vnitra pan Chovanec???

  Ptám znalce znaleckého posudku na Kesudisovy výroky, proč Bartuškovi výroky jednoznačně nenaplňují skutkovou podstatu trestného činu „schvalování trestného činu a projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka“.

  Ptám se vlády, respektive ministra zahraničí pana Zaorálka, proč už dávno nepodali žalobu na tohoto svého ostudného „diplomata“!!!

 • · Edit

  Samozvaný „publicista“ a „historik“ Cígler je potomkem brněnského nácka a české štětky. Jeho děda bojoval v řadách wehrmachtu. Proto ta jeho protiruská nenávistná posedlost .Komentovat jeho bláboly netřeba- soudný člověk si udělá obrázek o autorovi sám. Dříve hojně publikoval na blogu v idnesu a po reakcích na jeho bláboly se zasadil spolu s pár jemu podobných na zavedení cenzury na idnesu. Protože ho tam už nikdo nečte, snaží se pronikat na jiné servery. Jen se divím, že ho vůbec někdo seriózní otiskuje.

 • · Edit

  no ten Cígler,to musí být ale kus blbečka….:_DDDD Takovej blábol by snad nevypotil ani václav havel a to už je co říct-větší slátaninu jsem snad ani nečetl

 • · Edit

  Tento pán je zralý do léčebny v Bohnicích. Příště asi řekne, že za potíže s imigranty mohou dinosauři, kteří se v Africe přemnožily. Tohle je už do nebe volající!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*