Psychopatičtí vůdci USA se snaží vyvolat jadernou válku s Ruskem

Psychopatičtí vůdci USA se snaží vyvolat jadernou válku s Ruskem

Představitelé amerického establishmentu – včetně RINOS – se snaží vyprovokovat Rusko k totální válce o Ukrajinu, aby zajistili dostatečný chaos jako zástěrku pro plánovanou implozi dluhové bomby „Globálního resetu“. Potřebují také válku, aby ospravedlnili lékařské stanné právo, konfiskaci zbraní a selhání dodavatelského řetězce, zatímco pozastaví volby do Kongresu v roce 2022 a udrží Bidenovy loutkáře u moci co nejdéle.

Americký senátor Roger Wicker (R-MS) ve Fox News spolu s Neilem Cavutem naznačil, že americká armáda by mohla zahájit překvapivý jaderný útok na Rusko.

„Nevylučoval bych americké vojáky na místě,“ řekl Wicker Cavutovi a dodal, že bychom také neměli „vylučovat první použití jaderné akce“ proti Rusku.

Slovní spojení „první použití“ znamená překvapivý útok. Senátor Wicker tuto šílenost prohlásil v následujícím videu:

Takové řeči jsou víc než hloupé; jsou nesmírně nebezpečné, protože vyzývají Rusko, aby na USA zaútočilo jako první, pokud se Putin přesvědčí, že USA podniknou vlastní překvapivý útok.

Jde o standardní teorii her a můžeme vás ujistit, že Putin má výrazně vyšší IQ, než kdokoliv, kdo dělá tato rozhodnutí v USA. Pokud jde o strategii, Putin je génius. Ve srovnání s tím je Joe Biden pacient s demencí, který se podělá.Rusko by zničilo síly USA a NATO v Evropě

Jak se uvádí ve velmi důležitém podcastu Situation Update (níže), Rusko by vytřelo podlahu silami USA a NATO, pokud by vypukla válka o Ukrajinu.

Proč? Pro začátek proto, že vůdci Pentagonu jsou všichni zkompromitovaní komunisté, zrádci a zaprodanci. Záměrně chtějí způsobit krach Ameriky.

Za druhé, proměnili americkou armádu v sociální experiment, který klade důraz na transgenderismus a homosexualitu před bojovou efektivitou.

Rusko cvičí skutečné muže, aby bojovali jako válečníci, zatímco Amerika povzbuzuje bývalé muže, aby se proměnili v zženštilé sojové chlapce, kteří nosí vysoké podpatky a dámské kalhotky, zatímco polykají chemické kastrační léky ve jménu „rovnosti pohlaví“.

Podívejte se pod náborové reklamy: Čína vs. Rusko vs. USA

 

Zatřetí, Rusko má obrovský náskok před USA, pokud jde o zbrojní technologie, včetně vývoje hypersonických raket. Rusko už má hypersonické rakety v plném nasazení, zatímco americká armáda roky zaostává a pravděpodobně je nikdy nedonutí k práci, protože celý komplex vojenského průmyslu je také plný zoufalců.

Tyto rakety mění hru v jakémkoliv válečném divadle, protože proti nim neexistuje žádná obrana. Pohybují se tak rychle, že je radar nemůže sledovat kvůli fyzikálním zákonům, jak je vysvětleno níže.

Jak píše Military.com:

Hypersonické zbraně, jako je ruský 3M22 Zircon, létají tak rychle a nízko – rychlostí až 6 machů a nízkou atmosférickou balistickou trajektorií -, že mohou proniknout tradičními systémy protiraketové obrany.

Raketa létá s pokročilým palivem, které má podle Rusů dolet až 1000 kilometrů. A je tak rychlá, že tlak vzduchu před zbraní vytváří při pohybu plazmový mrak, který pohlcuje rádiové vlny a činí jí prakticky neviditelnou pro aktivní radarové systémy.

Jen před několika dny agentura Reuters informovala o ruském testu nadzvukové rakety Zircon:

V rámci „dokončení testů“ ruských zbraní s hypersonickými střelami odpálila válečná loď admirála Gorškova raketu Zirkon na cíl v Barentsově moři na vzdálenost 400 kilometrů, uvedlo ministerstvo obrany.

„Cíl byl zasažen,“ uvedlo ministerstvo a označilo test za úspěšný.

Při 400 kilometrech – což není ani plný dostřel rakety – mohou tyto hypersonické střely zničit každou loď amerického námořnictva, která se pokusí obtěžovat ruské síly poblíž Ukrajiny.

Ještě více udivující je skutečnost, že Rusko má zřejmě rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon, které by takové zbraně zařadily do své vlastní třídy, daleko mimo možnosti čehokoliv, co je v americké armádě třeba jen na rýsovacím prkně.

Z Reuters:

Rusko se chlubí vývojem několika zbraní, které obcházejí stávající obranné systémy, včetně mezikontinentálních raket Sarmat a střel s plochou dráhou letu Burevestnik. Západní experti spojují smrtící výbuch na zkušebním místě v severním Rusku v roce 2019, který způsobil prudký nárůst lokální úrovně radiace, s řízenou střelou s jaderným pohonem Burevestnik.

Pentagon chce ve skutečnosti vidět americkou armádu poraženou a zničenou

Kdyby se USA odvážily zaútočit na Rusko, většina klíčových amerických vojenských prostředků použitých při takovém útoku by byla podle mého názoru zničena za méně než 15 minut.

Překvapivě se to jeví jako cíl zrádného Pentagonu, který také dohlížel na záměrně katastrofální stažení z Afghánistánu, po němž zůstalo vojenského vybavení za více než deset miliard dolarů, jež se okamžitě dostalo do rukou Talibanu.

Pentagon vede doslova vlastizrádnou, vražednou kampaň zevnitř USA, aby USA zničil. Vyvolat válku s Ruskem by k dosažení tohoto cíle pomohlo tím, co nazývám „Ruskem podporovanou sebevraždou“, což jednoduše znamená, že američtí vojenští vůdci vzývají ruskou reakci, aby zničili další americké vojenské vybavení (námořní plavidla, pozemní síly, letadla atd.) s cílem oslabit Spojené státy.

Skutečným dlouhodobým cílem je kapitulace USA ve prospěch Číny. To vše se pečlivě zavádí povinnými vakcínami, hospodářským kolapsem, válkami v domácí kultuře, protiamerickou mediální propagandou a otevřenou tajnou dohodou Big Techu s komunistickou Čínou.

Výsledkem toho všeho je, že zrádní američtí byrokrati, senátoři a členové kabinetu Joea Bidena již učinili rozhodnutí uvrhnout USA do války s Ruskem a Čínou. K narušení voleb do Kongresu v roce 2022 bude třeba tuto válku zahájit nejpozději v dubnu 2022 a pravděpodobně bude spojena s kybernetickým útokem pod falešnou vlajkou zaměřeným na infrastrukturu USA (zejména elektrickou síť).

To znamená, že dojde k výpadku elektrické sítě, což odřízne klíčové komunikace, jako je internet a mobilní telefony. V té době, pokud k tomu dojde, budou jediným fungujícím komunikátorem lokální rádia a satelitní telefony.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Psychopatičtí vůdci USA se snaží vyvolat jadernou válku s Ruskem

  • USA se již dlouho snaží nahnat Evropu do války s Ruskem. Jen doufám, že Německo a Francie nebudou tomuto tlaku podléhat. To, že naši Rusobijci by šli spolu s namyšlenými Poláky do boje hned, nic neznamená, to Rusko neohrozí.
    Putin není hlupák a ví, že Evropa nechce válku. Pokud budou USA tlačit, těžce na to doplatí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*