Psychiatrická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně se ohradila proti bulvarizaci  případu Babiše juniora

Psychiatrická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně se ohradila proti bulvarizaci případu Babiše juniora

Psychiatrická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně se včera, dne 8.9.2021 ohradila proti bulvarizaci psychiatrického případu Babiše juniora a také proti nařčení ze zneužívání psychiatrické péče k politickým účelům!!!

💥 Andrej Babiš mladší je oficiálně veden jako psychiatrický pacient.

Zpochybňování jeho diagnózy zaznívalo nejprve na sociálních sítích ze strany samotného Babiše mladšího, a také politiků Miroslava Kalouska a Pavla Novotného, kteří po setkání v hospodě tvrdili, že je mladý Babiš zcela zdravý. Miroslav Kalousek vzal pacienta na pivo a následně informoval, že nejeví nejmenší známky duševních potíží.Pavel Novotný zorganizoval oslavu jeho narozenin a poté jej přijal jako oficiální návštěvu na radnici v Řeporyjích, kde mu udělil medaili za odvahu. Při té příležitosti napsal na twitter, že hledá psychiatra, který by změnil Babišovi mladšímu jeho diagnózu. Na Babišově oslavě se objevila též bývalá ministryně Džamila Stehlíková, která je certifikovaným psychiatrem, ale u ní Novotný podle všeho neuspěl.

O několik týdnů později projevil zájem o Babišův případ psycholog s razítkem soudního znalce Karel Kaufner. Ten si jej pozval v minulém týdnu na sezení v Ústí nad Labem. Poté Babiš mladší s režisérem Vítem Klusákem vyrazil na zámek Větruše, kde právě premiér Babiš s hnutím ANO zahajoval předvolební kampaň. Zde došlo k setkání otce a syna, který tvrdil, že má papír, že je „psychologicky v pořádku“.

Celá věc se odehrála před novináři a televizními kamerami, i režisér Klusák, který tam Babiše juniora přivezl, vše natáčel na telefon. Informace se objevila na všech webech a v televizních zprávách.

Do věci nyní vstoupila Psychiatrická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Ohradila se jednak proti bulvarizaci psychiatrického případu Babiše juniora a také proti nařčení ze zneužívání psychiatrické péče k politickým účelům, což činil jak Andrej Babiš mladší, tak jeho zastánci z politických řad.

Oficiální stanovisko Psychiatrické společnosti ČLS JEP k bulvarizaci případu pana Andreje Babiše ml., zejména pak k nařčení z údajného zneužití psychiatrické péče k politickým účelům:

 

https://www.psychiatrie.cz/aktualni-zpravy/3530-stanovisko-psychiatricke-spolecnosti-cls-jep-k-bulvarizaci-pripadu-pana-andreje-babise-ml-zejmena-pak-narceni-z-udajneho-zneuziti-psychiatricke-pece-k-politickym-ucelum
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Psychiatrická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně se ohradila proti bulvarizaci případu Babiše juniora

  • Úvodní fotografie mluví za vše. O duševním zdraví Novotného má asi každý jasno. Babiše mladšího neznám, ale vzhledem k tomu, s kým se stýká, to bude podobné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*