Pryč s Merklovou, pryč s EU. Svobodu Evropským národům.

Pryč s Merklovou, pryč s EU. Svobodu Evropským národům.

Politické postupy Bruselské administrativy jsou už doslova nechutné a postupy Německa taktéž! Hanba! Debilita! Nikdo z občanů Evropy nedal vládě Německa a ani ostatním vládám mandát takto brutálně zasahovat do života běžných lidí?

Samozřejmě je do jisté míry pochopitelné, proč Německo a Brusel tolik prosazují nesmyslné kvóty na příjem migrantů, ale toto je ještě neopravňuje k tomu, aby silou většiny a diktátorským způsobem vnucovali svůj názor ostatním zemím. Nejsme tak hloupí, abychom nevěděli, že Německo má již s migrační vlnou problém a že frau Merkelová měla velké oči, ale to je více méně její problém a také odpovědnost za což je velmi dobře placena. Dovolím si tvrdit, že i malé dítě chápe, že kvóty nic neřeší a že jde v podstatě o prvek, jenž vytváří politickou nestabilitu, která drolí EU a tvoří svár. Frau Merkel si bohužel nevidí do huby a plácá hlouposti, ale na druhou stranu bylo z její strany a ze strany Bruselu jasně vzkázáno zemím bývalého socialistického bloku, že jsou zeměmi méněcennými, a že jsme podpisem Lisabonské smlouvy prodali vlastní suverenitu. Bohužel jsme v EU občany čtvrté kategorie. První na žebříčku jsou Němci a Britové, pak následují imigranti, po nich jsou v pořadí cikáni a teprve potom přichází na řadu běžný, daně platící občan z ostatních zemí EU.

Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP
Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP

Frau Merkel rozhazuje úsměvy na fotografy, ale snadno by se jí mohlo stát, že jí nějaký ten Němec zavře hubu pěstí, protože zradila i prosté Němce. Ta domýšlivá dáma se neptá řadových Němců, ale ani Evropských národů na jednu zásadní otázku:  ,,Kde budeme žít my?‘‘ Kdo dal paní Merkelové mandát k diktování podmínek pro celou Evropu?? Kdo z voličů u nás v ČR dal mandát naší vládě k tomu, aby ohrožovala český národ svou nečinností při ostraze hranic a riziku, kdy při nekontrolovatelné migraci dochází ke značným bezpečnostním změnám, ale mění se postupně i celkový charakter společnosti? Nikdo!!! Tedy jděte pane Sobotko, Bělobrádku a další se svou vládou k šípku. Nechcete-li pracovat pro svůj národ tak vypadněte! Kecy naší hranici neuchrání a národ už vůbec ne. Uvědomte si prosím, že jen v uprchlických táborech v Turecku čeká tři čtvrtě milionu uprchlíků připravených dát se do pohybu směrem do vnitřní Evropy a to skutečně! Schengen je nyní jen brzdou k možnosti se bránit.

Pryč se Schengenem, pryč s EU! Obnovme národní státy!  Braňme své domovy, braňme svůj stát!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Pryč s Merklovou, pryč s EU. Svobodu Evropským národům.

  • merklová je horší než hitler je to podlemně největší píča na světě

  • USA se snaží za každou cenu destabilizovat Evropu a nejlépe jí zahnat do války proti Rusku. V globální ekonomice je místo buď pro EU nebo pro USA. Riziko, že by EU obchodovala s Ruskem a Čínou je pro USA tak silným nebezpečím, že nebudou váhat rozvrtat Evropu jak se dá. Německo je od roku 1945 okupované a musí USA poslouchat. Ale ostatní? Proč bychom měli poslouchat nesmysly z EU, které na nás chrlí nikým nevolení a nikým nechtění přeplacení úředníci? EU je ve fázi rozpadu jako byla RVHP v roce 1989. Čím dříve z toho euronesmyslu vystoupíme, tím větší budou šance na naší záchranu. Co nedokázal Hitler tanky a puškami, dokáže EU penězi a vydíráním politiků. Jinak si neumím vysvětlit tu tupou poslušnost ze strany Sobotky a jemu podobných.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*