Proputinovští „kolaboranti“ se už najdou i mezi členy OBSE

Proputinovští „kolaboranti“ se už najdou i mezi členy OBSE

Na místě hromadného hrobu v obci Nižnaja Krinka v Doněcké oblasti začali pracovat mezinárodní pozorovatelé z OBSE. Skupina zahrnuje odborníky z Velké Británie, Francie, Bulharska, Litvy. Přiznali, že jsou šokováni tím, co viděli. Zahraniční odborníci sestavili oficiální zprávu o zvěrstvech, které se zde konaly během doby, kdy byla Nižnaja Krinka pod kontrolou ukrajinských sil. Podle slov odborníka z Lotyšska, se jedná zejména o mnohokrát znásilněné nezletilé dívky 12 – 14 roků. Takové věci jsou chápány jako genocida. Představitelé OBSE, slíbili, že osoby odpovědné za události, bude potrestány v souladu s mezinárodním humanitárním právem. Během doby ukrajinské silové operace v Nižnoj Krinke byla zničena polovina všech domů. Obec je stále bez elektřiny a bez plynu.

Člen expertní skupiny OBSE, aktivista za lidská práva z Litvy Einars Graudinš se domnívá, že na území pod kontrolou ukrajinských dobrovolnických praporů, jsou prováděny hromadné popravy.

Foto : Twitter
Foto : Twitter

„Po všem, co jsem viděl, mohu udělat jednoznačný závěr, že na územích okupovaných polovojenskými formacemi kyjevských orgánů, probíhají masové popravy zajatých domobranců, tedy je vedena nekonvenční válka a rovněž probíhají mimosoudní popravy civilního obyvatelstva – řekl po návštěvě hromadného hrobu v obci Nižnaja Krinka (DNR).

„Vycházejíc z mezinárodního práva, je to možné považovat za válečný zločin, za genocidu proti vlastnímu lidu. To se stalo ve Rwandě, Jugoslávii, a viníci musí být nalezeni a potrestáni. Měli by být postaveni před mezinárodní tribunál. Chci zvláště zdůraznit, že válečné zločiny jsou nepromlčitelné„.

Na otázku, zda vyšetřování mezinárodních organizací bude objektivní, expert řekl: „Na základě předchozích zkušeností v Jugoslávii, můžeme říci, že vyšetřování nebude zcela objektivní. Buďme realističtí: dnes v Organizaci spojených národů vedoucí roli hrají Spojené státy. Ale při velmi principiální pozici Ruska, při vhodném diplomatickém úsilí, bude možné dosáhnout toho, že se uskuteční skutečné soudní procesy s viníky, odpovědnými za tuto tragédii, kde obvinění a obhájci budou mít plná práva“- řekl zástupce OBSE.

A jak vypadá „podobná“ informace o masových hrobech na Ukrajině pohledem ČT24 a redaktora Českého rozhlasu Libora Dvořáka?

No nějaké objevy hrobů jsou, to jo, ale chtělo by to ověřit! A nejlépe mezinárodními pozorovateli.. Že už tam jsou ? No, jo ti jsou z přece z Ruska a Rusko je stranou konfliktu, takže neee .. No a pak tam byli nějací Francouzi .. nooo, nooo ale stejně – kdyby takhle bylo OBSE, tak ti by to mohli vyšetřit...


Dnes jsem se o sobě mimojiné dozvěděl, že jsem „kryptokomunista“…

Abych řekl pravdu, pokud mé přesvědčení o současné západní politickooligarchické dekadenci a aroganci mocných je důkazem kryptokomunismu, pak se holt nedá nic dělat.

Budu mnohem raději tím kryptokomunistou než nemorálním a nehumánním ignorantem. To mi věřte.

Znásilňování a vraždění dvanáctiletých holek mi opravdu nepřipadá jako důležitá součást svaté euroválky proti ruskému agresorovi…..

Chudáci členové a „experti“ OBSE! Už jim nevěří ani zarytí obhájci kyjevské nacionalistické vlády! Stačí se podívat do diskuze pod tímto blogem…

Přitom je platíme všichni z našich daní……

Myslím, že prozření  prokyjevských „euronácků“ bude ještě kruté.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://fojtik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*