Profesore Drahoši, vyzývám Vás k prezidentské debatě s voličem!

Profesore Drahoši, vyzývám Vás k prezidentské debatě s voličem!

Našel jste odvahu kandidovat na úřad prezidenta. Máte za sebou podporu některých umělců, ale i miliardářů a lidí, kteří, jsou kontroverzní. Nemám nic z toho.

Na rozdíl od Vás nemám desítky milionů od sponzorů, ale, na rozdíl od Vás nemám od placeného PR naučený názor. Na rozdíl od Vás mám desítky let neměnný názor. Nikam nekandiduji, jsem občan, jsem volič. Máte odvahu na duel s voličem? Pojďme poměřit, zda jsou pro národ přijatelné názory prezidentského kandidáta, či prostého voliče.

Pokud ano, pojďme na to – je mi lhostejno, v které TV či mediu. Vyberte si, pokud máte odvahu postavit se voliči, který nemá Vaše zázemí a podporu desítek milionů – vyzývám Vás k něčemu, co tu ještě nebylo – volič versus kandidát. Jdeme na to?

Máte odvahu diskutovat s voličem?

Chopí se takového duelu některé medium? Já nekandiduji, já budu jen volit.




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Profesore Drahoši, vyzývám Vás k prezidentské debatě s voličem!

  • Asi měl autor tohoto článku oslovit velmi aktivní, ambiciozní a určitě poroučivou manželku Evu Drahošovou. Myslím, že už se vidí v roli první dámy a to by bylo čoro moro. Jsem zvědavá jak v případě vítězství pana Zemana se rozdivočí jeho protitiábor a určitě pomocí třeba americké ambasády , Sorosových peněz, neziskovek a různých jiných pochybných individuí budou prezentovat svůj odpor ve velkém stylu.. Tajtrlící hlavně ti komedianti ty na to mají výuční list a zahrají všechno. O zblblé a již školstvím zdebilněné mládeži typu sluníček už ani neuvažuji. Těm stačí když se někde před kamerami vyřvou. Některý zoufalec dovedu si představit vítače Kohouta, který by třeba vyhrožoval hladovkou. Možná i samotná EU a její vůdci by se také projevili.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*