Prof. Fetzer: Ebola je podvod vytvořený k odůvodnění zavedení stanného práva v USA.

Prof. Fetzer: Ebola je podvod vytvořený k odůvodnění zavedení stanného práva v USA.

Epidemie Eboly je podvod, který je spáchán na amerických občanech k ospravedlnění zavedení stanného práva ve Spojených státech, uvedl politický komentátor v Kalifornii.

V nedělním rozhovoru pro Press TV uvedl profesor James Henry Fetzer: „Situace s Ebolou má velmi zvláštní skutečnosti, protože existuje více náznaků, že se jedná o nějaký druh podvodu páchaný na americkém lidu.“

ebola

Jedná se o nový útok pod falešnou vlajkou, kompilace důkazů jsou k dispozici na Youtube,“ dodal.

Zdravotní sestra, která se právě vrátila z Sierra Leone, odsoudila americkou vládu, kvůli nařízené 21-denní karantény k testování negativních účinků Eboly.

Kaci Hickox uvedl v sobotním článku, že se zdravotní sestra „cítila jako zločinec,“ poté, co byla umístěna do karantény v nemocnici v New Jersey po svém návratu ze západní Afriky.

V pátek, guvernér New Jersey Chris Christie a guvernér New Yorku Andrew Cuomo, oznámili novou politiku, která vyžaduje, aby ti, kteří měli kontakt s pacienty s podezřením na Ebolu, museli projít povinnou izolací po dobu tří týdnů.

To není situace , kterou bych komukoliv přál a bojím se o ty, kteří mě budou následovat,“ napsal Hickox ve svém článku.

Profesor Fetzer uvedl, že „údajné ohnisko nákazy se používá k ospravedlnění vyslání vojsk do Sierra Leone a dalších zemí západní Afriky.“

Není na tom nic překvapivého, protože je známo, že Amerika používá svou vojenskou sílu v prosazování zahraničních zájmů soukromých korporací a k vytváření zisku,“ dodal.

Pentagon uvedl, že plánuje vyslat 3.600 vojáků k boji proti epidemii Eboly v západní Africe. V současné době je více než 500 aktivních amerických vojáků působících na misi v Libérii a v Senegalu.


Existují dobré důvody, proč být skeptický vůči tomu, co se děje ve Spojených státech. A já jsem nešťastný z toho, že se snaží vytvořit příčinu, která má vštípit americkému lidu strach, k ospravedlnění zavedení stanného práva zde ve Spojených státech,“ uvedl Fetzer.

Už vládě Spojených států vůbec nevěřím. Má hrozný rekord, pokud jde o vyprávění pravdy týkající se jakéhokoli témata,“ poznamenal.

Epidemie Eboly již zabila 4922 z 10.141 známých případů v osmi zemích, podle Světové zdravotnické organizace (WHO).

V současné době není znám žádný lék proti Ebole, která se projevuje vysokými horečky s průjmy, zvracením a krvácením.

Virus Ebola se šíří prostřednictvím přímého kontaktu s infikovanou krví, výkaly nebo potem. Také se může šířit pohlavním stykem, nebo nechráněnou manipulaci s kontaminovanými těly.

V poslední době uvádí stále více odborníků, že virus Ebola je geneticky modifikovaný organismus a že byl vyvinut v americké laboratoři na biologické zbraně v západní Africe.

V nedávném rozhovoru uvedl Dr. Francis Boyle z University od Illinois: „ Podle mého názoru pochází tento virus z amerických laboratoří na biologické zbraně v západní Africe.“

zdroj : http://www.presstv.ir

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*