Proč se mohl Václav Havel fotit s tunelářem Zdeňkem Bakalou a hejtman Hašek nemůže mít snímek s Rusy,

Proč se mohl Václav Havel fotit s tunelářem Zdeňkem Bakalou a hejtman Hašek nemůže mít snímek s Rusy,

kteří na amerických motocyklech vzdali v Brně úctu padlým Rudoarmějcům…?

Česká média pokračují v estébáckých metodách gabalovsko-langšádlovsko-pornografické partičky, jež si veřejně vytýčila boj za odstranění prokremelských webů. Tradiční obětí „pražské kavárny“ se znovu stal hejtman Michal Hašek za uctění obětí při osvobození Brna a jižní Moravy…

Dobrý skutek musí být po zásluze potrestán; když se totiž na Haškovu hlavu snesla vlna kritiky, jelikož vzdal s ruskými motorkáři Noční vlci čest sovětským vojákům, kteří na jihu Moravy padli za svobodu Československa, hejtman na plivance ještě reagoval klidně, že kvůli své cestě do Číny se nemohl zúčastnit pietních aktů připomínajících osvobození jižní Moravy na jaře 1945 sovětskou armádou a právě proto přijal pozvání ruského konzula na úterní pietu.

hasek nocni vlci

Vstřícný vztah k Rusku a Číně výše jmenovaná partička však neodpouští.  Zvláště, když má dle brněnského primátora Vokřála (ANO) demokratický politik celou řadu možností, jak důstojně a s úctou oslavit výročí konce války, určitě však prý mezi ně nepatří „pózování s bandou militantních nacionalistů“. Je asi zvláštní, že nezmínil konvoje amerických vojáků na českém území, nebo to snad nejsou militantní nacionalisté, nýbrž poctivé Matky Terezy v nažehlených uniformách amerických vojáků ? A nikdo jim nezakázal přejezd českých či jiných hranic, byť mají na svých rukách přinejlepším krev svých otců a dědů, co vyvraždili miliony civilistů v Koreji, Vietnamu, Iráku, Afghánistánu či v Libyi… O humanitárním bombardování Srbska ani nemluvě… http://www.rukojmi.cz/clanky/1489-rusti-motorkari-jsou-latentne-agresivni-zato-vojaci-konvoju-usa-maji-holubici-povahy-s-mirem-v-dusi-a-vedi-na-co-maji-nato

americka armada nazor obcana

obrnene vozy stryker

Takže, banda militantních nacionalistů? Zhruba stovka motorkářů, kteří sympatizují nebo jsou přímo členy známého ruského motorkářského gangu Noční vlci, dorazila v úterý ve dvou skupinách do Brna. Ovšem, jde fakt o ruské motorkáře? První přijeli na vypůjčených strojích slovenských podporovatelů z Bratislavy. Ovšem ruskou poznávací značku mezi nimi nebylo možno najít. Většina registrací byla slovenských nebo ze severní Moravy. I „severomoravskou větev“ totiž tvořily především vypůjčené stroje spřátelených motorkářů z tohoto regionu. Jací že to jsou nacionalisté? Ruští nebo čeští či slovenští…?

nocni vlci 5nocni vlci 6nocni vlci 7

Foto: Reuters…

Ano, je to vskutku militantní banda, ti Noční vlci, co drží na fotce, kterou Hašek zveřejnil, vlajku samozvané Doněcké lidové republiky na východě Ukrajiny. Jak to tedy je z tou Doněckou republikou? Co čert gabalovské partičky nechtěl, ale ukrajinský prezident Petro Porošenko právě uvažuje o možnosti uspořádání referenda, v němž mají občané země vyjádřit svůj vztah k myšlence autonomie Kyjevem nekontrolovaných území Donbasu. Jde o možnost uspořádání referenda, v němž mají občané Ukrajiny vyslovit svůj postoj k myšlence autonomie odtržených území Donbasu.

porosenko 2

Je tu však nepatrné ale… Podle bodů Komplexu opatření pro implementaci minských dohod, který schválila 12. února 2015 kontaktní skupina pro urovnání situace na Donbasu, „má být republikám poskytnut zvláštní status„, pak se tam mají konat volby, a teprve potom bude rozhodnuto o definitivním statutu těchto území ve složení Ukrajiny. Úřady samozvaných Doněcké a Luhanské lidových republik po schůzce „normandské čtyřky“ na nejvyšší úrovni v Paříži souhlasili s přenesením místních voleb z roku 2015 na únor až duben 2016. Tedy včera již bylo pozdě, proto je zcela legitimní, když Noční vlci mají s sebou vlajku Doněcké republiky a fotografují se v Brně s ní i s hejtmanem Haškem…. Co kdyby se malvíňané, nesouhlasící s referendem o Falklandech, fotografovali v Londýně s argentinskou vlajkou…? http://www.rukojmi.cz/clanky/1324-je-rusko-jediny-evropsky-stat-jenz-anektoval-uzemi-ciziho-statu-a-co-gibraltar-falklandy-severni-irsko-kosovo

hasek nocni vlci 2

Zdá se snad Haškovi neprávem, že je lynčován českými médii, a to jen za to, že se poklonil památce vojáků padlých na českém území, po jeho boku stálo několik motorkářů, a to je vše….? Jiní lidé se prý zase fotí s tuneláři devadesátých let minulého století. „Tohle mi přijde jako náznak mediálního lynče, a to úplně zbytečného lynče,“ uzavřel Hašek své vystoupení, během kterého moderátor i hejtman zvedali hlas. A má pravdu, kterou můžu snadno prokázat. (Nejen Michal Hašek má problém údajného extremisty… https://pravdalaska.wordpress.com/monitoring/)

ukrajina banderovci

Pro změnu Matky Terezy převlečené za maškarní masky donbaských fašistů a banderovců…

O mediálním lynči hejtmana Haška proto můžu být řeč, když třeba moderátor ČT Lukáš Dolanský Haškovi připomněl, že Noční vlci jsou na sankčním seznamu USA, protože se tento motorkářský klub přihlásil k anexi Krymu Ruskem. „Pane redaktore, vy lžete divákům České televize. Tady toto byli lidé, kteří byli vpuštěni do schengenského prostoru, a já věřím příslušným orgánům na hranicích EU, které je prověřily,“ okřikl Hašek Dolanského.

Ten si to ovšem nedal líbit: „Já si vyprošuji, abyste mi říkal, že lžu,“ ohradil se. A zopakoval, že Noční vlci jsou na sankčním seznamu a ruští motorkáři, kteří zavítali do Brna, se k Nočním vlkům hlásí. „Ale vy jste Česká televize, vy nejste tiskový orgán americké vlády,“ rozkřikl se znovu hejtman. Škoda jen, že panu Dolanskému nedoporučil rozhovor s učitelkou Štěpánovou z Brna, aby ho podpořila v jeho proamerické rétorice, když tvrdila, že Evropu pod Hitlera osvobodily USA a pokud tomu nevěří, ať se doučí pořádně dějepis…

Komická dohra: Redakce zpravodajství ČT 24 čekala až do rána na příchod šéfa zpravodajství do práce, aby posoudil, co s pořadem udělat. Jestli ho sestříhat, nebo ho nechat tak, jak je. Vedení zpravodajství se nakonec rozhodlo pořad nechat v původním stavu, protože zásahy a stříhání by vyvolalo poprask, podobně jako před časem, když ČT sestříhala výrok prezidenta Miloš Zemana, když hovořil o Viktoru Koženém a Zdeňku Bakalovi, kdy ČT v záznamu vystřihla z prezidentova výroku jméno Zdeňka Bakaly… Podvody České televize…

nocni vlci z ruska do brna

Připomeňme si též další průšvihový pořad Interview ČT24, v němž pro změnu redaktorka Zuzana Tvarůžková se sluchátkem v uchu z režie dehonestovala hejtmana Michala Haška. aby se v předcházejícím pořadu s Gillesem de Kerchovem, protiteroristickým koordinátorem EU, dopustila nejhoršího novinářského faux pas, kdy nezareagovala na slova svého hosta, jenž řekl, že nynějším úkolem USA v Iráku je vycvičit iráckou armádu, aby porazila teroristický Islamský stát. Zde měla položit jasnou otázku. „Proč tak USA neučinily během deseti let, co vedly válku v Iráku, navíc prokazatelně OSN odsouzenou jako vylhanou? Proč dopustily, aby vznikl tak děsivý terorismus…?“ Prostě ji nepoložila; se zdvořilosti ke svému hostu, nebo ze zbabělosti…?

hasek a tvaruzkova

Jak si tato rodilá Kubánka může dovolit manipulovat s lidmi jako je Michal Hašek, předseda Asociace krajů České republiky a též hejtman Jihomoravského kraje, kde má nyní post nejpopulárnější osobností.. Také jemu skákala po vzoru Dolanského nezdvořile do řeči, resp. na popud z režie ve svém sluchátku, aby nemohli vyslovit pravdu, jež se jí nehodila do krámu. A když se měla ptát, jako v případě zmíněného Gillese de Kerchovena, zarytě mlčela. K dalšímu překřikování v Interview ČT24 s Haškem došlo poté, co Tvarůžková citovala vyjádření exprezidenta Václava Klause, že jestli chce Evropa spáchat sebevraždu tím, že bude přijímat neomezené množství uprchlíků, ať to dělá, ale ne se souhlasem Česka.

Moderátorka k tomu dodala, že k přijímání uprchlíků nás zavazují mezinárodní úmluvy a Hašek reagoval tím, že tyto mezinárodní úmluvy vznikaly v době, kdy těžko mohl někdo předpokládat, že se zvednou miliony lidí a začnou se posunovat na Evropu; 31. ledna 1967 byl v New Yorku podepsán Protokol týkající se právního postavení uprchlíků, jenž odstranil územní a časová omezení, která Úmluva původně obsahovala a podle kterých mohli žádat o statut uprchlíka především Evropané zasažení událostmi, které nastaly před 1. lednem 1951. O běžencích z Afriky a Blízkého východu nebyla v úmluvě ani zmínka….

tvaruskova pussy riot

Dnes má Tvarůžková i své oblíbence; třeba inkriminovanou punkovou partičku z Londýna, jež měla navzdory svým kladným bodům za věznění v Rusku, v Americe problém; Pussy Riot, poté, co je přijaly v USA s takovou pompou Madonna i Hillary Clinton, si usmyslely, že někoho zajímá jejich punk a zúčastnily se protestů v zuřícím Fergusonu; kde ale narazily. Napřed hrdě samy o svém exhibicionismu referovaly na sociálních sítích; ovšem, ouha, žádná sláva, naopak. Odpověď nenechala na sebe čekat – na stránkách Bílého domu se objevila petice s požadavkem zrušení víz pro celou “trojici” a vystěhování jí z USA.

„Ruští aktivisté ze skupiny “Pussy Riot” – N. Tolokonniková, M. Aljochina a P. Verzilov – přijeli propagovat vulgární, amorální a nekřesťanský způsob života,“napsal autor petice. „V Rusku byly odsouzeny za šokující, urážlivé a amorální činnosti v katedrále Krista Spasitele. Američané si váží jakýchkoli názorů, ale náš “pohár trpělivosti” přetekl poté, co tito aktivisté se zúčastnili nelegálních protestních akcí ve Fergusonu a New Yorku. Domníváme se, že účast cizinců v podobných akcích je nepřípustná. My, Američané, vyřešíme svoje problémy samostatně, bez pomoci cizinců, kteří mají špatnou pověst…“ https://petitions.whitehouse.gov/petition/revoke-visas-tolokonnikova-alekhina-and-verzilov-and-prevent-them-entering-united-states

bakala havel

Někdo se fotí s militantními Nočními vlky, jiný s tunelářem Bakalou…

bakala havel 2

A někdo se fotí s vlajkou DLR, jiný s Havlem, co Bakalovi nabídl kšeft sponzorování jeho knihovny… foto: ČTK

Inu, jak se za duchovního dozoru na dálku v provedení velvyslance USA v ČR Schapira lehce změní Haškovo „pózování s bandou militantních nacionalistů“ v pokus o mediální lynč a „demokratickou“ štvanici na svobodu projevu dle primátora Brna Vokřála či dle urputné snahy redaktora Dolanského dodržet obsah diktování z režie ve svém sluchátku… (Mediální lynč jsem zažívám osobně na vlastní kůži…http://www.rukojmi.cz/clanky/1139-jak-se-stat-rychle-a-snadno-extremistou-aneb-ze-by-se-doba-estebackych-manyr-zase-k-tobe-navratila-lide-muj)

http://www.rukojmi.cz/clanky/9-byla-lanska-pucisticka-akce-jen-rafinovanou-pasti-na-haska-od-infiltrovaneho-chovance

Aby toho vyčítání Haškovi nebylo málo, politici opozice melou pořád o agresivní anexi Krymu. Nebudu se opakovat, stačí slova bývalého prezidenta Francie Valery Giscarda d´Estainga… http://www.rukojmi.cz/clanky/76-krym-a-exprezident-francie-valery-giscard-d-estaing

Rovněž mlácení prázdné slámy na téma Krym z úst exkomunisty Štětiny a pohádkářky Petry Procházkové vytváří pro hejtmana Haška bezprecedentní obhajobu… http://www.rukojmi.cz/clanky/322-poselstvi-srpna-1968-jaromir-stetina-rozvracec-ksc-nebo-hrdy-neonacek-plavec-ve-stinu-kgb-preverbovan-jeste-pred-velkou-sametovou-jak-vecny-bolsevik-doplaval-az-k-nove-evrope

http://www.rukojmi.cz/clanky/1489-rusti-motorkari-jsou-latentne-agresivni-zato-vojaci-konvoju-usa-maji-holubici-povahy-s-mirem-v-dusi-a-vedi-na-co-maji-nato

http://www.rukojmi.cz/clanky/1622-ucteni-pamatky-bojovniku-proti-fasizmu-neni-propaganda

http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/1633-proc-se-mohl-vaclav-havel-fotit-s-tunelarem-zdenkem-bakalou-a-hejtman-hasek-nemuze-mit-snimek-s-rusy-kteri-na-americkych-motocyklech-vzdali-v-brne-uctu-padlym-rudoarmejcum

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*