Proč EU vyjednává s vyděrači?

Proč EU vyjednává s vyděrači?

Otázky:

  1. Co nám Turecko může nabídnout (Evropě)?
  2. Co můžeme, jako Evropané, čekat od Turecka?
  3. Má být Turecko členem EU?

 

Turecko – co nám může nabídnout (tedy Evropě).

Po Erdoganových slovech to vidím jasně:

Turecko nám nabízí diktaturu, totalitu, zákaz myšlení a nulovou toleranci svobody slova, chudobu, drogy, pohlavní nemoci, diskriminaci žen, vyšší nezaměstnanost a závislých na sociálních dávkách, negramotnost, nárůst kriminality, organizovaný zločin – spojený s pašováním a zaměstnáváním nelegálních přistěhovalců, nárůst plateb za zdravotnictví a léky – někdo musí ty humanitárně léčené a operované také zaplatit – kdo?

VY, JÁ, Rakušané, Němci, Dánové, Švédi, Norové…

Tím, že se stále budeme lísat k Turecku, podlézat diktátoru Erdoganovi, docílíme pouze toho, že nás všechny tento stát bude stále více a více vydírat a proudící davy běženců se nezastaví. Naopak. Erdogan vyhrožuje, že to teprve Evropa uvidí, co se bude dít.

Po meilech koluje malý Migráček za 7.000.000,-Kč. A to je jen začátek. Za měsíc nás (Evropany), bude jeden Migráček stát možná 10 melounů, možná 15. Kdo ví. Víte moc dobře, že naše vládní garnitura odsouhlasí vše, co EU, Merkelice a jejich spojenci řeknou.

Podle Bruselu jsme všichni povinni držet hubu a krok a přijímat a přijímat a Migráčci na nás kašlou a stejně budou utíkat do rajchu, nebudou přeci žít v bytech, co vypadají jako kravín. A my všichni, z daní, to samozřejmě zaplatíme.

Turecku velmi vyhovuje, že přes jejich zemi proudí davy lovců pečených holubů. Erdogan toho využije velmi rychle, je to akční politik. Jen natáhne ruku, 7 melounů, natáhne druhou, a Evropo, poser se! Nezaplatíš? Na, šup a máš tu 500 tisíc nenažranců. A Evropa se nafukuje a nafukuje… Až to všechno praskne!

Turecko se i jiným způsobem přiživí na běžencích.  Žádá po Evropě bezvízový styk. Pochybuji, že Turecko pak opustí jen plno mladých, šikovných a pracujících a také Evropě přínosných, milých lidiček. Ano, až sem budou opět proudit davy běženců (a Turci prozatím nelegálně s nimi), které čekají na hranicích a čekají jen na příležitost, jak se do Evropy dostat. (Znáte to, dav je dav, tam si kde kdo troufne, co by si doma netroufl.) Opět nastoupí vlna znásilnění, vražd, krádeží.

Lidé jako naše nejmenovaná menšina, plození dětí je jejich jediná práce a zaměstnání. I tak vypadá Turecko. Jistě, nejsou všichni lidé grázlové a nemakačenka. Ale jak to poznat? A budou-li už tady a neosvědčí-li se, jak s nimi zatočit? Jak je vrátit zpět?

migracek

No, a snad ještě něco nám může Turecko nabídnout:

eu zachod

Erdogan už dokázal, že s rozumem v Turecku nepochodíte. Turečtí novináři, nechť se mají na pozoru: http://cz.sputniknews.com/svet/20160428/2929514/turecko-soud-opozicni-novinari-cumhuriyet.html

http://zpravy.idnes.cz/vezeni-za-karikatury-mohameda-turecko-dh2-/zahranicni.aspx?c=A160428_153448_zahranicni_mlb

„Zveřejnili jsme článek o tom, jak turecká tajná služba dodává zbraně syrským islamistům. Nedopustili jsme se žádného teroristického činu, napsali jsme článek“, řekl Českému rozhlasu obžalovaný šéfredaktor novin Can Dündar. Po zveřejnění textu pohrozil turecký prezident Erdogan, který je v případu spolužalobcem, že jeho autoři „zaplatí tvrdou cenu“.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/v-turecku-soudi-novinare-obvinene-z-vyzrazeni-statniho-tajemstvi-hrozi-jim-dozivoti–1597291

http://cz.sputniknews.com/svet/20160420/2868333/zahranicni-novinari-zakazy-sputnik-turecko.html

A POZOR! NEJEN TUREČTÍ NOVINÁŘI, ALE I NĚMEČTÍ A PO SCHVÁLENÍ PELIKÁNOVY NOVELY TRESTNÍHO ZÁKONÍKU I ČEŠTÍ PISÁLKOVÉ!

Co můžeme, jako Evropané, čekat od Turecka:

migranti lodka

Zvyšování nároků na finanční injekce ve smyslu – podej prst a máš v řiti celou ruku.

Islamizaci. V Turecku existuje fundamentalistická odnož islámu. (Syrští Kurdové obvinili Turecko, že na jejich území, konkrétně do okolí severokurdského města Ras al-Ain, pašuje zahraniční islamisty).

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/turecko-nedodrzuje-dohodu-s-eu-do-recka-dorazilo-dalsich-9900-bezencu-1404048721.html

No a, představte si, přináší to problémy:

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/154223-recko-a-turecko-hlasi-vazny-problem-s-uprchliky-duvod-byste-neuhodli/

Nevím, jestli je to zesměšňování problémů s migranty, či pouze výsměch našich ve většině naočkovaných novinářů, ale proč nepíší o tom, že ve všech zemích, kam Migráčci přišli, jsou velmi vážné problémy s běženci a policie proti nim nesmí dělat nic a lidé svého státu, ve své vlastní zemi, přicházejí o svá práva a bezpečí, ve prospěch lovců pečených holubů. Už to nejsou utečenci, ale chráněná sorta vyžírků.

Erdogan si myslí, (ona si to myslí i baba Merkelice), že když zavře pár novinářů, tak se jeho praktiky, zneužívání postavení, krvežíznivá a nabubřelá identita nedostane na povrch. Jenže zapomíná na to, že se rád, strašně rád předvádí před kamerami, a rád dává najevo světu svou povýšenost a moc, kterou mu vlastně sama EU dala svým podlézavým jednáním. No jo, ale Evropa mu to žere. Bohužel ne ti, kteří mají svůj vlastní rozum a vidí, co se děje ve světě a v politice.

Otázka poslední:  Má být Turecko členem EU?

S minulostí, jaké má Turecko, bych je do Evropy nepouštěla a už vůbec ne do EU. Už na Farbiciově mapě Moravy z roku 1569, je turecké nebezpečí zmíněno slovy: „Prosím Boha, aby ji ochránil od turecké moci“.  Turci vždy pouze drancovali a plenili. Turecké výpady představovaly během 16. a 17. Století hlavní hrozbu pro křesťanskou Evropu.

krestanska evropa

http://cz.sputniknews.com/politika/20160426/2906355/mogheriniova-turecko-eu-vzdalena-budoucnost.html

Brusel líbá nohy Erdoganovi jako papež běžencům. Merkelová hlásá – solidarita. EU kvoká direktivně – kvóty.

V Německu a Turecku operuje sunnitský fundamentalismus pod záštitou Světové islámské ligy (al-Rabitat al-Islam). Turečtí islámští fundamentalisté jsou sice ochotni přijmout a čile využívat technické vymoženosti civilizace, zejména západní, ale nechtějí přijmout civilizovaný model ekonomický, sociální a společenský. Cílem islámské ligy je islamizace celého světa.

Süddeutsche Zeitung varuje – “Fundamentalismus ist für Fundamentalisten kein Fundamentalismus“ aneb „islámští fundamentalisté se u islámského fundamentalismu nezastaví …“

První vlaštovky jsou tady: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/151936-uprchlik-znasilnil-rakouskou-divku-13-starosta-kvuli-tomu-z-mesta-vyhnal-vsechny-zadatele-o-azyl/, Bulhaři a Maďaři jednají proti migraci.

eu

„Evropská unie je založena na Smlouvě o Evropské unii a na Smlouvě o fungování Evropské unie, které uzavřely členské státy a kterými na Unii přenesly některé své pravomoci za účelem dosažení společných cílů.

Podle čl. 3 Smlouvy o EU je cílem Unie podporovat mír, své hodnoty a blahobyt obyvatel. Unie zejména poskytuje svým občanům prostor svobody, bezpečnosti a práva bez vnitřních hranic, ve kterém je zaručen volný pohyb osob.

Dle smlouvy přispívá k míru, bezpečnosti, udržitelnému rozvoji planety, volnému a spravedlivému obchodování, vymýcení chudoby, ochraně lidských práv a k dodržování a rozvoji mezinárodního práva.“

Toliko k EU Wikipedie. Eu dokonce obdržela v roce 2012 Nobelovu cenu za mír. Jak ušlechtilé. Stejně jako Havlovo humanitární bombardování Jugoslávie.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3%A1_unie

A stejně si EU, až neuvěřitelně drze, dovolí popírat genocidu:

„Masové vyvražďování Arménů v osmanské říši, pro které se podle většiny historiků vžil název Arménská genocida, si v letech 1915-1923 vyžádalo až 1,5 milionu obětí. Za její počátek je označován 24. duben 1915, kdy úřady zatkly stovky Arménů. Odsun a zabíjení Arménů jsou často označovány jako první „moderní“ genocida 20. století. Nicméně Turecko pojem genocida pro tyto události, od nichž dnes uplynulo 100 let, odmítá.“

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1522916-armenskou-genocidu-uznava-22-zemi-turecko-ale-stale-nikoli

Turecko do EU. Jaký tím EU sleduje zájem?

Už na první pohled jen jediný. Naprostou destabilizaci Evropy a vládní úředníci Česka, Německa, Francie, Dánska, Norska, Švédska a jiných zemí v čele s nenažraným Obamou, jim v tom zdatně pomáhají. Samozřejmě USA je už tradičně nenažraná země, chce území a moc. Velkou moc. A čím blíže bude Rusku, tím lépe. Je to tradice amerických prezidentů.

Ale mamá Merkel, tak poslušná svému bohu a příteli Obamovi, se jen tak nedá a zničí celou Evropu – Brusel jí v tom všemožně pomáhá. Ta její zvrácená touha po Hitlerovské třetí říši se jí plní velmi rychle. A Obama? Ten se jen tetelí blahem. Jen se třese, aby Evropu mohl zachránit (tak jako on i jeho předchůdci – Kuvajt, Irán, Irák, Afghanistán, Sýrii…).

Špatný cíl si, k teroristickému útoku v Bruselu, teroristi našli. Vrchnosti z EU velice brzy oschly spoďáry od exkrementů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Proč EU vyjednává s vyděrači?

  • To snad není možný. Jestli jsou lidé takhle přihlouplí nebo tak líní, aby nechtěli přemýšleti ? U některých lidí se tomu nemůžeme divit, ale lidé u kterých se předpokládá, že by měli umět uvažovat logicky tak nečiní. Proč asi ?? A přitom se jedná o mnohé politiky a hlavně o zmanipulovaná media. Otázka je komu to vyhovuje ? A za jakou cenu se tito zaprodanci prodávají ? Každý, kdo trochu má přehled o dějinách Turecka tak nemůže pochopit jak mu nejen naši zaprodanci skáčou na špek. Doufám, že zdravý rozum musí zvítězit nad poklonkováním a patolízalstvím ze kterého stejně nic dobrého nemůže vzniknout. Odkud vítr fouká je jasné převážné většině národa.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*