Probíhají konkrétní přípravy na další válku

Probíhají konkrétní přípravy na další válku

Přesouvání zdrojů do Polska. Podle mnohých informací NATO soustřeďuje v Polsku vojsko a zbraně na bleskovou válku proti Rusku. Existují informace, že se to děje i na polsko-německé hranici. Mají tam být umístěné jednotky z celé Evropy a USA pod vedením Spojených států. O tom, že v malých periferních zemích kolem Ruska už američtí „vojenští poradci“ sestavují a trénují jednotky, jsme již informovali.

Europe Times informují, že generál Philip Breedlove na konferenci NATO na nejvyšší úrovni v září předloží „návrh“, aby členské země NATO ve východních zemích-zejména v Polsku- co nejdřív vytvořili základny a vybavili je zbraněmi a střelivem, aby se tam umožnilo okamžité soustředění jednotek a co nejrychlejší pohotovost. Tyto jednotky je potřeba ihned uvést do pohotovostního stavu jako „multinárodní jednotky severovýchod“. Už je navrženo více stanovišť. Jako těžiště na uskladnění zbraní má sloužit zejména Štětín. Stačí jediný pohled na mapu a je zřejmé, že Štětín je vzdálený jen kousek od německé hranice. Přibližně o 30 km dále se nachází městečka Pasewalk a Gramzov. Není třeba mnoho fantazie na představu toho co se stane, když Rusko tento zbrojní a muniční sklad zničí raketou, aby narušil sestavení útočné fronty proti sobě.

nato 2

NATO už výrazně posílilo svojí vojenskou přítomnost v Baltském a Černém moři a vyslalo další vojenské letadla do východní Evropy.

Generál Breedlove se už v červenci v Neapoli vyjádřil, že NATO musí zřídit výstroj zásoby a vojenský areál, aby bylo možné co nejdříve přijmout jednotky následující později. Musí to být plně funkční hlavní stany, fungující 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, píše Times. Dále vysvětluje, že toto rozsáhlé předzásobení a skladování je přípravným stupněm rozsáhlého přeložení jednotek NATO do Polska. Obranné seskupení NATO je toho názoru, že toto hromadění zbraní a ozbrojených sil je potřeba na obranu před nepřátelským ruským vpádem. Jsou si prý vědomi, že ruská generalita by to mohla vnímat jako bleskovou válku proti Rusku.

Times dále uvádí, že Moskva považuje shromáždění jednotek NATO v Evropě za součást nepřátelské politiky, která má za cíl přesunout vojenské zdroje aliance blíže k hranicím Ruska. Současná vojenská doktrína Ruska dovoluje použití všech zbraní, kterými disponuje, včetně taktických jaderných zbraní, na odpověď na útok konvenčních ozbrojených sil proti Rusku, píše se v Times.

Konkrétní přípravy na válku probíhají už jistou dobu. Agentura Reuters informovala: 6. Polská výsadková brigáda již uskutečnila kompletní kontrolu zbraní a už v květnu se ve výcvikovém středisku pozemních sil v Oleszne u města Drawsko Pomorskie na severozápadě Polska zúčastnila cvičení spolu s výsadkáři bojové skupiny 173. brigády.

Ministr obrany Velké Británie Michael Fallon veřejně oznamuje na vládní stránce www.gov.uk :

Máme velkou příležitost, na setkání NATO na nejvyšší úrovni prodiskutovat, jakou odpověď chceme nadále dávat na ilegální anexi Krymu Ruskem a jeho destabilizaci východní části Ukrajiny. Spojené království hraje přitom centrální roli a nevylučujeme další vystupňování.“

Co znamená „další vystupňování“, zřejmě není potřeba vysvětlovat. Přípravy na válku probíhají v plném proudu. O další vyostření bude přirozeně postaráno. Existují například informace, že armáda Ukrajiny vystřelila směrem na Rusko balistické rakety, které dokážou nést jaderné hlavice. Cílilo se zřejmě na oblasti rebelů, přičemž hlavice s hmotností přibližně 450 kg dokážou udělat v řadách civilního obyvatelstva děsivý masakr.

Teď údajně některé z těchto raket letěli až na ruskou hranici. Ruská obrana je sestřelila na poslední chvíli ještě nad ukrajinským územím. Údajně až v posledním okamžiku se Rusům podařilo zastavit automatický odvetný atomový úder. Když nemůžeme vycházet z toho, že takový útok ukrajinské armády na Rusko není dopředu dohodnutý, nezbedný výstřelek, můžeme to zdůvodnit, že měl být vyprovokován další stupeň eskalace konfliktu. Ten se sestřeleným malajsijským letadlem očividně nezabral tak, jak bylo naplánováno.

Ještě i americká korespondentka ve správě stanice OSN s údivem v hlase uvedla, že ukrajinská armáda, to jsou přece ti dobří – ale to, že střílejí okolo sebe takovými raketami určitě není v pořádku. Generálmajor Spider Marks k tomu zaujal – hm, nazvěme to „stanovisko“, točil dokola o tom, že ukrajinská armáda přece má právo na obranu a vůbec, jsou to velmi nepřesné zbraně a tajné služby USA by určitě věděli, kam ty rakety mířili a ukrajinská vláda má prý pocit, že se přece smí bránit.


V souladu s tím reagoval člen úzkého kruhu důvěrníků Putina.(Podle Financial Times) k rozsudku proti Rusku v případě Jukos uvedl, „že rozsudek Jukosu je ve světle o mnoho větší geopolitické konfrontace o Ukrajinu nepodstatný, protože v Evropě bude válka. Skutečně si myslíte, že potom bude ještě hrát nějakou roli?“

Existují ale některé nepotvrzené zprávy z řad obyvatelstva. Server Kosmische-Tagesschau přinesl následující informaci :

Mám dobrého přítele, který pracuje v letovém provozu v Berlíně. Ten informoval už před týdnem, že vidí, jak jednotky americké armády přilétávají do Evropy a masivně vyzbrojují. A jiný přítel pracuje na stavbách pobřeží Baltského moře u polské hranice. Tam dostal i z jiných staveb informaci, že všechny práce musí být dokončené do konce září. Kromě toho získal i informaci, že nemocnice v této oblasti byly vybavené dalšími léky a nouzovými lůžky.. s tím, že bude možné další místo na přijímání vyššího počtu pacientů, Taková náhoda… Jen tvrdím : nahání to strach! Nikdo si to nechce přiznat..ale od října to tu bude vypadat jinak…“

zdroj : http://quer-denken.tv, http://news.sky.com, http://www.davidicke.com, https://www.gov.uk, http://rt.com,http://svobodnenoviny.eu, http://www.thetimes.co.uk, http://www.schildverlag.de, www.ft.com, http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de

 

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*