Pro případ Trumpovy volební výhry naplánovali demokraté puč

Pro případ Trumpovy volební výhry naplánovali demokraté puč

P.C.Roberts: Pro případ Trumpovy volební výhry naplánovali demokraté puč

Pod záminkou, že prezident Trump v případě své volební porážky odmítne opusit svůj úřad, vypracovali Demokraté společně s vojenskobezpečnostním komplexem tzv. Projekt integritního přechodu (Transition Integrity Project). Tento plán předpokládá, že Demokraté uchopí moc ve státě – a to bez ohledu na výsledek voleb. Trumpovo případné vítězství bude prohlášeno za volební podvod a Biden a Kamala Harrisová mají zakázáno svoji případnou porážku uznat. Namísto toho spustí za údajný volební podvod presstitutky proti Trumpovi propagační kampaň, jejímž cílem bude Trumpovo znovuzvolení zpochybnit.Tato propagační kampaň využije protitrumpovská vymyšlená tvrzení a falešné zprávy stejně tak, jak jich bylo využito v aférách Russiagate, Impeachgate a v dalších útocích proti Trumpovi. Demokraté velmi dobře vědí, že stejně jako v předchozích jejích kampaních měli vždy média na své straně bude tomu tak i tentokrát, a mnozí nonšalantní a naivní Američané jejich nabízené a lživé zboží spolknou.

Americká poštovní unie, která je veřejným sektorem Demokratů, nebude hlasy pro Trumpa, odesílané ze známých rudých oblastí, poštou doručovat. A jestliže to nepostačí, objeví se obvinění Trumpa z toho, že nedovolil Americké poštovní službě doručit miliony hlasů pro Bidena a Kamalu, čímž absurdita těchto obvinění – při všeobecné známosti o tom, že tato služba je demokratickou baštou – vyvrcholí. Budou vyhlašována pátrání po „chybějících hlasovacích lístcích“ a až se objeví, budou Biden a Kamala vítězi voleb. Pamatujte si tedy, že jediným hlasem těchto voleb bude protitrumpovský hlas presstitutek, a Trump bude na na twitteru, v televizi i v rozhlase od styku s Američany odřiznut.

Dalším krokem bude rozpoutání násilností Antify a hnutí Na černých lidech záleží (BLM) v amerických městech. Presstitutky totiž představí násilí jako americké odmítnutí Trumpem ukradených voleb a nakonec bude Trump obviněn i ze snahy zničit americkou demokracii. Zatímco Demokraté, kteří právě tohle činí, budou zobrazeni jako lidé zachraňující demokracii před mocí šíleného tyrana,

 

Překlad: Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pro případ Trumpovy volební výhry naplánovali demokraté puč

  • Zkusili to v Bělorusku. Trump by měl jít na konzultace k Lukašenkovi. Myslím, že by dokázal dát Ameriku do pořádku. Ale to demokraté nepřipustí. Než aby vyhrál volby opět Trump, raději Ameriku spálí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*