Připravte se na „masáž“!

Připravte se na „masáž“!

Ne, nesvlékejte se ještě, prosím. Musíte ještě několik hodin, možná i dnů počkat. Pak to začne, a věřte, bude to síla. Jak už díky uvozovkám v titulku jistě tušíte, nepůjde o masáž klasickou, ani thajskou, nýbrž mediální.

V podstatě celoevropsky pojatý mediální nátlak sdělovacích prostředků ve prospěch toho, aby Británie zůstala v EU, byl jenom čajíčkem proti tomu, co nastane nyní. Do Evropy vstoupí mediální „tornádo“ se záporným znaménkem před závorkou.

Zavalí nás nepřetržitá, ohromující smršť negativních informací o situaci ve Velké Bri­tánii. Za negativní budou dokonce vydávány i ty, které odborníci posoudí jako velmi pozi­tivní. Mnohé budou jistě i velmi absurdní:

„Přední vědci ze zemí EU zjistili, že přerušené „ukotvení“ Británie k Evropské unii způsobí relativně prudký posun Britských ostrovů směrem k Severnímu ledovému oceánu. Specialisté z univerzity v Heidelbergu dokonce vypočítali, že už během pouhých 98.967 let se Londýn bude nacházet v těsné blízkosti Severního pólu. Pro Brity to bude znamenat katastrofu, ale zato lední medvědi si prý budou mnout ruce. Promiňte, samozřejmě tlapy.“

„Šok z výsledku hlasování o vystoupení z EU zapůsobil zvláštním způsobem na Skoty, kteří se rázem odpoutali od svého tradičního postoje k penězům a nyní – kudy chodí – tudy utrácejí.“

„Z vystoupení Británie ze svazků Evropské unie se vyděsili také tučňáci obývající Fal­klandské ostrovy, kteří se dosud výrazně přiživovali na evropských dotacích poskytovaných jim v podobě ryb. Dokonce vypsali referendum, v němž by se mělo rozhodnout o jejich přemístění. Uva­žovaným cílem je pobřeží severní Afriky, které bude po přestěhování jeho veškerého obyvatel­stva do Evropské unie v podstatě liduprázdné.“

Tak takovéto voloviny to asi nebudou, ale o to bude pro občany Evropské unie těžší se z té tvrdé a ve většině případů lživé propagandy vymanit a dobrat se pravdy. Nejhorší je, že se „zhrzená Evropská unie“ může začít chovat stejně nepřátelsky, jako se často chová „zhrzená a opuštěná manželka“. A tam už legrace skončí.

Zůstane-li v tom Velká Británie úplně sama, nebude to mít s bruselskými byrokraty jednoduché. Ale jedno řešení se nabízí: „Přidejme se !!!“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Připravte se na „masáž“!

  • Vazena prolhana evropska media. Strcte si svou medialni kampan za klobouk. Vam ja uz leta neverim, nedivam se na vas, nectu vase nesmysly a zasnu, ze se jeste svymi prekroucenymi blaboly muzete uzivit. Anglie vam dala kopacky a reknu vam na rovinu, ze prave TUDY VEDE CESTA ke svobode . Jsem a budu vzdy pro samostatnost statu s ochranou hranic a idiotsky sengen hodte do kamen! Multikulti nepracuje a pracovat nebude! Ctim hodnoty svych BILYCH predku a nikoliv hodnoty jakehosi posaseneho lunatika Kalergiho. EU projekt bude co nevidet mrtev!

  • Už začali na Slovensku, je potřeba přestat čekat jednat okamžitě, bohužel si naši politici pojistili (zákony) koryta, nezbývá než se vzbouřit, jediná možnost . . . .

  • Ode dneška se Vyšegradská čtyřka bude konat pod dohledem Francie a hlavně Německa. Nemohou si dovolit, aby někdo prezentoval jiný názor, dokud nebudou mít Evropu plně pod politickou a vojenskou kontrolou. Je opravdu za pět minut dvanáct k opuštění toho spolku, který směřuje k porobení Evropy na tisíc let.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*