„Připomínka fašismu“ – chorvatský prezident odsuzuje covidovou tyranii v Rakousku

„Připomínka fašismu“ – chorvatský prezident odsuzuje covidovou tyranii v Rakousku

Chorvatský prezident Zoran Milanović označil poslední rakouský příkaz k lockdownu a povinné očkování proti COVIDu za „katastrofu“ a prohlásil, že události, které se odvíjejí, mu podle zpráv připomínají „fašismus“ třicátých let.

Prezident Milanović se opakovaně rozcházel s většinou svých současníků, když vyjadřoval frustraci z lékařského autoritářství a covidivé hysterie prosazované mainstreamovými médii a globalisty.Během tiskové konference před vojenskými kasárnami v Našicích byl Milanović dotázán na novou karanténu v Rakousku, která začala jako jediná pro „neočkované“, ale byla rychle rozšířena na všechny obyvatele s platností od pondělí.

„Katastrofa. Katastrofa! Rozhodně si myslím, že jsme chytřejší než Rakušané a myslím si, že švédské úřady jsou mnohem chytřejší než oni,“ prohlásil.

„Řekl jsem, že to, co se děje v Rakousku, připomíná fašismus. Promiňte. Díval jsem se, co říkám. Samozřejmě si myslím, že rakouský prezident je můj přítel.“

Na dotaz ohledně zpráv, že byl chorvatský velvyslanec předvolán do Vídně kvůli předchozím Milanovićovým poznámkám o „fašismu“, naznačil, že by mohla být přijata reciproční opatření.

„Dnes zavoláme rakouskému velvyslanci, pokud zavolají našemu. Vyjádříme své hluboké znepokojení nad základními lidskými právy lidí v Rakousku. Tak uvidíme,“ tvrdil.

„Až budou volat po nesmyslech, tak jim učiníme totéž.“

„Není to vědecké a vy terorizujete lidi,“ dodal.

V celém Rakousku nyní platí přísný zákaz vycházení a experimentální injekce proti COVIDu budou od 1. února 2022 povinné pro celou populaci.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Připomínka fašismu“ – chorvatský prezident odsuzuje covidovou tyranii v Rakousku

  • Bývalá Jugoslávie má novodobé zkušenosti s tím, kam vede neposlušnost k USA. Fandím Chorvatům a věřím, že svůj boj vyhrají. Postupně se USA musí vzepřít všichni, aby se Evropa zachránila. Nedovolme, aby veškeré peníze odtékaly americkým farmaceutickým gigantům, které dělají pokusy na lidech s podvodně registrovanou vakcínou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*