Princové jsou na draka-ČSSD taky. Zaslouží si na držku-pojďte jim dát facky

Princové jsou na draka-ČSSD taky. Zaslouží si na držku-pojďte jim dát facky

Že by to byla pohádka??? Tam les, tu řeka a ejhle-závan chlévské mrvy. Vidno, že cesta správná vede mne-směrem ku Praze-k parlamentu, k sídlu vlády. Oj lidičky to je Vám smrad, že by jeden pad. To ve vládě se myslí snad.

Dosti hříček-vážná věc. Ostudu má naše zem, neb blbové nám vládnou. Stále lezou v čísi řiť, čímž rozumové buňky slábnou. Sobotka a Za-orálek-Česká politická esa, hájí černou fašistku, neb je to hra o análek-o análek USA.

Je to skutečně velmi vážná věc, když představitelé vlády pidistátu zvaného Česká republika veřejně vyslovují podporu fašistické zrůdě Savčenkové-příslušnice fašistického praporu Azov. Přitom Český národ pod fašisty neskonale trpěl, jakožto i mnoho jiných národů. Takový kolaborantský přístup ve stylu Emanuela Moravce je ČSSD vlastní??? To už je vrchol pánové. Poplivali jste všechny bojovníky proti fašismu. Německo i Francie té fašistické zrůdě odmítly svou podporu a to je co říct-obzvláště u Merkelové. To se pane Zaorálku a Sobotko musíte zviditelňovat za každou cenu?? I za tu cenu, že děláte ostudu České republice na mezinárodním poli?? Vždyť děláte kretény ze všech lidí v zemi!!! Já vím-blíží se nám volby, ale nyní jste tomu dali opravdu korunu. Divím se, že Vás členové strany nevypráskají bičem, protože takto škodíte i straně. Zaorálek k tomu vyslovuje své domněnky, že Rusové se podílejí na migrační vlně, že do Evropy posílají migranty. Doložte tedy důkazy. Totéž platí i pro armádního kašpárka Stropnického, který tvrdí totéž. Chápu, že protiruská rétorika je v současnosti značně důležitá, když mělo Rusko úspěch v Sýrii a usvědčilo USA z cíleného a účelového lhaní, ale za tuto cenu?? To si neuvědomujete, že jste pro smích?? To nevidíte a necítíte, že už od toho řiťolezení máte hnědé límečky a zapácháte?? Nyní jste se veřejně tak dehonestovali, že by Vás volil jen úplný pitomec.

Savčenková patří do vězení-to je bez diskuse a s ní všichni ti, kdož zblbli Ukrajinský národ nesplnitelnými sliby. Ti, kteří jsou příčinou války na Ukrajině a neskonalé bídy Ukrajinského národa. Kličko, Tymošenková, Jaroš, Porošenko, Jacenjuk a další patří za katr na doživotí. Pro jejich lež zemřely tisíce lidí.Jen proto, aby se NATO mohlo dostat co nejblíže Ruské hranici. Proto ten podvod, proto ta zrada na vlastním národu. Proto všude jen mrtvoly a je smutné, že vláda ČR by měla být souzena za spolupachatelství, neb toto svinstvo podporuje.

Také si říkám, že je poněkud zvláštní, když se do záležitostí jiných zemí vměšují diletanti typu Zaorálka, Sobotky či Kalouska. Neustále kritizují, co ten, či onen dělá špatně, ale bordelu ve své zemi si nevšímají. Místo kvalitní, pronárodní politiky vedou politiku kolaborantskou. Posílají se peníze špinavým Turkům a na České děti a jejich operace sbírá národ víčka od Pet lahví.

Nemám vcelku nic proti vládě, ale chce se mi z ní zvracet velebnosti.

(Jiří Dienstbier a Bohuslav Sobotka (Ilustrační obrázek) Foto: ČTK )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • A stejně jsem zvědavá, kolik lidí se zase nechá opít rohlíkem nebo koblihou. Kolik lidí tuhle zaprodanou pakáž bude volit!!!

  • Hlavně, že jsou naši princové vysmátí. Proč by se nesmáli, když se cítí jako bohové i když melou nesmysly. Ale bohužel to není pohádka, ale skutečnost. Proč když něco vypustí z úst tak se neinformují jak se věci mají a vyloženě slouží zlu. To se princ Sobotka nebojí o své děti a nepochopil co jim svým jednáním do budoucna chystá. Hlavně, že zpanikařil, když překroutil slova pana prezidenta s kalašnikovem. To podle něj bylo nebezpečí pro něj. Ale co svými vyjádřeními koná proti svému národu to také snad nechápe._ Myslím, když na to nemá IQ tak by se měl poradit s někým moudrým třeba s panem, novinářem Petránkem. To je moudrý muž. A asi by mu vysvětlil jak to bylo se Savčenkovou a jaký má názor na vládnutí a rozkazování Merkelové , ale to nechtějí naši hloupí princové slyšet. Oni by pak nemohli sloužit své samozvané královně a tím pádem i NWO

  • Pravdu díš, pohádko bájná, naši zemi řídí pouze cháska řádná. Nechť se rdí tváře lumpů z vlády, až budou je věšet za jejich zrady.

  • V normáiním fugujícím státě by tyto kolaboranti vyseli ze koule v průvanu v tom lepším případě. Ale je vidět, že dnešní rádoby demokracie u nás neexistuje, je to autokrativní stát. To se ale může brzo změnit, tyhle zrádné zrůdy z ČSSD, Topky, ODS, bud potáhnu k turkovy, nebo je budeme soudit za Vlastizradu!!!!

  • Likvidace ČSSD začala trikem Sobotky a Chovance. Vzpomeňte si, jak po volbách šel Chovanec za prezidentem a na oko připravoval puč ve straně. Pak to napráskal a odnesli to lidé, které do toho zatáhl. Byla to akce hodná Sobotky a Chovance. Nic tak křivého v politice ještě nebylo. ČSSD je nevolitelná právě proto, že se vedení chopili všeho schopní podrazáci. Sobotka nikdy nepracoval, jen byl v politice. Koryto je mu svaté, takže neváhá prodat vše, co mělo por náš lid nějakou hodnotu jen proto, aby ještě nějaký den u koryta zůstal. Takoví lidé nesmí být ve vedení státu -zničí ho.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*