Přichází věrozvěst Soros pevněji do ČR? Bakaloviny prskají a Drahoš sdílí. Zbystřeme.

Přichází věrozvěst Soros pevněji do ČR? Bakaloviny prskají a Drahoš sdílí. Zbystřeme.

Aeronet přišel s informací, že miliardář George Soros si založil účet v pražské bance. Ve stejný den tak údajně učinil i Schwarzenberg. Příprava na dotaci správných prezidentských kandidátů? Bakaloviny „napravují“ a Drahoš sdílí..

Aeronet přišel s informací, že americký miliardář George Soros si v září založil účet v pražské pobočce UniCredit Bank (zde). Ve stejný den tak údajně učinil i Karel Schwarzenberg (což může být kromě spekulace samozřejmě i náhoda). Nicméně vzhledem k panevropské historii a postojům knížete, k jeho známosti a velkorysému pohledu na Sorose může být na každém šprochu pravdy trochu.

Třeba v letošním článku na bloomberg: Český kníže/princ označuje Sorose za nejlepší naději pro demokracii ve východní Evropě je princ Schwarzenberg citován „Východní Evropa stále potřebuje lidi, jako je George Soros, aby zabránili tomu, abychom se vrátili zpět do autoritářské minulosti, řekl Karel Schwarzenberg, diplomatický princ/kníže, který zná finančníka 30 let.“Spojení těchto dvou zastánců globalizace (migrační invaze…) dává smysl. Aeronet spekuluje, že by část peněz mohla jít na dotaci vybraných prezidentských kandidátů proti Miloši Zemanovi, nebo třeba na financování Babišovy opozice (ať už politické nebo mediální)… a zajisté k financování politicky angažovaných neZiskovek ve jménu EUhumanity.

Možná zajímavější než tato samotná zpráva na Aeronetu je reakce na Bakalově iHnedu a okamžitá snaha o dementování. Sdílení článku prezidentským kandidátem Jiřím Drahošem už tak překvapivé není.

Jiří Drahoš na FB článek z Bakalovin Proruský dezinformační server Aeronet se snaží ovlivnit prezidentské volby. Tvrdí, že Zemanovy soupeře sponzorují Soros a Schwarzenberg (opět) sdílel a napsal: „Přátelé, my víme svoje, nicméně buďte, prosím, před podobnými zprávami na pozoru. Je pravděpodobné, že se teď před volbami budou množit čím dál víc. …Proruský server Aeronet se už podruhé za krátkou dobu pokusil ovlivnit českou politiku. Poté, co do médií pustil spekulace o provázanosti ČSSD a těžby lithia, a pravděpodobně tím ovlivnil výsledek voleb, se nyní snaží zapůsobit na volby prezidentské.“

V článku se mimo jiné píše: „Soros, Schwarzenberg i banka UniCredit zprávu odmítají jako naprostý výmysl,“ ale taky, že: „Informaci o tom, zda si Soros nebo Schwarzenberg u jejich společnosti zřídil účet, nemohl jakkoliv komentovat.“ První citace, že banka zprávu odmítá, byť nechce zřízení účtů komentovat, dle mého nějak nesedí… A jedná o slovo/a proti slovu, pokud tedy investigativci z ihnedu nepředpokládají, že by se jinak vrchní globalizátoři po skautsku ke všemu přiznali…

Pokud vím, tak informace o těžbě strategické suroviny lithia a o podpisu memoranda s pochybnou australskou firmou ministrem z ČSSD nebyly žádnou fakenews… Pokud ano, pak nerozumím, že se jí zabývala i naše vláda…

Ovšem Bakaloviny a vědec Drahoš mají jasno: stejně jako kauza lithium i informace o Sorosove založení bankovního účtu v ČR jsou jasným proruským fakenews a snahou ovlivnit volby… Naštěstí nám pan vědec, který sic nemá důkazy, ale ani pochyby o ovlivňování voleb u nás, sdílel na svém webu seznam nepohodlných webů EUropských hodnot, ačkoliv je, coby zdroj, neuvedl: Drahoš sdílí seznam nepohodlných webů EUropských hodnot – za zdroj se stydí?

A hle! Aeronet tam je. Takže je to jasné jako facka. Fakenews jak vyšité. „Mají pravdu, soudruzi.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Přichází věrozvěst Soros pevněji do ČR? Bakaloviny prskají a Drahoš sdílí. Zbystřeme.

  • Tyto dva škodiči se teď snaží co nejvíce. Hlavně, aby nebyl zvolen Zeman. Soros, podporuje finančně většinu politických neziskovek při dovozu migrantů a podporuje oblbování mladých lidí ve školách , kteří se pak chovají jako demonstrující stádo s fanatickými projevy a i třeba se zničením soch viz nedávno v USA. Hlavním zlem u nás jsou politické neziskovky, které v rámci uskutečňování NWO dovážejí zlo se kterým je asi počítáno, že se v budoucnu poperem a bude nás méně. Proč naši politickou scénu silně ovlivňují živly z USA a určují nám , abychom hráli dle jejich pokynů. Vypadá to s tím politickým ovlivňováním cizáky, že nejsme již suverenní zemí. Bohužel se vždy najde u nás mnoho posluhovačů , kteří propagují NWO a slouží Sorosovi a podobně. Vždyť on i jsou hloupí a za svého Boha si zvolili peníze, kterými jsou za své služby odměňován královsky.. I Sorosova mládežnická úderka získává na intenzitě můžeme tyto roztomilé andílky vidět při akcích. Mládež je první, která se dá lehce nepřítelem vycvičit k obrazu svému a již se to v plné míře všude děje. Ještě vzburcovat feministky a lidi s jinou sexuální orientací a je vymalováno.

  • Soros a knize Bilderberg jsou zlo, skudci nasi zeme!
    Lidi orobudte se! Oba jsou reprezentanti sil Neoconu a Deep Statu v USA. Misto intervenci se pouzivaji ve valkach teroriste jako kanonenfuter. K prosazeni zajmu tam, kde se jeste nevalci pouzivaji jimi financovane nevladni organizace jako Open Society Sorose. Budou ovlivnovat volby placenymi demonstranty, uplacenymi medii, politiky. Bude to utok na nase svobody, ktere nam jeste zustaly po odevzdani suverenity do Bruselu a vstupu do EU a NATO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*