Prezident Zeman: Politika se nedělá nohama, ale hlavou

Prezident Zeman: Politika se nedělá nohama, ale hlavou

Při nedávné návštěvě Miloše Zemana na jižní Moravě jsme dostali příležitost s panem prezidentem pohovořit ohledně jeho zdravotním stavu. A zároveň jsme došli k závěru, že ve světě vytváří ostudu pouze kníže Schwarzenberg a nikoliv prezident Zeman.

Fáma ohledně prezidentovy rakoviny

Začátkem listopadu minulého roku kolovala na internetu fáma ohledně údajné rakoviny prezidenta Zemana, kterou na facebooku vytvořil brněnský radní Svatopluk Bartík. Lékaři tvrzení pana Bartíka vyvrátili a mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček napsal na twitteru, že bude na pana Bartíka podána žaloba a trestní oznámení.

Mluvili jsme s panem prezidentem

Při nedávné návštěvě prezidenta Zemana v Brně jsme se jej proto zeptali, co tedy říká na názory Pražské kavárny, která neustále zpochybňuje jeho prezidentské schopnosti kvůli špatné chůzi a problémům s dolními končetinami. Na naše dotazování prezident pohotově odpověděl: „Politika se nedělá nohama, ale hlavou.“ 

Zahraniční politici jsou příkladem

Prezidentovo tvrzení dokládají i životy zahraničních politiků. Jako příklad je možné uvést prezidenta Franklina Roosevelta a současného spolkového ministra financí Wolfganga Schäubleho. Zatímco Roosevelt prokázal svoje prezidentské kvality během 2. světové války a kvůli obrně používal kolečkové křeslo, tak Schäuble je trvale odkázán na invalidní vozík v důsledku atentátu duševně nemocného člověka ze dne 12. října 1990.Pražská kavárna mluví o ostudě

Pražská kavárna neustále opakuje, že Zeman dělá ve světě ostudu. Realita je ale taková, že se jedná o témata, která ale ve skutečnosti nikoho nezajímají, ale naopak otravují. Za uvedení stojí například hudební skupina Pussy Riot, otázka Tibetu a Číny, rudé trenky nad Hradem, opožděné letadlo a pozdní příchod na pohřeb prezidenta Michala Kováče a Peroutkův ztracený článek.

Závěrem: Ostudou je pan kníže

Vzhledem k tomu, že se tedy politika dělá hlavou, tak je nutné upozornit na politika, který nám ve světě dělal největší ostudu. Nejednalo se tedy vůbec o prezidenta Zemana, ale o bývalého ministra zahraničí Karla Spáče Schwarzenberga, který neustále usínal na zasedání v Parlamentu – Poslanecké sněmovny ČR.

Kníže tak neustále svým chováním dělal ostudu například při jednání NATO nebo na bezpečnostním fóru v Bělehradě a ČT24. Další ostuda se Karlu Schwarzenbergovi povedla při volbě prezidenta v roce 2013, když ochrance svěřil občanský průkaz a volil neplatně, protože hodil do volební urny hlas bez volební obálky.

Videa:

Spící kníže byl probuzen prezidentem

https://www.youtube.com/watch?v=fO68MZB7dXY

Karel Schwarzenberg spí a sní

https://www.youtube.com/watch?v=DcVss4kz9yI

Jak Karel Schwarzenberg volil

https://www.youtube.com/watch?v=VZUayK-_1AM

Schwarzenberg usnul na konferenci

https://www.youtube.com/watch?v=79aWWni5P_M
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*