Přátelé šéfa TOP 09 Schwarzenberga jsou horší než Írán a Rusko! Jemu možná už nevadí, že bude Evropa islamizovaná a naše civilizace možná úplně zanikne

Přátelé šéfa TOP 09 Schwarzenberga jsou horší než Írán a Rusko! Jemu možná už nevadí, že bude Evropa islamizovaná a naše civilizace možná úplně zanikne

Jsou situace, v nichž s předsedou TOP09 Karlem Schwarzenbergem souhlasím a jsou situace, v nichž s ním nesouhlasím. Schwarzenberguv útok na adresu prezidenta České republiky Miloše Zemana je přesně tou situací, kdy se z mého pohledu chová Karel Schwarzenberg jako pokrytec.

Schwarzenberg prohlásil na adresu prezidenta Zemana toto:
„Doporučil bych mu, aby strávil měsíc v íránským či uzbeckým vězení, aby aspoň tušil, o čem kecá“. Obdobně se poslanec Schwarzenberg vyjadřuje i na adresu Ruska. Přitom se on sám přátelí a podporuje režim, který je mnohem horší než režim v Teheránu či Moskvě. Jde o režim v Saúdské Arábii, který velmi krutě porušuje lidská práva a pronásleduje křesťany.

Schwarzenberg přitom sám při jednáních s vůdci Saúdské Arábie hovořil jen o obchodu, zatímco lidská práva jaksi opomenul zmínit! Alespoň na webu ministerstva zahraničí nenajdeme o jednání o lidských právech ani slovo. Jen se tam vychvaluje, jak tehdejší ministr Schwarzenberg pomohl utužit spolupráci mezi Saúdy a Českou republikou.

Cituji ze zprávy českého ministerstva zahraničí:
„Druhým důležitým bodem byla snaha prosadit naše firmy na zdejším trhu. Je zde celá řada atraktivních zakázek, o které mohou naši podnikatelé usilovat, a my jsme se snažili jejich zájmy podpořit“ řekl ministr (Schwarzenberg), který dnes jednal i s ministrem obchodu a průmyslu Tawifem Al Rabiahem. Zdroj zde.

O lidských právech ani slovo. Jistě jsou to muslimové a mají ropu, tak proč vůbec nějaká lidská práva řešit, že?


Schwarzenbergovi ovšem také „přispěchal“ ihned na pomoc neúspěšný kandidát na prezidenta a ministr Jiří Dienstbier, který řekl:
„Ochrana lidských práv a obchod nemohou být viděny jako odporující si hodnoty. Lidská práva jsou univerzální. Není možné vnímat hodnotu lidského života a lidské důstojnosti zeměpisně odlišně.“

Je dobré si položit otázku, co udělali oba tito kritici Miloše Zemana pro lidská práva v takové Saudské Arábii? Samozřejmě, že tuto zemi oni nevidí. Stejně jako i další islámské režimy, jež nejsou spojenci Ruska a přitom porušují lidská práva.

Přitom s takovou Saúdskou Arábií udržuje Karel Schwarzenberg velmi přátelské a vřelé vztahy. Dokonce podporuje příliv kapitálu z této tyranie do České republiky. Podstatné ovšem je, že v Saúdské Arábii panuje mnohem horší režim a porušování lidských práv, než v Íránu či Rusku! Jenže to šéf TOP 09 buď nevidí, nebo to zaspal.

Já osobně mám z této stále zřetelnější inklinace Karla Schwarzenberga k islámským tyraniím velmi silnou obavu o budoucnost. Je možné ji totiž vnímat jako snahu nahradit ruské zdroje těmi islámskými. Přitom ovšem je to přechod k mnohem horšímu stavu věcí. Neboť Rusko je nám stále civilizačně bližší, než islámské režimy a hlavně se nám sem z něj nehrnou miliony přistěhovalců jako z muslimských zemí.

Ovšem kníže Schwarzenberg to ví asi nejlépe. Jemu možná už nevadí, že bude Evropa islamizovaná a naše civilizace možná úplně zanikne. Hlavně, že to „ukážeme“ Rusku. Co na tom, že to bude to poslední, co možná on i Evropa dokáží.

schwarzenberg 1

schwarzenberg 2

schwarzenberg 3

schwarzenberg 4

 

 

Lukáš Lhoťan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*