PR COVID se 1. září vrací z prázdnin a Svědci Covidovi nařizují roušky. Co plavací kola?

PR COVID se 1. září vrací z prázdnin a Svědci Covidovi nařizují roušky. Co plavací kola?

Tento vir je poněkud specifický. Respektuje dovolené Svědků Covidových, takže útočí až od září. V létě se šíří v metru, jinde ne. V hospodách útočí jen na toho, kdo nejí, ve školách je agresivní na chodbách a v Itálii od 18 hod.

Svědci Covidovi a Rouškariáni rozjíždějí další vlnu šíření paniky, strachu a všudypřítomných roušek, které víc než cokoliv jiného (vzhledem k podobným počtům nárůstu nakažených v zemích, kde roušky nosí) psychologickým nástrojem strachu. První vir, s nímž nebojují ve skutečnosti lékaři, ale údajní epidemiologové a úředníčci.

Roušky jako symbol všudypřítomného strachuVšudypřítomné roušky a restriktivní opatření připomínají lidem, že je třeba se bát – PR viru. Navzdory tomu, že dle statistik kvazi epidemiologů a statistiků z řad samotných Svědků Covidových typu Maďara, Prymule, Jágrové, Rážové či Duška je většina nakažených oním „nejsmrtelnějším“ virem bezpříznaková a jen zanedbatelné procento hospitalizované.

Jenže love za farmaceutickou lobby nesmrdí – z nemalé většiny naprosto zbytečné testy (chřipka a další desítky virů jsou v pohodě?), dezinfekce a již pro nás připravovaná vakcinace – a řada Svědků Covidových, ať už z řad vakcinologů, hygieniků, kvazi epidemiologů i papalášů na ministerstvech nepřijde zkrátka.

A nebezpečná taškařice s virem s nejskvělejším PR v historii, která evidentně vede k řízené demolici ekonomik, k přesunu bohatství k hornímu očku pyramidy, k nebývalému zadlužení vůči „hodným“ bankám patřícím ve finále několika málo rodinám a k postupnému utahování šroubů ve jménu totality ohánějící se názory kvazi epidemiologů.

Když vidím počet utopených, jaktože ještě nemáme povinné plavací kola?

Jak jinak si vysvětlit, že onen ďábelský virus v létě útočil jen v metru, v autobusech, vlacích, tramvajích ani v jiných vnitřních prostorách nikoliv. Jak jinak si vysvětlit, že v restauracích a hospodách jedlíky a pijany nenapadá? Že ve školách bude zřejmě útočit jen na chodbách? Že akceptoval dovolené Svědků Covidových a Rouškariánů a zaútočí až od 1. září? Že v Itálii útočí jen mezi 18:00 – 6:00? To by nevymysleli ani Monthy Python nebo toho času chlapci z České sody.

Když slyším, kolik lidí se letos utopilo, nechápu, jaktože nám ještě MUDrci a vrchnost nenařídila povinně nosit (minimálně ve venkovních prostorách) plavací kola nebo záchranné vesty? Kdyby náhodou, nikdy nevíte! Děti do osmi let by pak měly povoleny rukávky.

Ohledně PR Covidu a Svědků Covidových jsem vyjadřoval od samého počátku této mediálně politické taškařice:

COVID-19: skvělé PR, demolice ekonomiky a nástup nových totalitních praktik (březen 2020)

Další článek novinový a zas Svědci Covidovi lžou, vyhroužují a straší… Vlezte mi na hrb!

Já, Prymula: Miliony korun od farmaceutických firem a touha po Velkém bratrovi

Dej Prymulovi moc, peklem se ti odmění. A rouška a vakcína jako bonus!

FAKE NEWS koronavir jako Chuck Norris: Mrtví na Titaniku, v Sýrii, na D1, pod lavinou
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*