Porošenko vyzývá k celosvětovému zákazu ruské vlajky

Porošenko vyzývá k celosvětovému zákazu ruské vlajky

Ukrajinský prezident Petro Porošenko obvinil na Mnichovské bezpečnostní konferenci Rusko ze snahy „zničit demokracii“ a uvedl, že ruská vlajka „by měla být všude zakázána.“        

V projevu na 54. konferenci se Porošenko vyjádřil proti tomu, že se na Krymu uskuteční prezidentské volby a že se obnoví pravomoci Ruska v Parlamentním shromáždění Rady Evropy. „Nord Stream 2 je také politickou expanzí za pomocí energie a nemá nic společného s ekonomickými zájmy,“ uvedl.

„Ani politika, ani podnikání nemohou existovat odděleně od hodnot. V dnešní politice v Moskvě není místo pro spravedlivou hru, proto ruská vlajka nevlaje ani na olympijských hrách v roce 2018,“ řekl Porošenko.

Prezident Ukrajiny také obvinil Rusko z „rozpoutání hybridní války, která se postupně stává válkou světovou.“

„Ruská vlajka by neměla viset nikde, zatímco Rusko nadále podněcuje celosvětovou hybridní válku a ruské kulky jsou zaměřeny na naše symboly,“ uzavřel Porošenko.

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Porošenko vyzývá k celosvětovému zákazu ruské vlajky

  • Podle Porošenka by se měly povolit jen vlajky s nacistickými symboly. On nepochopil, že Ukrajina nikoho nezajímá. Nikdo už nebude do Ukrajiny investovat. Kdo se o to pokusil, peníze zmizely dřív, než stačil určit, na co je posílá. Kdo tam pošle zbraně, docílí jen toho, že budou prodány na černém trhu. Ukrajinci jsou naprosto nespolehliví a nikdo nebude investovat do toho, aby jim pomáhal. Ukrajina je nejúrodnější země v Evropě a protože jsou líní, leží půda ladem. Zde platí to staré, komu není rady, tomu není pomoci.

  • Ruská vlajka bude viset i nadále. A přibude k ní visící banderovec Pornošenko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*