Polský prezident Lech Kaczynski byl údajně zabit Spojenými státy, tvrdí ruské bezpečností služby

Polský prezident Lech Kaczynski byl údajně zabit Spojenými státy, tvrdí ruské bezpečností služby

Kaczyńského údajně zabili samotní Američané.

Ruské bezpečností služby údajně přišly na to, jak se vlastně zabil polský prezident Lech Kaczynski. Havárie u Smolensku dne 10.4.2010 TU-154M polské vládní delegace byla způsobena škodlivým přesměrováním satelitního navigačního systému americké výroby, který byl nainstalován na palubě letadla. GPS údajně dávala falešné zeměpisné souřadnice a neuvěřitelné údaje o vzdálenosti místa přistání. Kvůli tomu, piloti za špatných povětrnostních podmínek neměli čas reagovat a vytáhnout letadlo z klesání.

Havárie polského letadla TU-154M  Foto: AP
Havárie polského letadla TU-154M Foto: AP

Letadlo s polskou delegací na palubě bylo sestřeleno satelitem CIA.

Při zkoumání místa havárie odborníky zejména překvapilo, proč pilot stáhl letadlo ze sestupové linie. Vždyť se podle posádky ocitlo letadlo nečekaně 500 metrů od přistávací dráhy a 5 metrů nad zemí namísto 60! Podle odborníků, Američané údajně změnili místí „výšku terénu“ v GPS prezidentského letadla.

Nikdo kromě inteligence CIA není schopen změnit místní síť souřadnic GPS.

Tato funkce je určena pro použití při provádění vojenských operací. Například při odražení gruzínského útoku v Jižní Osetii v roce 2008, ruské dělostřelectvo zápasilo s posunem civilního signálu GPS. Američané zvedli souřadnice v oblasti o 300m, záměrně narušovali občanské kanály. V důsledku toho nemohli ruští vojenští koordinátoři využívat občanského zařízení GPS. Předpoklady se potvrdily, když byly na gruzínské straně zabavené Hummery s pevnými disky, které obsahovaly záložní software pro správu GPS na palubě.

Kaczynski byl věrným spojencem Bílého domu ve všech záležitostech týkajících se vojenské spolupráce v boji proti Rusku, Použil 18 krát prezidentské veto na zákony Sejmu a vládní návrhy na liberalizaci polského hospodářství.

Žhavý nacionalista Kaczynski blokoval nákup podniků a bank zahraničním kapitálem a podnikateli, aby zabránil vývozu kapitálu ze země. Na vrcholu svého hospodářského konfliktu s Washingtonem vetoval liberály předkládanou důchodovou reformu. Po nich byly stovky miliónů dolarů vynaložené na nákup amerických státních dluhopisů a uskladněny v amerických bankách. A nakonec dostal do potíží polské seniory.

Klasická verze trestu vůdců neposlušných zemí- dočasné zhroucení jejich ekonomiky. Ale jak můžete oslabit hospodářství „země hlavního sanitárního kordonu“? Kaczynski byl tvrdohlavým zastáncem suverénního polského hospodářství. A to ho údajně stálo život.

Havárie u Smolenska s úmyslem zabít dvě mouchy jednou ranou : odstranit z cesty tvrdohlavého Lecha a vrazit další klín mezi rusko-polské vztahy.

Před několika dny byl údajně americkou zpravodajskou službou zabit bývalý polský vicepremiér Andrej Lepper. Předseda strany „Sebeobrany“, jediné proruské strany v polském parlamentu. Stejně jako Kaczynski, i on dělal vše nejlepší na ochranu hospodářské nezávislosti Polska. Lepper byl horlivý stoupenec běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka.

 

 

Topwar/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Polský prezident Lech Kaczynski byl údajně zabit Spojenými státy, tvrdí ruské bezpečností služby

  • Čím to, že mě tahle informace ani moc nepřekvapila. A třeba jednou vylezou na povrch i jiné kauzy. Třeba jak to bylo opravdu s nehodou pana Dubčeka a podobně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*