Polsko tvrdě proti EU: „Nepřijmeme žádné uprchlíky a opustíme EU, pokud nás budete nutit!“

Polsko tvrdě proti EU: „Nepřijmeme žádné uprchlíky a opustíme EU, pokud nás budete nutit!“

Polská premiérka Beata Szydlová prohlásila, že jejich země „nemůže přijímat uprchlíky“ a upozornila Brusel, že opustí Evropskou unii, pokud bude země nucena vzdát se své suverenity otevřením svých hranic pro hordy migrantů.

Polsko sledovalo, jak sousední Německo je zaplavováno milióny migrantů, a premiérka Szydlová je odhodlána vyhnout se problémům, které vyvolala ideologie multikulturalismu v Německu a dalších částech Evropy.

Mariusz Blaszczak, polský ministr vnitra, souhlasí s pozicí premiérky i přes to, že Evropská unie vyhrožuje Polsku soudními žalobami a vysokými finančními tresty za to, že země odmítá přijímat migranty.

Připomínajíc, že přijímání migrantů by pro Polsko bylo jistě horší, než tresty ze strany EU, Blaszczak řekl ve státním rádiu, že je v sázce „bezpečnost Polska a Poláků,“ s čímž souvisí masová migrace a teroristické útoky v Evropě.

Evropská unie varovala Polsko, že má do června otevřít své hranice a začít přijímat uprchlíky – nebo bude čelit těžkým finančním sankcím.Dimitris Avramopoulos, evropský komisař pro migraci v Bruselu uvedl: „Vyzývám Polsko a Maďarsko, kteří nepřijali jedinou osobu, aby tak učinili právě teď.

„Pokud nebudou přijata žádná opatření před příští červnovou zprávou, Komise nebude váhat využít svých pravomocí vyplývajících ze smluv a zahájí řízení o nesplnění povinností.“

Ale premiérka Beata Szydłová zůstává i nadále vzdorná tváří v tvář Bruselu a věří, že finanční postihy jsou lepší, než ztráta polské identity a podrobení jejího lidu problémům masivní migrace.

Szydłová řekla na tiskové konferenci, že Polsko se nenechá Evropskou komisí šikanovat, aby přijalo multikulturalismus, a zdůraznila, že neexistuje žádná formální dohoda o povinných kvótách.

Premiérka také uvedla, že Evropané všech národností nyní kritizují program povinné masové migrace zavedený Evropskou unií.

„Kritický postoj k mechanismu na přemisťování migrantů se v Evropské unii stále více rozšiřuje,“ uvedla Szydłová.

 

(Beata Szydlová Foto: AFP 2017/ John Thys)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

4 Komentáře “Polsko tvrdě proti EU: „Nepřijmeme žádné uprchlíky a opustíme EU, pokud nás budete nutit!“

  • U nas jsme sice proti prijimani, ale v ulicich mest jsou stale pocetnejsi Arabove a cernosi buhvi odkud. Jedine pan prezident ma naprosto jasno. Vlada lze, ze zadne neprijme, ale uvolnila miliony z dani pro ne. Hraje tedy dvoji roli. Jedine Polaci a Madari jsou pevni. Ovsem je si treba uvedomit, ze jestlize dostanou uprchlici treba v Nemecku obcanstvi, budou se moci diky Shengenu usazovat i u nas. Proto je treba ze Shengenu vystoupit, i kdyz se to nebude libit lidem, co rejzuji v Anglii a jinde. Nasim stestim je, ze zde mame nizke play a podpory, ktere netahnou cmoudy k nam. Jeste neco. Na zahajeni vystavby 2. Hedvabne stezky do Ciny jede jenom prezident Zeman a tim dokazal, ze neni vazalem USA jako ostatni vlady v Evrope. Ti podporuji zrovna tak, jako media politiku USA a jejich medii pro zavedeni NWO a tim zotroceni lidstva planety. Valku proti teroristum budou prodluzovat do nekonecna a generovat tak dalsi uprchliky do Evropy. Diky Cine a Rusku se jim to ale nepodari. V USA je stale u moci zlocinny Bilderberg. Ten chce odstranit Trumpa za kazdou cenu a nastolit NWO. Jedine znicenim bohacu v Bilderbergu a rozdelenim jejich majetku se lidstvo z jejich sevreni osvobodi. Zatim ale je pod propagandou mainstreamu z USA a tak to nebude lehke. Oficielni media v CR jsou jim rizena take. Ackoliv si je platime, platime si jejich lzi a propagandu proti Rusku a Cine.

  • Správný a logický názor vyjádřila tato politička. A co naše duševně postižená vládnoucí garnitura. Jedině snad Chovanec říká, že žádné přijímání migrantů, Ale věřte mu když už jednou veřejně lhal a třeba je to taktika, aby své ovce nerzohněvali před volbami a neklesaly jim preference. Z politiků věřím jedině Okamurovi, který svůj program hlásá hodně dlouho a panu prezidentovi, který se nebojí vybočovat a hlásá to co si myslí. a taky to za to od blekotů a žárlivců schytává. U většiny politiku platí, že za koryto a peníze budou hlásat to co se jim nařídí z ústředí.

  • EU se fakticky rozpadla, formálně to bude ještě nějaký čas trvat. Podobně, jako se rozpustila RVHP až poté, co to pochopili i papaláši. Je nutné si uvědomit, že původní EHS a současná EU už nemají vůbec nic společného. Zvrhlo se to v byrokratickou unii, které se zmocnili nikým nevolení, nikým nechtění a přeplacení byrokrati.
    Pokud se ten nesmysl rozpustí, neznamená to hned stavění drátů na hranicích, ale všechny státy budou muset uznat suverenitu svých sousedů. Pokusy udělat z EU čtvrtou říši se musí zastavit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*