Političtí hokynáři z EU, dříve EHS, umožňili služebníkům Alláhovým ukořistit křesťanskou Evropu

Političtí hokynáři z EU, dříve EHS, umožňili služebníkům Alláhovým ukořistit křesťanskou Evropu

Za xenofobii, hanobení víry a rasismus byla dávno před současným přistěhovaleckým exodem odsouzena francouzská herečka Brigitte Bardot celkem čtyřikrát – v letech 1997, 1998, 2000, 2001. Ve všech případech veřejně prohlašovala, že muslimové jí ukradli vlast.

„V každém zapadákově byly kostely přeměněny s posvěcením církve na mešity a vyzvánění zvonů přehlušilo ječení muezinů“, trvala na svém v jednom časopiseckém interwiev.

Návrhář módního domu Chanel se sice vyhnul trestu z hanobení Koránu, ale byl nucen na příkaz (ne)kulturních byrokratů zničit letní kolekci z látek zdobených veršíky z knihy knih.

Francouzský venkovan, nařčen z islamofobie, musel pod policejním dohledem odstranit kříž na svém poli, protože ten pohled zneklidňoval v okolí žijící muslimy.

Známé jsou pokusy muslimských předáků odstranit z francouzských školních osnov rouhače Voltaira a Huga. Nahnuté to měla i biologie, jako nestoudná nauka o rozmnožování. Aktivity, které nelze provozovat v burce a čádoru – tělocvik a plavání se na školách udžely o fous.

islam nici krestanstvi

V Holandsku se každoročně uvelebí kolem čtyřiceti tisíc muslimů,

kteří se ani po letech nenaučí holandsky bedankt-děkuji a většina z nich žije na sociálních dávkách. Přesto si také prosadili svou. Mají vlastní čtvrtě, školy, nemocnice, hřbitovy a stavby mešit platí stát z daní pracujících Holanďanů.

Itálie je v šoku.

V EU tvoří Alláhova mimina 20% celkového počtu novorozeňat, v Itálii se dokonce v roce 2015 vyšplhal jejich počet z přiznaného půl milionu v minulých letech na rovný milion. Ve všech evropských mešitách jsou muslimské ženy vyzývany k početí alespoň pěti potomků.

 

Strategickou islámskou základnou je bezesporu Velká Británie,

i když muslimové jsou zde zastoupeni cca čtyřmi procenty obyvatel. Zde žijí mozky útočné strategie – ideologové a imámové a rozhodně se nechtějí integrovat. Organizace Muslimský parlament připomíná hostitelům, že dodržování tamních zákonů přistěhovalci je dobrovolné. Jedinou povinností muslima je dodržování zákona šaría. Bezbřehou tolerancí je podporují politici, novináři, intelektuálové.

 

Španělsko je zemí, kde probíhá islamizce Evropy nejdéle.

Sdružení pro návrat Andalusie k islámu existuje přes 40 let.

Tehdy levicoví Španělé povzbuzeni finančními dotacemi z Maroka, od Saudů a emírů z Perského zálivu, zavedli nové pořádky ve smyslu „vítáme vás“ , které následovaly ve skandinávských, britských, italských, francouzských atd. městech.

S vlastními zákony a institucemi, tržišti, bankami. O ilegálním ražení mincí po vzoru dirhamu neměla světová banka ani ponětí, nebo nechtěla vědět.

„Stojím zde v pohnutí, jaké cítíme při návratu do vlasti“, prohlásil při otevření velké mešity s islámským centrem v Granadě syn petrodolarového sultána ze Šárdžá.

Isabella Kastilská sice vyhnala Maury ze země před 500 lety, ale dle muslimů je to „katastrofa, z které se lidstvo dodnes nevzpamatovalo“.

 

Došlo i na tištěné slovo.

První plátek na oslavu obrody islámu v Evropě vyšel v Paříži ve francouzštině v roce 1975. Již tehdy bylaEvropa zaprodána islámu.

Úvodník hlásal budoucnost Evropy, úzce svázanou s budoucností Středního východu.

Vyzývá k uznání historického přínosu arabské civilizace světu a právo na šíření a propagaci své kultury.

 

Šílenství?

Tito vzdělaní, nádherní, mírumilovní, soucitní a zbožní přistěhovalci musí poučit ty světlovlasé, modrooké nevěřící psy, tupé jako poleno.

Islám se postupně zmocní našich idejí.

Křesťanství nazývá „zdegenerovaným výhonkem islámu“ a Ježíše Krista označuje za druhořadého protoka Alláhova.

Islámští teologové popírají dokonce jeho ukřižování. Přenesen do jejich džanna se bezuzdně přejídal, propíjel a smilnil.

Tak nad ním vynesli vlastní soud.

 

 

Tamara Dřevikovská

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Političtí hokynáři z EU, dříve EHS, umožňili služebníkům Alláhovým ukořistit křesťanskou Evropu

 • Je třeba uvést na pravou míru poslední odstavec o křesťanství a islámu…

  Ve skutečnosti je to tak že cézaropapežský katolicismus ve 4. století zlikvidoval původní Kristovo učení o POZNÁNÍ SAMA-SEBE. Katolicismus byl překroucen v nástroj na ovládání mas ovčanů… stejně jako islám…

  Ptejme se tedy především: PROČ TO DĚLAJÍ ty síly co stojí v pozadí?! Komu slouží tato náboženství jako nástroje ovládání lidí… k jakému účelu?

  podrobnosti viz např. www:

  ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-vznikl-islam-doopravdy-kdo-stvoril-koran-a-proc-papezsky-vatikan-kamaradi-s-muslimy/

 • TITULEK JE VELMI TREFNÝ!

  EU byla od počátku konstruována jako jeden z nástrojů, pro získání globální kontroly. A to, co si většina lidí myslí že je neschopnost, třeba jako merkelské šílenství při likvidaci národních států a islamizaci Evropy… a to že naši EU poskoci v čele s ozubenou pleší dělají vše možné aby naši státnost zlikvidovali… to vše podepřené omezováním svobody, to vše je dlouhodobý plán ke konstrukci NWO… tady jde o moderní nevolnictví, neboli absolutní zotročení člověka až na úroveň myšlení… cílem je aby si ovečky na rozdíl od středověkého církevního systému ani neuvědomily že žijí v otroctví…

  TOHLE JE TOTÁLNÍ ÚTOK NA SVOBODU LIDSKÉ DUŠE… stačí otevřít oči a podívat se s nadhledem kam to směřuje…

  http://www.ragauian.cz/jaky-je-spravedlivy-trest-za-likvidaci-naroda-a-statu-kolik-let-za-vlastizradu-dostane-sobotka-nase-vlada-planuje-take-likvidaci-svobody-internetu-nechame-si-to-libit/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*