Policie: Jen v roce 2018 bylo ve Francii znesvěceno 875 katolických kostelů

Policie: Jen v roce 2018 bylo ve Francii znesvěceno 875 katolických kostelů

Navzdory tomuto trendu, mainstreamová média odmítají připustit, že by byl požár v katedrále Notre Dame zapálen úmyslně.      

Výkaly rozmazané na stěnách, úmyslné požáry a epidemie rabování kostelů ve Francii. Policejní údaje ukazují, že v roce 2018 bylo vandalizováno 875 z 42.258 kostelů.Jak informoval reportér deníku InfoWars Joseph Watson jen několik hodin předtím, než vzplanula katedrála Notre Dame: „Počet protináboženských útoků proti Židům a křesťanům ve Francii stále roste, zatímco útoky proti muslimům jsou na nejnižší úrovni za 9 let.“

Útoky na kostely vedly k tomu, že někteří politici tvrdí, že křesťanské dědictví Francie je ohroženo „militantními sekularisty“.

„Každý den jsou znesvěceny nejméně dva kostely,“ uvedla poslankyně Valerie Boyerová.

Mezitím, podle deníku Newsweek, někteří francouzští úředníci tvrdí, že „neví proč“ jsou cílem útoků kostely.

Zatímco příčina pekla v katedrále Notre Dame je stále neznámá, jedna hypotéza je islamistické žhářství, ale mainstreamová média kritizují každého, kdo se odváží zmínit se o této možnosti.

Například, reportéři Fox News Shepard Smith a Neil Cavuto oba odřízli své hosty, kteří se zmínili o možnosti, že by požár mohl být zapálen úmyslně.

Redaktor časopisu TIME Christopher J. Hale zase tvrdil, že pracovník katedrály mu řekl, že byl požár zapálen úmyslně.

Média také tutlají oslavy zničení katedrály na sociálních sítích a tvrdí, že je to jen výmysl, navzdory video důkazu.

Zjistíme někdy vůbec příčinu tragické destrukce 800 let starého historického místa nebo politická korektnost zastaví skutečné vyšetřování?                  
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Policie: Jen v roce 2018 bylo ve Francii znesvěceno 875 katolických kostelů

  • Manuální práci nechtějí Francouzi dělat. Stejně jako Češi si na ní najímají „zaměstnance“ z různých zemí s jinou vírou i kulturou a s jiným přístupem k bezpečnosti práce. Podle toho to pak dopadá. Nepodezíral bych migranty, kteří do Francie nepřišli pracovat. Nanejvýš mohli využít nedbalosti těch, kteří tam pracovali.
    Spekulovat nemá smysl. Závěry si ale můžeme udělat následující: Požár katedrály je symbolický konec křesťanské Francie a je začátkem zprvu multikulturní a následně islámské Francie.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*