Pokusily se USA zavraždit pouze Lukašenka?

Pokusily se USA zavraždit pouze Lukašenka?

Úžasná zpráva přišla koncem týdne: Prezident Lukašenko prohlásil, že Biden vydal rozkaz k jeho zabití během převratu, který zorganizovala CIA.

Sice všichni víme, že Lukašenko tvrdí nejrůznější věci, z nichž mnohé jsou nepravdivé nebo prostě hloupé. V tomto případě však ruská FSB vše potvrdila! Podle Rusů společná operace (běloruské) KGB a ruské FSB odhalila toto spiknutí brzy a Rusové sledovali celou operaci, dokud neměli dostatek důkazů, vedoucích k zatčení všech spiklenců. Rusové mají nejen videa z jejich schůzek, ale také zachytili jejich Zoom videokonference (uživatelé Zoom, použijte místo toho Jitsi!).

Zatím se to vyvíjí dobře. Ale je to ještě lepší!

Na rozdíl od USA/Velké Británie a dalších zemí ruská FSB neprohlásila, že si je „jistá“, že je „vysoce pravděpodobné“, že k této operaci došlo. Zveřejnili všechny záběry ze schůzky spiklenců v Moskvě, které to vše potvrzují (nemám čas tyto záběry překládat, ale jsem si jistý, že to někdo udělá – pokud narazíte na překlad těchto záběrů, umístěte jej prosím v komentářích níže!).

Pokud člověk není obeznámen s takovými operacemi, mohl by být zmatený, proč se toto setkání konalo v Moskvě, a ne ve Varšavě nebo Rize. Existuje pro to několik důvodů:

– Mezi Běloruskem a Ruskem je prakticky otevřená hranice, která tvoří „jednotný stát“, a pro (domnělé) běloruské zrádce (z armády) není nic jednoduššího, než skočit do auta a dojet do Moskvy.

– Využít Varšavu nebo Rigu by dramaticky snížilo to, co CIA nazývá „věrohodnou popíratelností“ pro USA a NATO.

– Ano, setkání v Moskvě bylo sice hloupé, ale o nic hloupější, než neúspěšný převrat, který USA udělaly vůči Madurovi. USA udělaly přesně to, co se snažily udělat Lukašenkovi. Skutečnost, že obě operace selhaly, je stejná pro kurz (většinou bezradné) CIA.

– Hlavní spiklenec, velmi známý aktivista proti Lukašenkovi, má dvojí občanství, běloruské a americké, takže přemístění do Minsku na schůzku by bylo pro něj velmi nebezpečné.

– V neposlední řadě běloruská KGB operuje ve velmi přísně kontrolované běloruské společnosti, zatímco Rusko je otevřená a liberální společnost, takže by si člověk mohl (mylně) pomyslet, že schůzka v Moskvě je lepší nápad.
Zajímavý příběh, že?

Pokud vás také zajímá, zda je věrohodné, že FSB zachránila Lukašenka – tak vám připomenu, že to byli Rusové, kdo zachránili Erdogana před převratem, podporovaným Američany, jehož součástí měla být i Erdoganova vražda (Turci to prakticky několikrát veřejně přiznali).

Ale je to dokonce ještě lepší!

Jakmile vyšlo najevo obvinění z plánu CIA zavraždit Lukašenka během převratu, udělali to, co dělají vždy: popřeli to navzdory všem důkazům a odvedli pozornost: americká kolonie, známá jako „Česká republika“, prohlásila, že výbuch muničního skladu v České republice v roce 2014 byla ruská sabotáž, zahrnující… počkejte si na to… virbl… stejný Petrov a Boširov, které Spojené království obvinilo z otravy Skripalových!

Přátelé, Češi zveřejnili tento příběh během JEDNÉ HODINY po běloruské zprávě! Jedna hodina, vážně!

Češi okamžitě vyhostili 18 ruských diplomatů a Rusové na oplátku vyhostili 20 českých diplomatů, přičemž v Moskvě jich zůstalo pouze 5. Pokud použijeme anglický slangový výraz, že „hovno narazilo do větráku“ (neboli „všechno se posralo“), pak by bylo fér ​​zmiňovat se o Češích jako o „ochranném štítu před sračkami“, který slouží impériu. 🙂

Mimochodem, oficiální české vyšetřování v roce 2014 dospělo k závěru, že výbuch byl způsoben nedbalostí, nikoli sabotáží, ale koho to zajímá? Konec konců, podívejte se na tato obvinění – všechna byla neprokázaná a stejně tak hloupá, jako to poslední (částečný seznam bez zvláštního pořadí):

 • Rusko napadlo Donbas
 • Rusko sestřelilo MH-17
 • Rusko se pokusilo otrávit Skripalovy
 • Rusko zavraždilo Berezovského
 • Rusko se pokusilo otrávit Litviněnka
 • Rusko se pokusilo otrávit Navalného
 • Rusko zavraždilo Borise Němcova
 • Rusko zavraždilo Politkovskou
 • Rusko se pokusilo otrávit Juščenka
 • Rusko se vměšovalo do dvojích (!) amerických prezidentských voleb
 • Rusko hacknulo počítače Demokratické strany
 • Rusko zaplatilo Afgháncům za zabíjení amerických vojáků
 • Rusové sestřelili letadlo polského prezidenta nad Smolenskem
 • Rusové se pokusili zorganizovat převrat v Černé Hoře
 • Rusové organizovali hnutí za nezávislé Katalánsko

Opakuji, že žádné, ŽÁDNÉ z těchto obvinění nebylo nikdy prokázáno nebo dokonce podepřeno důkazy. VŠECHNA tato obvinění jsou založena pouze na domněle nepopiratelné důvěryhodnosti západních speciálních služeb.

Samozřejmě západní „ruští odborníci“ tyto nesmysly plně podpořili (hej, tak za tohle jsou tito tzv. „experti“ placení; byl jsem kdysi členem Mezinárodního institutu pro strategická studia (IISS), takže znám dost dobře tyto „experty“ a jejich „expertízy“ – dokonce jsem rezignoval na post v IISS na protest proti jeho úplné podřízenosti americkým verzím, zaměřeným proti Rusku).

Lidé, kteří se sami nazývají „demokraté“, a lidé schopní kritického myšlení všem těmto kecům věří bez naprosto jakýchkoli pochybností. Dokonce ani nevidí, jak ubozí a hloupí vlastně jsou…

Takže Češi (a jejich američtí páni) přehrávají dobře nacvičenou a „bezpečnou“ stopu, protože všichni vědí, že západní publikum je zcela přivyklé slyšet následující:

Obviňujeme Rusko z X, říkáme, že naše speciální služby mají důkazy, ale žádné nepředložíme; pokud jde o západní média, budou samozřejmě důvěřovat západním speciálním službám, protože jsou „demokratické“, a tudíž „důvěryhodné“ (zmíní třeba někdo Irák?!).

Další trik, který Češi v tomto případě použili, je tento: prvního dne oznámí urbi et orbi, že „brzy zveřejníme všechny nezvratné důkazy, které máme“, ale potom jednoduše sdělí, že jsou tajné, protože je důležité neukazovat Rusům důkazy o jejich vlastní, domněle ruské, operaci. Pokud jde o západní tisk, tak ten na to samozřejmě zapomene a pokračuje dalším příběhem, trefujícím se do Ruska.

Je to prosté, ale s takovýmto druhem ovcí, s nimiž se západní režimy potýkají, je to také efektivní.

A konečně, když jste opravdu zoufalí, můžete se spolehnout na to, že MI6 řídí Bellingcat, aby získali „důkazy“, opravdu nekecám, ze sociálních sítí na internetu.

Západní ovce to opět „všechno sežerou“, s chutí a elánem! Sic transit gloria mundi, vskutku!

Přeci jenom, to, že Češi obvinili stejné domnělé agenty GRU Petrova a Boširova, ukazuje, jak zoufalí byli, když doslova uvařili stejný příběh přes noc. Nyní vypadají hloupě, když mají jakkoliv myslitelným způsobem vysvětlit tak obrovský a upřímně řečeno také legrační trik.

Budou se nyní lidé v České republice bouřit v rozhořčení proti naprostému idiotství svých lídrů? Ne, samozřejmě že ne. Koneckonců, žijeme v post-pravdivém (a tvrdil bych také post-logickém) světě, kde jedinou věcí, na které záleží, je řídit se heslem SS „moje čest je věrnost“ a slepou poslušností vůči momentálním pánům.

Co Spojené státy? Byl by „Biden“ opravdu dost šílený na to, aby se pokusil zavraždit cizího vůdce?

Nu, jak rád říkám, minulé chování je nejlepším ukazatelem budoucího chování, je to tak? Kolik zahraničních vůdců CIA skutečně zavraždila a kolik se jich pokusila zavraždit a selhala? (Poznámka: Někdo by měl porovnat počet zahraničních vůdců, zavražděných USA a SSSR. Jsem si jistý, že srovnání by bylo šokující a velmi výmluvné). A co oficiální (Bílý dům to připustil) vražda generála Sulejmáního? Nebyla tato operace mnohem nebezpečnější, než využít místní obyvatele k pokusu o atentát na oslabeného a napadaného vůdce, jakým je Lukašenko?

Vy sami si odpovězte: je to pravdivý příběh nebo „ruská dezinformace“?

PS: V případě, že se divíte, Rusové se hystericky smějí a škrábají se na hlavě, a říkají si, co se to proboha stalo s kdysi civilizovanou západní společností.

PPS: Mimochodem, ruská FSB také zadržela ukrajinského konzula v Petrohradě v okamžiku, kdy dostával tajné informace od člověka, kterého považoval za agenta. Bude vyhoštěn. Pro FSB to byl skvělý víkend – za tuto dobrou práci bude rozdáno hodně medailí.

AKTUALIZACE 1: Maria Zacharovová, mluvčí ministerstva zahraničí, nyní vše oficiálně potvrdila v ruské televizi.

AKTUALIZACE 2: Kreml právě potvrdil, že Putin a Biden diskutovali o tomto tématu během telefonické konference.

AKTUALIZACE 3: Konečně jsem začal milovat západní média, nepadlo ani slovo o převratu, všechno jen o české pohádce.

 

zdroj: https://thesaker.is překlad: http://www.zvedavec.org
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*