Podivná to koalice sluničkářů a muslimů má společný zájem – likvidaci naší kultury

Podivná to koalice sluničkářů a muslimů má společný zájem – likvidaci naší kultury

Dnes jsou islamisté a multikulturalisté na stejné straně barikády a v koalici pro společný zájem, to ovšem neznamená, že si nepůjdou zítra po krku …

Když jsem napsal článek o radikální proměně bývalého odpůrce islámu, politika a bývalého místopředsedy KDU-ČSL Davida Macka, který dnes přešel do tábora islamofilů a Sluničkářů z Žit Brno, tak jsem byl v diskuzi otázán, co myslím výše napsanou větou.

Inu tedy jsem se pokusil stručně vypracovat nejpřesnější popis té dnešní podivné koalice multikulturalistů, sluničkářů a pod. s muslimy a islamisty.

Společný zájem islamistů a multikulturalistů

Co tedy mají islamisté s multikulturalisty společné? Nejprve si řekněme co je to multikulturalismus:
Multikulturalismus je chápán jako popis a výklad etnické různorodosti a soužití odlišných kulturních a sociálních, případně náboženských skupin založených na odlišných kulturních vzorcích v rámci obvykle národního státu. Online citace z znv.nidv.cz uveden odkaz na:
Definice pojmu „Multikulturalismus“, jak ji uvádí nově vydaný Malý etnologický slovník (vydal 2011 Národní ústav lidové kultury, ISBN 978-80-87261-70-5).

Samotné multikulturalisty bych ještě rozdělil na dva směry:
1- Extrémní multikulturalisté, převážně levicově orientovaní, vnímají aktivní podporu masového přistěhovalectví odlišných kultur, v našem případě muslimů, jako nástroje k rozředění společnosti a oslabení kulturní hegemonie společnosti, motivaci mají různou, jednak tím oslabují své konkurenty z konzervativního politického spektra, kteří se opírají o hlasy příslušníku tradiční kultury a jednak se tím někteří levicoví extremisté snaží zničit konzervativní domácí kulturu, kterou vnímají jako zastaralou, překážející jejich novým světlým zítřkům.
2- Běžní multikulturalisté, nemusí být stoupenci masové imigrace, ale trvají na tom, že musí být „problémový“ menšinám dovoleno aplikovat jejich kulturní, společenské odlišnosti a umožňují tak riziko narušení platného společenského řádu, pokud se nějaká menšina, v našem případě islamisté, stane natolik silná, že začne reálně aplikovat svou odlišnost od domácí původní kultury i za cenu násilí.

A copak to je islamismus? Ve své podstatě je jedno, co je islamismus, protože v rámci tohoto problému splývá islamismus s věřícím muslimem, protože jak islamista, tak věřící muslim mají stejný cíl: Zajistit islámu, respektive muslimům, právo na šíření islámu ve všech jeho podobách, zajistit muslimům právo na přistěhovalectví do dané země a zajistit muslimům všechny občanská práva, která pak mohou využít k postupné demontáží neislámského systému.

Protože cílem odpůrců multikulturalismu je zamezit nejen multikulturalismu, ale i šíření islamismu, potažmo islámu, tak multikulturalisté mají s muslimy, či islamisty, společný cíl. Bránit multikulturalismus a prosazovat ho, ale motivy těchto dvou skupin jsou odlišné a jejich spojenectví je jen dočasné.

Asi podobně, jako bylo dočasné spojenectví císařského Německa s Leninem a bolševiky, či spojenectví Hitlera se Stalinem, bohužel toto spojenectví islamistů s multikulturalisty může mít pro nás ničivější následky než koalice bolševiku s Němci před 100 lety.

refugees welcome
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Podivná to koalice sluničkářů a muslimů má společný zájem – likvidaci naší kultury

  • Multikulturalismus je cesta do pekel. Hloupí mladí, kteří jakoby revoltují a vyjadřují svou důležitost a hlavně imbecilnost a také, že se cítí silnější ve společenství ostatních pitomců což jim dává energii, ale ne inteligenci. Vždyť to čemu teď slouží nebude šetřit nikoho ani je. Kdyby tito mladí měli normální život, chodili do práce a starali se o naše potřebné tak by udělali lépe.

  • Letošní volby jsou důležité, nebot musí lidé ukázat politikům, že vládní strany jenž podporují Multikulturismus, nemají šanci být zvoleni. Sobotka i jeho vládní EuroMafie nás Čechy má promíchat s Islámem a je jim jedno co bude dál, hlavně že mají svoje KORYTA zatím jisté. Jde o naši budoucnost, zda žít s Islámen či bez něho !

  • Už v krajských volbách je nutné, aby politici věděli, že zrádce národa volit nebudeme. Partička lidí vydělává na zařízeních pro uprchlíky, je řada dotačních titulů, na kterých parazitují. ČSSD se bude snažit nanutit voličům, že v krajských volbách o migraci nejde. JDE a hodně. Kraje mohou zamezit včas budování no go zon či zařízení pro uprchlíky. Je nutné dát signál, že KDOKOLIV, kdo podporuje zrůdnou politiku Bruselu a Merkelové, nemá u voličů šanci. Sobotka je první, kdo voliče zradí. Nebylo by to poprvé. Už s Chovancem vypsali výběrové řízení na tunel za půl miliardy na zařízení pro šest tisíc nájezdníků.
    Nezapomeňte, že pokud nedostanou tyto strany dostatečný signál v nadcházejících volbách, budou naší zemi stále více ohrožovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*