Papež František řekl dětskému publiku: „Migranti nám přinášejí bohatství“

Papež František řekl dětskému publiku: „Migranti nám přinášejí bohatství“

Papež František i nadále obhajuje masové přistěhovalectví a otevřené hranice a tak tvrdí dětem, že „migranti jsou ti, kteří nám vždy přinášejí bohatství“.

Podle papeže Františka je globalizace odpovědí na nemoci společnosti. Migrační krize mohla v posledních letech zpustošit Evropu, ale papež tvrdí, že musíme děkovat Bohu za „kontrast kultur“.

„Migranti jsou ti, kteří nám vždy přinášejí bohatství. Samotná Evropa byla vytvořena migranty! Barbaři, Keltové…,“ řekl vnímavým dětem. „To vše přišlo ze severu a přineslo s nimi jejich kultury. Evropa tímto způsobem rostla s kontrastem kultur.“„Děkujme Bohu za mnohonárodnostní a multikulturní společnost,“ řekl papež publiku ve škole San Carlu v Miláně. „Protože dialog mezi kulturami, osobami a národnostmi je bohatství“.

„Nesmíme se bát vody života, této multinárodnosti, tohoto multikulturalismu,“ řekl papež František a dodal: „A tady se dotknu choulostivého tématu: nebojte se migrantů“.

Podle deníku Breitbart se zdálo, že papež pokračoval v diskuzi z minulého týdne, ve které zaútočil na amerického prezidenta Donalda Trumpa za jeho navrhovanou hraniční zeď.

Na otázku reportéra, co si myslí o Trumpově zdi, papež František varoval, že „stavitelé zdí, ať už jsou ostnaté nebo cihlové, se stanou vězni zdí, které postaví. To je historie.“

Ve stejném duchu, papež řekl učitelům a školákům, aby si dávali pozor na ty, kteří staví zdi.

„Dnes existuje pokušení vytvořit kulturu zdí, postavit zdi, stěny v srdci, zdi na zemi, aby se zabránilo setkání s jinými kulturami, s jinými lidmi,“ řekl papež.

„A kdokoliv vztyčí zeď, kdokoliv postaví zeď, skončí jako otrok uvnitř zdí, které postavil, bez obzorů. Protože postrádá tuto odlišnost.“

Je to však daleko od toho, kdy byl papež František přistižen ve sdílení názorů globalistů. V loňské roce byl přistižen v rádiu, když se pokoušel odvrátit své stádo od Ježíše Krista a řekl posluchačům, že „Ježíš se proměnil v Satana“.

Tento kacířský projev papeže Františka přichází poté, co v tomto roce zlomil století křesťanské tradice, a řekl davu 33 000 katolíků v Římě, že „osobnímu, přímému, bezprostřednímu vztahu s Ježíšem Kristem“ je třeba se za každou cenu vyhnout.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Youtube)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Papež František řekl dětskému publiku: „Migranti nám přinášejí bohatství“

  • Když i církev rezignuje na křesťanskou Evropu, jsme na nejlepší cestě k sebezničení. Muslimové budou mít „nevěřící“ za otroky. Nedokážeme se z historie Osmánské říše poučit, musíme si jí zopakovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*