Pánové Putno, Romancove, Gále, Halíku, Nováku, Blažku, Hořejší a další zachránci světa, což tak jít příkladem lidskosti a vzít si k sobě pro začátek naplňování vaší výzvy do nájmu každý cca deset běženců…?

Pánové Putno, Romancove, Gále, Halíku, Nováku, Blažku, Hořejší a další zachránci světa, což tak jít příkladem lidskosti a vzít si k sobě pro začátek naplňování vaší výzvy do nájmu každý cca deset běženců…?

Vědci vyzývají a mluví o důsledku, aniž by jako špičky české vzdělanosti pomysleli napřed na příčinu. Vskutku vědecké jednání, plné smysluplnosti, nebo snad jen plané kecy, jak se zviditelnit „Výzvou proti strachu a lhostejnosti“?

Výzvu prý zatím podepsalo přes 1 300 vědců a dalších pracovníků akademických institucí, kteří patrně přes svá lukrativní pracovní místa myslí na dobro svých rodin. Jako kdysi ti, jež podepisovali Antichartu, aby si zachránili dobré korýtko… Ve společném prohlášení na webu www.vyzvavedcu.cz společně odmítli vyvolávání strachu a nenávisti v souvislosti s přílivem uprchlíků do Evropy. Pro začátek; 1 300 krát 10 je slušný úspěch mladého akvaristy… http://votyy.tumblr.com/post/37828720759/známí-signatáři-anticharty

„O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci. Muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy, bez ohledu na jejich skutečné názory či nepřebernou rozmanitost náboženských směrů,“ píše se v textu výzvy, kterou autoři zveřejnili v pondělí na webu. Požádejte Putnu, ať sám převezme jmenování nových profesorů…

na zacatku buch stvoril zemi

Samozřejmě, že zde české osobnosti trošku poněkud plácají, jako když tiskne; nikdo bezdůvodně neukazuje na někoho, že znásilnil, když to neučinil, na nikoho též nekřičí, že někoho zavraždit, když to neudělal. A vysáváni sociálního systému? Jak tedy nazvat ty lidi, jež berou sociální dávky a nic za ně neučinili. Jak nazvat toho, kdo si v Česku stěžuje na kvalit ubytování a jídlo, když jim chceme poskytnout, co můžeme, navzdory tomu, že takovou péči nemají ani mnozí naši důchodci a nezaměstnaní.

bereme jenom blondaky

Co asi na to řeknou čeští bezdomovci, kteří jen bědují, že kdyby byli běženci, nemuseli by živořit; už se čeští Putnové obrátili na kancléřku Markelovou, aby je podpořila, když právě ona si naříká, že „Německo zaměstnávají běženci více, mnohem více než Řecko a stabilita eura…“ A je to tady; přes 700 běženců z Afriky a Blízkého východu skončí v uprchlickém táboře ve Vyšních Lhotách…?

Paní Markelová objevila už poněkolikáté Ameriku, když sebevědomě prohlásila, že Eurozóně bude trvat nejméně deset let, než se jí podaří vypořádat se současnou dluhovou krizí. Řekla to jen den po skončení summitu G20 ve francouzském Cannes, kde se zástupcům eurozóny nepodařilo získat finanční podporu od ostatních zemí světa. “Zabere to nepochybně dekádu, než se ocitneme v lepší pozici,” řekla Merkelová s tím, že rozhodně nečeká rychlý konec krize. Holt, dávat v Německu běžencům 800 euro měsíčně za nic; no, nekup to…. Dávat někomu něco za nic je amorální…

bezdomovec

“Masová migrace vznikla jako falešná ideologie, že je jakýsi nárok, obecné lidské právo potulovat se kdekoliv po světě,” uvedl v červenci 2005 v rozhovoru pro Mladou frontu Dnes prezident Václav Klaus. Prohlásil také, že multikulturalismus je mylný a škodlivý a všichni na něj doplácíme. Pokud chce někdo imigrovat, měl by se přihlásit k úplné asimilaci v nové zemi a nezůstávat zakotven ve svém původním prostředí. O pět let později objevila objevené Merkelová.

Ostře se vyjádřila v rozhovoru o islámu a imigraci. “Multikulturalismus absolutně selhal,” řekla a dodala, že se všichni přistěhovalci musí naučit plynně německy. Nepřeje si žádný multikulturalismu, který neuznává existenci dominantní kultury. Je jasné, že bez schopnosti mluvit německy nemůže integrace v Německu fungovat, aniž by zaskřípala. Začínají se totiž komplikovat vztahy především s příslušníky islámských komunit… Jací budou tři noví profesoři; návrh na milion z KB, hlavní ideolog politické správy ČSLA či „Agent“ StB…?

hotel vaclava havla

První bezplatná lavička Václava Havla v Česku, aneb Jak ušetřit 300 tisíc…

Počet muslimů v Německu se v současnosti odhaduje na čtyři milióny. Může za to rovněž program EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), nazývaný “barcelonským procesem”, jenž počítá s přistěhováním až 80 milionů muslimů do zemí sedmadvacítky do roku 2050. Předběžný odhad těchto migrantů má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Zrada její křesťanské tradice? Vypočítavost Barrosových socialistů? Kam vítr, tam plášť, vlastně čádor a nikáb…? Kdypak napíší naši signatáři otevřený dopis do Bruselu k rukám bývalého maoista a předsedy komunistické strany Portugalska soudruhu Barrosovi? Omluvte se za pomluvy prezidentu Miloši Zemanovi, jenž řekl, že Islámský stát je rakovina, jež metastázuje…

Německo je dnes ohromeno záplavou žadatelů o azyl, jejichž počet by mohl podle některých politiků letos překročit 600.000 lidí, což by představoval nový rekord. Situace v Německu, kde migranti jsou často ubytováni ve stanech, anebo obytných kontejnerech, „vůbec není uspokojivá“, prohlásila Merkelová. Přála by si – pokud možno na unijní úrovni – sestavit seznam tzv. bezpečných zemí, jejichž občané nejsou pronásledováni.

ztratily se ovce

Samé paradoxy; na jedné straně Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) vyzval k okamžité akci vůči přílivu uprchlíků v Evropě, která čelí nejvážnější migrační krizi od druhé světové války. Na druhé straně se možné si připomenu slova představitele Republiky Kongo u Organizace spojených národů (UN, OSN), Serge Boreta Bokwango, jenž osvětlil svoje odmítání “uprchlické politiky” Evropské unie a vyjádřil se velmi drasticky: “Afričané, jež nyní vidím v Itálii, jsou doslova vyvrhelové a odpad Afriky. Prodají cokoli a kohokoli a zku.ví i sami sebe… Pociťuji silný vztek vůči těmto přistěhovalcům z Afriky, jež se chovají jako krysy napadající města v Evropě, a silný stud za ně…“

A navzdory tomu je i nadále snahou dostat do Evropské unie tohoto “odpadu” co nejvíc. A politici se dokonce nestydí tvrdit o něm, že to jsou “kvalifikovaní odborníci”. Ti, co by dali přednost takzvanému “australskému modelu”, nejsou v Evropské unii slyšeni…” Nebo bychom chtěli v rámci naší morální pokory tzv. australský model, kdy lodě s “uprchlíky”, přistižené australským námořnictvem nebo pobřežní stráží, nesmějí přistát a jsou poslány zpět. Kdo se utopí, zemře hladem nebo žízní, je si tím vinen sám. Nemusel se přece na takovou cestu vydat…IS infiltruje mezi běžence; napřed Barroso, pak prelát Halík a teď, babo hidžábová (Šabatová), raď…

Už podruhé se vzbouřili běženci v záchytném táboře u města Röszke nedaleko srbsko-maďarské hranice, kde se staví dlouhatánský vysoký plot z ostnatého drátu. Přibývají nové zdi a ploty jen proto, že jame xenofobové? Tentokrát byl spouštěcím mechanismem konflikt mezi běženci, z nichž jeden pošlapal Korán. Další uprchlík se mu chtěl pomstít a nakonec se do potyčky přidaly desítky azylantů. V táboře pro 800 uprchlíků je jich nyní umístěno přes 1600.

Asi stovka uprchlíků nakonec vyrazila mimo tábor, napadalo projíždějící auta kameny a holemi a údajně vykřikovalo „Alláh Akbar“. Musela zasáhnout maďarská policie, která proti demonstrantům použila slzný plyn. Momentálně nesmí azylanti opustit tábor, který hlídají ozbrojení policisté. Co na to páni akademikové na baterky? Jak s tím naložit, aby se o imigrantech, lidských bytostech, nepsalo, jako o škodné zvěři či parazitech… https://player.vimeo.com/video/131737372

katolicke buzny zdravi batoru

Inu, vážení páni signatáři, co prý nejste žádní petičníci, přesto je na světě vaše výzva pro lásku k islámu; místo toho, abyste se svými prázdnými gesty povyšovali a nadřazovali nad většinovou společnost, což tak si zajet do Maďarska a nějaké ty běžence si vybrat k sobě domů z lásky k bližnímu svému, Božíčku…?

 

Blog autora http://olser.blog.idnes.cz

Další komentáře, glosy a ukázky z mých knih na webech olser.cz, bretislav-olser.enface.cz a na mém facebooku

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Pánové Putno, Romancove, Gále, Halíku, Nováku, Blažku, Hořejší a další zachránci světa, což tak jít příkladem lidskosti a vzít si k sobě pro začátek naplňování vaší výzvy do nájmu každý cca deset běženců…?

  • Je to cílená likvidace Evropy a jejího obyvatelstva, protože lidé v Evropě po-ma-li-čku začínají chápat , kdo nás řídí a ohrožuje a tak se ozývají, a to ONI nepotřebují, ale potřebují pouze ovce, které budou jen a jen bečet a dělat , co jim řeknou, kdo ale na ně bude dělat???? možná nastane i doba, kdy zbylí Evropané budou imigrovat do Afriky…

  • Kdyby nebyly dotace pro organizace, které se starají o uprchlíky, nikdy by sem nepřišli. Je třeba zrušit zločinecké organizace, které čerpají dotace na ubytování a stravování uprchlíků. Zima už je pak sama vyžene. Nedokážeme se postarat o vlastní lidi, nemůžeme se starat o „uprchlíky“. Kdyby jim šlo opravdu o život, nebyli by tak vyžraní a přišli by s rodinami. Nedokážu si představit, že bych opustil rodinu v ohrožení života. Pravda je totiž jinde. My jsme jim rozbombardovali jejich země a oni se sem přichází mstít. Vše je součástí plánu USA na likvidaci Evropy jako největšího konkurenta.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*