Paní předsedkyně TOP 09 Pekarová Adamová. Iluze o Vás jsem si nedělal, ale že jste taková špína bych nečekal

Paní předsedkyně TOP 09 Pekarová Adamová. Iluze o Vás jsem si nedělal, ale že jste taková špína bych nečekal

Vaše drzost a hloupost paní Pekarová jak vidno nezná hranic. Snažil jsem se vyřešit problém, jak umístit Váš mozek do slepičí hlavy, ale bohužel-neuspěl jsem. Stále se tam klimbal a klimbal. Nevím jak ostatní lidé vnímají Vaši osobu v politice, ale já osobně Vaši osobu vnímám spíše jako ošetřovatelku dojnic a to Vás ještě možná nadhodnocuji.

Na brífinku v ČT před zasedáním sněmovny jste řekla, že budete chtít zařadit do programu jednání schůze jeden zásadní bod. To by samo o sobě nebylo nic divného, kdyby jste přes média nenapadala zcela neprávem předsedu KSČM pana Filipa a ty lidi, kteří vyslovují svůj nesouhlas s fašizoidními tendencemi v naší společnosti. Doslova bagatelizujete počínání české strany vůči Rusku a na druhé straně neúměrně zveličujete postupy Ruska k některým našim lidem, kteří svými činy překrucují historická fakta, vměšují se do zahraniční politiky našeho státu a mají snahy o nabourání vztahů ČR a Ruské federace.Víte asi tak paní Pekarová. Vojtěcha Filipa nemám rád a to z mnoha důvodů, které mě osobně dokonce vedly k tomu, že jsem vystoupil z KSČM. Jsem člověk, který se snaží býti realistou a nesnáším lež a pokrytectví. V těchto směrech mě skutečně Vojtěch Filip zklamal a jistě nejsem sám. Stranu dovedl až na samotnou hranici volitelnosti. Nicméně to neznamená, že budu mlčet při kydání hnoje na jeho hlavu, které je zcela mimo mísu a nevychází ze samotné podstaty problému, ale z podstaty zviditelnit TOP 09 a to i za cenu pokryteckých keců. Váš návrh na odvolání pana Filipa z postu prvního místopředsedy poslanecké sněmovny nemá ve skutečnosti vůbec spojitost se záležitostmi které jste veřejně nastínila, ale jde vám zásadně o to, aby jste se pokusili přes KSČM oslabit vládu a TOP 09 posílit upadající preference. Bohužel-vidím do vás jako do hubené kozy. Mě neopíjejte vašimi vznešenými bláboly. Na vaši rétoriku možná skočí běžný občan, ale já tedy ne. A že Vojtěch Filip nechce stát za lidmi jako je Kolář, Hřib, Novotný a spol?? Dělá jen dobře a ani já bych s takovými lidmi nesouhlasil. Takoví nemají v politice co dělat, neboť zcela účelově jitří vášně a vyvolávají rozpory ve společnosti, ale co je mnohem horší, že narušují naše vztahy se světovou velmocí. Kdyby to bylo alespoň na základě pravdy, slušnosti a cti, jenže tyto vlastnosti postupy pana koláře, Novotného a Hřiba v sobě nemají.

Veřejně jste řekla, že na naše území přicestoval z Ruska člověk s diplomatickým pasem, a že je pro některé naše komunální politiky nebezpečný, pročež by vláda měla konat a zajistit jeho vyhoštění. Nemyslíte paní Pekarová, že tuto informaci by jste měla řádným způsobem doložit??? A prosil bych fakta!!! Nějaké kecy jedna paní povídala, aneb černá kapsa Kundry se otevřela, nepovažuji za informaci relevantního charakteru, ale spíše za šíření poplašné zprávy a západní propagandy, což pro TOP 09 není vůbec nic zvláštního a vyplývá to ze zcela snadno doložitelných faktů. Nedivil bych se tedy, kdyby vámi vedená politika kopírovala zadání, kterému se vaši politici jezdí učit na společné konference s představiteli sudetoněmeckého landsmanšaftu. Ty se konají tu v Teplicích, tu v Mariánských Lázních nebo v Karlových Varech a jezdí na ně lidé hlavně z TOP, KDU-ČSL a ČSSD.

Faktem je, že pan Kolář, Novotný i Hřib jsou občany České republiky, jsou politicky činní a jsou příslušníky zdánlivě suverénního státu. Vláda by se jich tedy měla zastat. Jenže oni jako politici mají svou činnost konat tak, aby sloužila všem občanům a byla čestná a rovná. Tomu však takto není a jsem toho názoru, že drtivé většině občanů naší země jejich činy vadí. Berete to milá dámo vůbec v potaz nebo jste toho názoru, že občané mají držet hubu a krok a do politiky nemají co kecat?? Osobně si myslím, že TOP 09 na občany docela z vysoka …..!!!! Navíc z Ruské strany se vyskytly na oficiální úrovni pouze ataky verbálního charakteru. Vy však odmítáte připustit, že kroky našich komunálních politiků Rusko uráží a doslova dehonestují oběti padlých sovětských vojáků při osvobozování naší země. Není Vám to ani troch blbý??? Snad mi nechcete říct, že by měl u nás pomník i Adolf Hitler, kdyby se v době pražského povstání přidal se samopalem na stranu povstalců??
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Paní předsedkyně TOP 09 Pekarová Adamová. Iluze o Vás jsem si nedělal, ale že jste taková špína bych nečekal

  • Když je paranoidní běžný občan, navštíví lékaře a ten mu napíše léky. Když je paranoidní politik, svolává se Bezpečnostní výbor PSP. Je v tom výboru nějaký psychiatr? Pokud ne, nemůže dojít k objektivním závěrům.

  • Tyto strany minulosti a bez šance na úspěch u voličů nesou zpravidla pravdu velmi těžce. Ihned útočí. Jde o to, za každou cenu se zviditelnit a udržet si naději ve volbách na 5 %. To je procento bezmozků, kteří je mohou volit. Od normálních lidí hlasy nedostanou.

  • Je třeba si uvědomit, že strany tzv „demobloku“ se postupem času stávají stále méně demokratickými, ale jsou stále více fašistickými!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*