Paní Anna Šabatová vyniká neskutečnou drzostí a touhou po moci.

Paní Anna Šabatová vyniká neskutečnou drzostí a touhou po moci.

Bylo by lépe, kdyby se dala cestou Václava Havla-tou na věčnost.

Paní Šabatová se nyní vzhlédla v senátu do kterého hodlá kandidovat a hodlá se zabývat spravedlivým přerozdělováním bohatství. Inu je to chytré být přímo u zdroje-že paní Šabatová. Kdo by vás neznal, tak by vás možná i koupil. Jenže všichni ti, kdož vás znají a vědí, jaký odér se za vámi line, tak od vás dají raději ruce pryč. Navíc senát je úplně zbytečná instituce zatěžující daňové poplatníky. Slouží především jako odkladiště nevyužitých nebo vysloužilých politiků. Prostě zašívárna za sakra dobrý prachy, které kradete občanům z peněženky ve formě daní. Efektivita však nulová!!!        Nepíšu tento text proto, abych se do vás navážel paní Šabatová. Nicméně je nutno veřejnosti připomenout některá fakta. Vy jste se narodila  vysoce postavenému komunistovi Jaroslavu Šabatovi. Byla jste tedy dítkem prominenta a žila si jako v bavlnce. Váš tatík byl politickým pracovníkem KSČ a učil na Brněnské univerzitě. Byl to tedy člověk vzdělaný a politicky znalý. Bohužel zradil. Dnes se píše, že patřil do takzvaně reformního křídla strany, což je dojemně jemné označení pro zrádce strany, ale i komunistické ideologie. Patřil mezi ty, kdož chtěl ty srágory ze západu dotáhnou k nám již v roce 1968. Je dost dobře možné, že když by se to tehdá povedlo, tak by naše zem už byla dávno součástí Německa.
       Že jste podepsala chartu 77 a byla její mluvčí-to mnoho lidí ví.  Je však čím dál více i těch, kdož vědí, co signatáři charty 77 byli a jsou zač. Samozřejmě, že v roce 1989 nikdo nevěděl takřka nic, tak jste machrovali, ale jak šel čas, tak mnohá špína na vás chartisty vylezla na povrch. Vyšlo najevo mnohé o Havlovi a mnozí se dodnes diví, co za zloducha jsme si to kdysi zvolili za hlavu státu. I vy patříte k této takzvané šlechtě, která nás Čechy strká do chřtánu Němcům. Že jste se kamarádili s Němci a sudetoněmeckým landsmanšaftem je všeobecně známá věc, ale nikoho by ani ve snu nenapadlo, že zde budou probíhat kontakty i s bývalými nacisty, a že nás postupně prodáte do otroctví. Já tvrdím, že to, co jen trochu zavání chartou 77 se patří ihned zadusit. Za sametu jste to byla právě vy a váš manžel Petr Uhl, kdož šířil lživou informaci o zabitém studentu Šmídovi. Pravda-lhaní té vaší chartě šlo vždycky dobře.
      Jako ombudsmanka jste toho také moc nepředvedla a jistě jste si všimla, že vás lidé právě nemilují. Ono vlastně není za co. Sice kvalifikaci máte dobrou, ale moc vám nepomohla /myšleno kriminál/. Kuřimská kauza vám také na důvěryhodnosti nepřidala a dodnes se vlastně pořádně neví, co to bylo za divnou hru plnou lží. Pamatuji, že dokonce ministerstvo samo potvrdilo vaše pochybení, či záměr??? Čemu se ale divím že??? Havel podvodník, Vondra podvodník, Schwarzenberg podvodník atd, atd.
       Nemohu mluvit do toho, koho si voliči zvolí, ale jsem toho názoru, než volit vás, tak je lepší si do té instituce zvolit třeba miss mokré tričko. Bude jistě hezčí a bude se na co dívat. U vás by bylo nejlépe, aby jste se už konečně vydala na Havlovu cestu-tu na věčnost, abyste tady v této zemi už konečně přestala otravovat slušné lidi. Této zemi jste nikdy ničím nijak nepomohla a dívat se na vás??  Uznejte sama-není to pěkný pohled.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Paní Anna Šabatová vyniká neskutečnou drzostí a touhou po moci.

  • Chazarka Sabatova patri uz davno do kriminalu za podryvani Ceske republiky. Odporna jezibaba!

  • Neznám diagnózu paní Šabatové. Ale dle jejích skutků se mohu jen domýšlet. Měla by jít cestou svých amerických přátel a platit si co nejvíce psychologů a psychiatrů. Určitě by jí to pomohlo a nevymýšlela by pasti na slušné občany spolu s Romy apod.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*