Pane Dientsbiere, údajnou fašizaci ČR nepodporuje prezident Zeman, ale politici jako Vy

Pane Dientsbiere, údajnou fašizaci ČR nepodporuje prezident Zeman, ale politici jako Vy

Pan ministr ničeho přispěchal krátce po manifestaci na Albertově se svým „plivancem“ na hlavu státu. Prohlásil:„Miloš Zeman dnes překročil veškeré meze. Stoupl si na pódium vedle výkvětu současné extrémistické scény…“

….a sdělil ‚svému‘ národu, že fašismus nemá nazývat fašismem, islamofobii islamofobií, rasismus rasismem a xenofobii xenofobií,“ napsal Dienstbier na svém facebookovém profilu. Zdroj zde Pan ministr Robert Pelikán pro změnu v rozhovoru na idnes.cz konstatoval, že ti, kteří v Evropě odmítají islám, porušují zákon a tak většinu tohoto národa, který se islamizace Evropy bojí, kriminalizoval podle „principu“ kolektivní viny. Kritizoval policii, že při protestech proti islámu nezasahuje stejně „nestranně“, jako když se demonstruje proti „nepřizpůsobivým“ občanům.

Tak se ptám, kdo skutečně fašizuje tuto společnost? Ten, kdo má obavy z budoucnosti, ten, kdo pojmenovává věci pravým jménem, nebo ten, kdo chce dnes určovat co se smí a nesmí říkat, chce zakazovat názory a dokonce za ně zavírat? Tuto společnost radikalizují právě politici jakými je i ministr ničeho Dientsbier, či ministr spravedlnosti Pelikán tím, že nekonají a jen populisticky pronášejí svá pokrytecká hesla. Pokud ombudsmanka Šabatová, či někteří politici, obhajují nedodržování zákonů jedinců některých menšin a upřednostňují je před většinou, či před vlastním národem, pak logicky vyvolávají kritiku a protesty.

ne dekuji jsem evropan

Sluníčkářská media dnes kritizují prezidenta za to, že údajně ukradl 17. listopadu 2015 Albertov studentům. Ignorují však skutečnost, že demonstraci svolal a předem nahlásil Blok proti islámu a pozval na ni pana prezidenta. Ignorují fakt, že pořadatel a organizátor akce má plné právo vpustit na jím organizovanou demonstraci koho chce a rovněž tak kohokoli nevpustit. Ignorují fakt, že policie a antikonfliktní tým nemohou na žádnou demonstraci vpustit její odpůrce a to z bezpečnostních důvodů. Ignorují fakt, že Albertov nikdo studentům letos neukradl. Albertov byl ukraden 17. listopadu 1989 komunisty a StB, kteří po dlouhodobé přípravě zorganizovali puč s názvem „Sametová revoluce“. Komunisté zneužili 17.11.1989 studenty k realizaci svého plánu.

Doplněno 18.11.2015 v 21, 40 hodin o „důkazní materiál“ dodaný samotnými studenty, koho ve skutečnosti za „zlá“ policie a ochranka Miloše Zermana na Albertov nepustili:

Jen se podívejte, jaké pokojné studenty ta zlá policie a ochranka nepustila na Albertov: ZDE

Takto surově studentům zabránila důstojně položit květiny na Albertově: ZDE

Důstojné uctění 17. listopadu na Václaváku: ZDE

Důstojná studentská street party: ZDE

Další důstojné uctění 17. listopadu: ZDE

Studenty vítající migranty ta zlá policie na akci Blogu proti islámu nepustila: ZDE

A zase ta zlá policie: ZDE

Někteří politici dnes hystericky kritizují prezidenta Zemana v panické hrůze z nárustu jeho popularity a ztráty té své. Stále nepochopili že politik, který nehájí zájmy svého národa, či dokonce vystupuje proti nim, žádnou popularitu mít nemůže. A to platí zejména pro pana ministra ničeho Dientsbiera.

Děkuji prezidentu Miloši Zemanovi za to, že dlouhodobě hájí tuto zemi a její národ.

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Pane Dientsbiere, údajnou fašizaci ČR nepodporuje prezident Zeman, ale politici jako Vy

  • Sobotka si nedovede udělat pořádek doma, dokonce ani ve vlastní hlavě. Ale kázat do Číny o lidských právech vyrazil. V roce 1989 v lednu také začaly demonstrace, také se různě bagatelizovaly. Režim nepadl hned po prvních demonstracích. Vodní děla na Václaváku – „Jakešovy lázně“, byl začátek. Tehdy „hrdinové“ si napřed zajistili lístek do kina Blaník a pak se motali na náměstí. Když byli chyceni, dušovali se, že šli jen do kina. I dnes vidíme, jak se dá zfanatizovat dav. Nedovolme politikům, aby k upevnění své moci používali fanatický dav. Je to nebezpečné a nedá se předvídat výsledek. Používejte vlastní hlavu a nenechte se zblbnout médii, která vlastní politici ani propagandistickou Českou televizí. A ten Dienstbier? Ten snad nestojí za komentář. Jeho otce jsem si vážil, ale toho …… nevím jak ho nazvat? Ne.

  • · Edit

    Když vidím některé mladé zfanatizované možná i trochu upravené nějakým fantastickým matrošem tak je mi z toho smutno. Vymyté mozky a hlavně, že něco křičí. Je tam bezva atmosféra, protože dav dodává energii. Organizátoři, kterým to myslí o trochu více, hlavně ve svůj vlastní prospěch, jsou nadšeni svou důležitostí. Bohužel většina těchto mladých aktivistů vůbec neví, která bije. A to jsou mladí. Horší je to u dospělých lidí, ještě horší u politiků, kteří mají zodpovědnost vůči obyvatelstvu a své hašteřivé komentáře, pouštějí přes media jednak s tím ovlivní méně chápající občany a mohou získat pro svou stranu a pro sebe popularitu. V TV se pak v situaci, kdy celá Evropa se bojí, řeší převážně provinění pana prezidenta a to způsobem, že asertivní moderátorka je na koni a snaží se přiložit polínko. aby dala najevo jak je pohoršena. Stačí pozorovat její gesta, její dikci a skákání do řeči i její mimika a nach ve tváři prozradí vše. Nemá za úkol být nestranná, ale musí dát najevo za koho kope. Nevím proč pan Sobotka, svým prohlášením přes media přesně vyplnil to o čem pan prezident mluvil. Proč se s ním nesetkal . Pan prezident má mé sympatie fandím mu. Bohužel pan Sobotka se mi jeví jako nepevný politik a hlavně ,aby neurazil evropské šarže, takže od něj můžeme očekávat ještě mnoho nepřijemných překvapení. Američan pan Dienstbier to je zoufalství samo.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*