Pane Bělobrádku, pojďte nám českým ženám příkladem a ukažte nám názorně na vaši ženě, jak je příjemné se podvolit

Pane Bělobrádku, pojďte nám českým ženám příkladem a ukažte nám názorně na vaši ženě, jak je příjemné se podvolit

těm muslimským „inženýrům, lékařům a vědcům“, když nás k podvolování s nimi vyzýváte a ponižujete tímto výrokem nejen nás české ženy, ale taky české muže !

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pane Bělobrádku, pojďte nám českým ženám příkladem a ukažte nám názorně na vaši ženě, jak je příjemné se podvolit

  • Bělobrádek je nejúspěšnější politik z této vlády. Podařilo se mu odstavit ČSSD od jakéhokoliv zásahu do církevních restitucí. Pro Sobotku je koryto tak důležité, že raději rezignoval na sliby, díky kterým dostal ve volbách hlasy.
    Církev je nenasytná a bezedná díra, ve které se ztratí jakékoliv peníze a majetek. Pro církev není nic dost špinavé, pokud jde o její bohatnutí. Církev je ochotna obětovat své věřící, když za to utrží jidášský groš.
    Díky rezignaci na rozpor mezi muslimy a křesťany nás církev žene do záhuby. Muslimové si z nevěřících – což je kdokoliv, kdo nevyznává Islám, udělají otroky, nebo nás podřežou. Pokud se nebudeme účinně bránit, je s námi konec.
    Musíme se zbavit „elit“, které toto masové šílenství podporují. Proto pojďme k volbám a volme ty, kteří nás vytrhnou z toho nesmyslu i za cenu, že vystoupíme z EU i NATO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*