PAKT RIBBENTROP-MOLOTOV (NĚMECKO – SSSR)

PAKT RIBBENTROP-MOLOTOV (NĚMECKO – SSSR)

Opět něco k vysvětlení…

Rusku (a vlastně tehdejšímu Sovětskému svazu) je stále a neustále vytýkáno, vyčítáno a „triumfálně“ předhazováno a záměrně neodpuštěno všemi těmi nenávistnými, zatvrzelými rusobijci a antikomunisty a „už jen z tendenčního principu rusobijci a antikomunisty“ ( – a těch je převážná většina!), že uzavřelo v roce 1939 s fašistickým Německem smlouvu o neútočení – tzv. Pakt Ribbentrop-Molotov. Ten byl uzavřen mezi Německem a Sovětským svazem a podepsán dne 23. srpna 1939 ministry zahraničí Německa – Ribbentropem a SSSR – Molotovem.

Jak to tehdy vlastně bylo? K tomuto vnucenému aktu vlastní sebeobrany a získání tolik potřebného času byl Sovětský svaz DONUCEN ZÁPADEM (respektive Velkou Británií a Francií!), jejichž mnozí, i současní politici, jsou i dnes stále natolik pokrytečtí, potměšilí a drzí, že se vůbec opovažují Rusku toto vytýkat! Tehdy, v těch tragických osudných letech (třicátá léta XX. století a těsně před vypuknutím 2. světové války rozpoutané agresivním Německem), jejich naprostá netečnost, lhostejnost, jejich záměrná jakoby nevšímavost, jejich naschválný nezájem, jejich potměšilé politikaření a jejich západní „vyčůranost“ (tj. politiků a představitelů Francie a Velké Británie!) na nesčetné aktivity, jednání a kroky právě velice iniciativního Sovětského svazu O SPOLEČNÉM postupu a boji proti militantnímu fašistickému Německu donutily nakonec Sovětský svaz starat se jen sám o sebe a svou vlastní bezpečnost!

RIBBENTROP-MOLOTOV

Byl to právě Sovětský svaz, který donekonečna apeloval na hrozící nebezpečí nacistického Německa a varoval před jeho imperiální politikou a hledal v tomto nastávajícím boji proti německému fašismu spojence! Marně! Jeho zoufalé volání bylo však úmyslně nevyslyšené Západem, neboť Západ měl odlišné farizejské představy, touhy a přání – nasměrovat agresi a rozpínavost fašistického Německa na východ! Jak se jim jejich vypočítavost vyplatila, víme! (Francie byla Německem násilně obsazena a totálně poražena za 38 dní bojů a rozdělena na okupační zónu a na kolaborantský stát plně podřízený a spolupracující s Německem. Anglie pak byla napadána Německem leteckými útoky a bombardována od srpna r. 1940)

I proto, pro ZRADU ZÁPADEM, byl tehdy Sovětský svaz DONUCEN ZÁPADEM podepsat prozatím s Německem smlouvu o neútočení – tzv. PAKT RIBBENTROP-MOLOTOV. Potřeboval získat čas, věděl totiž velice dobře, že do budoucna se střetu s Německem nevyhne. Stalin netušil – lépe – nechtěl mít ani tušení, nechtěl věřit, že toho potřebného času bude tak zoufale zatraceně málo.◄

►Poslední poznámky:◄

►Dávno před podpisem (té stále vytýkané) smlouvy mezi Německem a Ruskem v roce 1939 podepsaly smlouvy s fašistickým Německem tyto státy. Že to jistě nebyly smlouvy o nepřátelství, či vypovězení války mezi sebou je pochopitelné. Nebo pro někoho ne?!:

 • V roce 1934 tehdy též fašistické POLSKO – Pakt Pilsudski-Hitler (po Mnichovském diktátu Polsko vojensky přepadlo a okupovalo část Československa – Těšínsko)
 • V roce 1936 RAKOUSKO
 • V roce 1938 tzv. Mnichovský diktát „demokratická“ Francie
 • V roce 1938 tzv. Mnichovský diktát „vzor vší demokracie“ Velká Británie
 • V roce 1938 tzv. Mnichovský diktát fašistická ITÁLIE

Jak si vůbec mohly dovolit tzv. prý demokratické státy (FRANCIE a VELKÁ BRITÁNIE) uzavřít a podepsat smlouvu s fašistickými státy o odstoupení ne nepodstatné části území jiného svrchovaného státu fašistickému Německu?!! Toto vše těmto státům není vytýkáno, ale Rusku je stále předhazováno, že podepsalo smlouvu s Německem?!!

 

Mgr. Petr Michalů

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • forovery: Najprv si tu knihu precitaj, ak hodnotíš 500 strankovu knihu na zaklade desat riadkoveho vycucu, tak to len viac a viac degraduje tvoje postavenie.

  Pozri obaja verime tomu co sme citali, ani jeden z nas tam nebol a nevidel to na vlastne oci. tak preco sa hadat o myslienky a domněnky inych.
  Najlepsie bude, kde budeme citat dalej aj ine knihy, ty mozes zacat solzenicinom, a kludne prekoc prvu knihu a pusti sa do druhej.

 • Pro A.Grösla a M.Marka:
  Vážení, vaše příspěvky nesouvisí s logikou, či vědomostmi, jsou to pouhé nevzdělané „emoční výkřiky“, dnes již „do tmy“.
  Bohužel asi stejně nevíte o čem mluvím.
  Pavel p

 • Pro zombie666:
  Děkuji za váš historický poznatek, ale je opravdu zcela možné, že Hitler měl opravdu chazarský původ. Dočetl jsem se to, myslím, v knize Tajné dějiny jezuitů. A také to bylo v tom dopise Zdeňka Spálovského adresovaný Václavu Havlovi. Ten dopis, nacházející se v diskuzi pod článkem Oldřicha Rambouska – Obžaloba Václava Havla, uveřejnil jistý uživatel Petr. Zdeněk Spálovský v něm tvrdí, že Hitler byl Žid.
  No, časem se ukáže, jak to doopravdy bylo.

 • Forever-no není pravda,že Hitler byl žid nebo židovského původu-jediný židák ve vedení NSDAP a nacistického Německa byl Joseph Goebbels,kterému na přání Hitlera museli upravit rodokmen-jinak myslím,že ve všem ostatním máte pravdu

 • Pro tartus:
  200 let pospolu
  Alexandr Solženicyn se ve své knize soustřeďuje na rusko-židovské vztahy, a to jen v rozmezí oněch dvou století, kdy Rusové a Židé žili v jednom společném státě. Největší důraz klade na soužití obou národů ve dvacátém století, tak významném a katastrofickém pro život obou národů. Solženicyn zkoumá látku z hlediska historických, politických, praktických a kulturních vztahů a snaží se rozptýlit mylná nepochopení a falešná obvinění. Židovská otázka byla podle jeho slov interpretována vždy zaujatě a v paměti obou národů je bohužel plno vzájemných křivd. Je tedy třeba porozumět oběma stranám, a proto se snaží události spíš pochopit, než aby se pouštěl do polemiky. Okruh zkoumaných problémů I. dílu je velmi rozsáhlý – od 18. století přes Alexandra I. a Mikuláše I. až po události 1. světové války.

  No a, a co má být. Co toto má s tím společného? To nic nemění na následujících faktech, že Stalin překazil vatikánsko-sionistické alianci uskutečnit NWO. Opomněl jste zcela jeden zásadní FAKT:
  Stalin byl antisemita nebo chcete -li antisionista. Stalin sám zlikvidoval a nechal popravit či poslal do gulagů veškeré židobolševiky, shromážděné okolo Chazara Trockého. Musíme si uvědomit, že zpočátku Stalin nebyl jediným vládcem v SSSR. Byl tam vedle něj další stát ve státě:
  bolševici (většina chazarského původu) shromáždění okolo lidí jako Trockij, Zinovjev, Bucharin (opět lidé chazarského původu) atd.
  Stalin postupně nechal všechny židobolševiky a trockisty popravit. Stalin později nechal vyčistit veškeré komunistické strany ve východní Evropě od Chazarů.
  Určitě si vzpomínáte na to, jak Stalin a komunisté na konci 40. a 50. let něco pořád říkali o anglo-americkém imperialismu, o židovské buržoazii či o nepřátelských sionistech, co kují pikle proti socialistickému SSSR a východnímu bloku.
  To nebyla náhoda. Stalin sám Chazarům nedůvěřoval a naopak je považoval za hrozbu.
  Od Hitlera se Stalin lišil v tom, že zlikvidoval Chazary na politických a ekonomických postech a prosté Židy nechal na pokoji. Kdybych si měl vybrat mezi Hitlerem (který bral penízky a podporu od mocných amerických chazarských rodin) a Stalinem, tak beru Stalinovu metodu. Je důležité se zbavit Chazarů na vysokých postech a nestarat se o prosté Židy, kteří jsou Chazary sedících na vysokých mocenských postech využíváni jako štít.
  Je dost zajímavé, že sionisté dodnes oplakávají smrt „liberálů“ Trockého či Zinovjeva, ale na druhou stranu démonizují Stalina. Až dodnes je trestné propagovat stalinismus a Stalina, ale propagovat marxismus-leninismus a trockismus je v pořádku. To není náhoda. Antisionista Stalin totiž pořád dělá vatikánsko-sionistické mocenské skupině vrásky. Stalin totiž jednak odmítl likvidaci tradičních hodnot, tj. odmítl likvidaci tradiční rodiny, odmítl potraty, likvidaci národních států a stejně tak odmítl homosexualismus a multikulturalismus. A navíc likvidoval veškeré tajné spolky na území Sovětského svazu a východní Evropy a likvidoval a pronásledoval veškeré Chazary (na politických a ekonomických postech) na území SSSR.

  Dodnes je zakázána propagace Stalinových myšlenek . Proč asi?!
  A dodnes Rusové nenechají na Stalina dopustit. Proč asi?!
  A Putin a Rusko se dnes vrací ke stalinismu. A Západu to samozřejmě vadí. Nedávno noviny ovládané sionisty vyčítali Rusku, že v myslích ruských vůdců (mysleli teď Putina) zakořenil stalinismus. Proč jim (sionistům) Stalin a stalinismus tak vadí? Proč asi?!

  Stalin navíc zabránil genocidě Slovanů. Nejdřív slovanské národy zachránil před Trockým, poté před Hitlerem. Trocký chtěl totiž vyhladit Slovany podle Marxových myšlenek.

  Viz Marxova a Engelsova nenávistná slova vůči Slovanům:

  „Všeobecná válka, která přichází, rozdrtí slovanské spojenectví a zcela vyhladí tyto zatvrzelé národy, že i jejich samotná jména budou zapomenuta… Vyhladí nejen reakční třídy a dynastie, ale zničí také tyto naprosto reakční rasy… a to bude skutečným krokem vpřed.“ Karel Marx doplnil, že se na likvidaci této rasy těší a za její příklady uváděl Chorvaty, Pandury, Čechy a jeho slovy, podobnou „verbež“.

  Karel Marx: „V Rusku, u této barbarské rasy, je taková energie a taková aktivita, kterou najdeme jen u starých monarchií. Slovanští barbaři, rodilí kontrarevolucionáři. Vůči nim je potřeba bojovat ne na život, ale na smrt. Smrt Slovanům. Zničení a neomezený teror.“

  Ve 20. stol. západní elity zahájily válku proti Slovanům s cílem je vyhladit. Lenin, Trocký a Hitler měli za úkol Slovany a Rusko srazit na kolena a vyhladit. Ale Stalin a stalinský SSSR genocidu Slovanů překazili. Rusko zase zachránilo slovanské národy před zkázou.

  Toť vše. A já odmítal vaše následující tvrzení:
  „Názor hodný bolševického sionistu. Hitler roky ziadal o urovnanie sporov mírovou cestou. Po napadnutí Polska třikrát ziadal o zastavení vojny a mier v Europě. Třikrát to briti odmítli. Před vojnou jasné pojmenoval korporativnych sionistov ako zdroj nepokojov v Europě.
  A SSSR už od začátku tridsiatich rokov zbrojila ostosest, a připravovala sa útok. Ta dohoda malá uklidnit Hitlera aby sa požerák na západ, co Stalinovi nevyšlo.“

  Proč to není pravda, jsem už vysvětlil. Vzhledem k tomu, že Hitler byl vatikánsko-sionistický agent. 🙂
  A zkuste, pokud dle vašeho názoru se v něčem mýlím, mi vyvrátit mé některé tvrzení. Pomocí argumentů a faktů. Já budu naslouchat.

 • Ak si sa urazil, tak sa odraz. Já som s tvojim prvým příspěvkem po většině souhlasil. A len tvoj negativny postoj voci mne má přiměl reagovat. Ale čím viac pises tým vidim fanatické zaslepenie. Preto ti nebudem navrhovat studium. Nemalo by cenu. Už Solženicyn napsal dveste let pospolu, kde vyvracia tvoje videnie. A to je sionistami zakázána kniha.

 • Pro tartuse:
  Jo, to vám a tobě podobným jde – když dojdou argumenty, tak začnete napadat a urážet ostatní diskutující. Doporučuji vám jedno – nemel a studuj!
  A vaše tvrzení je hodně směšné už z prostého důvodu:
  Hitler byl financován a podporován Západem, konkrétně Vatikánem a americkými bohatými židovskými rodinami typu Rothschildů, Rockefellerů, Morganů atd.
  Snad si nemyslíte, že Hitler svojí mašinérii vydupal jen tak země.
  Sám Hitler byl členem zednářské lóže a dokonce byl i členem iluminátského řádu (vyšší řád, než svobodné zednářství) a byl i velmi dobrým katolíkem a členem jezuitského řadu a byl i židovského původu. To samé platí i o ostatním nacistickém vedení. Zkrátka nacistické učení bylo jen kopií politického systému papežského Vatikánu. A další důležitá věc a o tom se nemluví:
  Ilumináti byli vytvořeni jezuitským řádem, sám černý papež (generál jezuitského řádu) je od té doby hlavou iluminátského řádu. Téměř veškeré známé organizace a ideologie z anglo-amerického světa byly vytvořeny Vatikánem, konkrétně jezuity v čele s černým papežem. A to samé platí i o bolševismu a nacismu.
  A další věc:
  stalinský SSSR byl antisionistický. Stalin postupně zlikvidoval všechny židobolševiky v komunistické straně SSSR a postupně všechny Chazary i z ostatních komunistických stran v Evropě. Stejně i pozdější antiizraelský postoj Stalina, když se Izrael postavil na stranu USA. pozn: jaký to paradox, prostí Židé se nevědomky postavili na stranu těch, co je vždy hubili a co byli odpovědní i za holocaust Židů ve druhé světové válce.

  Takže démonizace Stalina a stalinského SSSR ze strany sionistů není náhodná.

 • 😉 škoda slov, nemám možnost ta naučit chápat pisany text, tak ti prajem len hodně snahy v samostudiu

 • Pro osmozu a tartuse:
  Ty vago, máme tu rovnou dvě rudá chazaro-trockistická-bolševická-fašistická individua. Nejdřív si prostudujte dějiny a pak něco povídejte. Zapomněli jste oba dva dodat, kdo financoval a podporoval VŘSR a nacismus v Německu. VŘSR byla finacována a podporována Vatikánem a USA-židobankéři a to s cílem zotročit a podmanit si Rusko a vyhladit slovanské národy. Zpočátku vše šlo podle jejich plánů. Pak ale přišla pohroma. A tou pohromou byl pro západní vládnoucí elity (ten „zlý“) Stalin. A ten se s tím nemazal. Proč je vlastně Stalin a stalinismus tak démonizován? Protože Stalin místo toho, aby pokračoval v zotročování Ruska pro Západ a v genocidě slovanských národů, tak se postavil Západu na odpor a postavil se na obranu Ruska.

  A za další, Stalin jednak překazil marxistickou trockistickou světovou revoluci (globalizaci) a zabránil genocidě slovanských národů. Nejdřív slovanské národy zachránil před Trockým, poté před Hitlerem. Nejdřív postupně zlikvidoval či odstranil na vedlejší kolej všechny trockisty a všechny veškeré agenty Západu a vybudoval nezávislý a silný SSSR.
  Kdyby zvítězil tehdy Trocký a ne Stalin, tak by došlo k holocaustu slovanských národů. Zemřeli by sta miliony lidí. A žádný Hitler by nemusel přijít. Ale díky Stalinovi byly slovanské národy zachráněny. Stalin se krásně vypořádal se všemi židobolševiky.
  A protože SSSR se odtrhl od Západu a tím pádem Stalin překazil plány západních elit se Slovany a Ruskem, tak musel přijít Hitler.
  A to jste „jaksi“ opomněli zmínit, a to, že Hitler byl financován a podporován Vatikánem a USA-chazaro-iluminátskými-zednářskými bankéři. Zkrátka, Hitler byl ve skutečnosti jen vatikánský-USA-sionistický-iluminátský-zednářský-chazarský agent, stejně jako celé nacistické vedení. Trocký totiž selhal ve svém poslání, musel tedy po něm přijít Adolf Hitler.
  Za druhou světovou válku jsou zodpovědné tedy západní elity v čele s Vatikánem a jeho věrným psem USA-chazarobankéři . Zkrátka, druhou světovou válku proti Evropě zahájily vládnoucí západní elity prostřednictvím svého agenta Hitlera.
  A sovětsko-německý pakt musel SSSR podepsat, aby zabránil spojení Hitlera s Polskem a Západem. Kdyby tak neučinil, hrozilo by mu, že na něj zaútočí najednou západní země společně s nacistickým Německem a Polskem či minimálně Polsko společně s nacistickým Německem.
  A navíc díky této smlouvě získal čas na to se připravit na válku proti nacistickému Německu, aby ho mohl následně porazit a roznést na kopytech.

  Díky Bohu za stalinský SSSR! Kdyby ho nebylo, tak bychom my Slované tady nebyli a lidé, jako osmoza a tartus by tady nemleli vatikánské rothschildovské kecy.

  Sláva SSSR!!!!!!!!
  Sláva Rudé armádě!!!!!!!!!!!!
  Sláva všem Slovanům!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

 • Názor hodný bolševického sionistu. Hitler roky ziadal o urovnanie sporov mírovou cestou. Po napadnutí Polska třikrát ziadal o zastavení vojny a mier v Europě. Třikrát to briti odmítli. Před vojnou jasné pojmenoval korporativnych sionistov ako zdroj nepokojov v Europě.
  A SSSR už od začátku tridsiatich rokov zbrojila ostosest, a připravovala sa útok. Ta dohoda malá uklidnit Hitlera aby sa požerák na západ, co Stalinovi nevyšlo.

 • Autor by si mal zložiť dole červené okuliare a prijať pravdu. Nemecko aj ZSSR mali k sebe pomerne blízko, pretože v oboch krajinách vládla ĽAVICA. V Nemecku to bol národný SOCIALIZMUS a nie FAŠIZMUS, ako autor nesprávne dookola opakuje. Je to sakra rozdiel, ktorý ale Stalinovi nevyhovoval (veď ako by vysvetľoval svojim občanom, že socialistický štát je nepriateľom iného socialistického štátu?) a začal na Nemcov používať názov fašisti, čo dodnes červenoprdelníci s obľubou používajú.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*