Pákistánské křesťanské rodině byl v Británii odepřen azyl – „Mohlo by to urazit muslimy“

Pákistánské křesťanské rodině byl v Británii odepřen azyl – „Mohlo by to urazit muslimy“

Pronásledovaná křesťanka z Pákistánu, která byla odsouzena k smrti za urážku proroka Mohameda, nedostane ve Spojeném království azyl, protože by její přítomnost v Británii mohla údajně vyvolat „občanské nepokoje“ mezi muslimskou populací.   

Asia Bibi, která je členkou křesťanské menšiny v Pákistánu, byla osvobozena od trestu smrti po osmi letech rouhání poté, co Nejvyšší soud zrušil její verdikt.A její údajný zločin, za který měla být původně ukamenována k smrti?

„Urazila proroka Mohameda.“

Zrušení jejího trestu smrti vyvolalo hněv v Pákistánu a její manžel Ashiq Masih se nyní obává o bezpečnost celé rodiny. Ashiq uvedl: „Žádám předsedu vlády Spojeného království, aby nám pomohl a pokud to bude možné, aby nám poskytl svobodu.“

Nicméně, podle deníku Huffington Post,naléhavá žádost křesťanské rodiny o azyl ve Velké Británii byla odmítnuta kvůli přesvědčení vlády, že by jejich přítomnost mohla vyvolat občanské nepokoje.

Jinými slovy, britská vláda odmítla nabídnout útočiště pronásledované křesťance a její rodině, protože se bojí, že by to pohoršilo muslimy.

Wilson Chowdhry, který je předsedou britské pákistánské křesťanské asociace uvedl: „Dospěl jsem k závěru, že britská vláda měla obavy, že její přesun do Británie by vyvolal obavy a nepokoje u některé části komunity a že by to také představovalo bezpečnostní riziko pro britská velvyslanectví v zahraničí, která by se mohla stát cílem islámských teroristů.“

„Asie a její rodina se nyní rozhodli přijmout jednu z nabídek na azyl od nějaké západní země.“

Italský ministr vnitra Matteo Salvini byl jedním z těch, kteří nabízejí pomoc těmto křesťanům.

Islámský terorismus ve Velké Británii vyhrává.

Pokud je toto skutečný důvod, proč Británie odmítla pomoci této ženě a její rodině, pak je zřejmé, že islámský terorismus ve Velké Británii vyhrává.

Je to absolutní pobouření a hanba.

Foto: Simon Caldwell/CNS
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*