P.C.Roberts: Věříte Kremlu nebo idiotům z CIA?

P.C.Roberts: Věříte Kremlu nebo idiotům z CIA?

Moskva ohlásila, že dokumenty, tvrdící, že Rusko vlastní kompromitující informace o Donaldu Trumpovi, jsou padělkem a totálním blufem. Rusko nikdy neshromažďovalo informace takovéhoto druhu, ať už o zvoleném prezidentovi či o jeho soupeřce Hillary Clintonové.

„Kreml nevlastní žádné kompromitující informace o Trumpovi. Tvrzení opačné neodpovídá skutečnosti a je naprostým výmyslem“, řekl ve středu novinářům mluvčí ruské vlády Dmitri Peskov. „Je to totální bluf, absolutní výmysl a kompletní nonsens“.

Peskov zdůraznil, že Rusko nemá žádné kompromitující informace ani o Hillary Clintonové, a že ruské úřady takovýto druh informací zásadně neshromažďují. „Kreml a ruský prezident se v prvé řadě snaží vybudovat dobré vztahy s našimi zahraničními partnery – v zájmu ruského lidu a též v zájmu globálního míru, stability a bezpečnosti“ dodal Peskov. „Ale bohužel, z prstu si cucat vymyšlené historky se velmi podobá honu na čarodějnice, který už tady jednou byl.“

 

Vybral a přeložil Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/11/who-do-you-believe-the-kremlin-or-the-cia-idiots/

(Paul Craig Roberts Foto: AFP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “P.C.Roberts: Věříte Kremlu nebo idiotům z CIA?

  • Prolhanym americkym mainstreamem a jeho rusofobni propagandou jsou prosycena vsechna oficialni media. Jestlize nechceme videt svet zmanipulovanymi brylemi, musime tento stav vsude ukoncit a zavest objektivni nestranne zpravodajstvi. Oznacit veci spravnymi jmeny, nikomu nestranit. Tato CIA obvineni jsou natolik uboha, ze jenom potvrzuji zoufalstvi lidi v americke administraci a tajnych sluzbach a jejich debilitu. Odvadeji zaroven pozornost od ohrozeni Evropy manevry stovek obrnencu NATO a USA na ruske hranici. Tato provokace Ruska muze vest k nedozirnym nasledkum pro Evropu!!!
    Nikdo se v mediich o toto nebezpeci nestara, protoze vsechna media jsou v ruce zlocinnych USA!!!! Kam jsme se to jenom dostali? Lide probudte se !!!!!! Obama a Merkelova je jedno a totez zlo!!! Nemecko je kolonii USA, je stale obsazene americkymi jednotkami, spionovane NAS a jejich sluzbami. Nemecky tisk je cenzurovany, zadne zpravy o zlocinnosti ekonomickych migrantu se nesmi uverejnovat!!! Tyto sily chteji zaplavit Evropu Muslimy. Chystany zakon EU o zbrani nas ma odzbrojit, abychom se nemohli branit!!!!!!

  • Čím více USA i naše média lžou, tím více lidí pochopí, že se jim nedá věřit. Tak ať lžou víc a víc. Největší riziko v současné době je Merkelová, která vidí EU jako svou čtvrtou říši. Nakonec opět Evropu osvobodí Rusko spolu s USA, které se mezitím stabilizují a otřesou se z Obamovských lží.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*