Otevření brány ke Třetí světové válce

Otevření brány ke Třetí světové válce

Podle novinových zpráv se Washington rozhodl vyzbrojit Ukrajinu a obnovit vojenský útok na rusky mluvící občany v Doněcku a Luhansku.

Ruský představitel ministerstva zahraničí odsoudil nezodpovědné rozhodnutí Washingtonu dodávat zbraně do Kyjeva, jako porušení dohody, díky kterému bude politické řešení konfliktu ještě méně pravděpodobné.

Foto: Infowars.com
Foto: Infowars.com

Ruská vláda předpokládala, že Evropa dostane rozum a konflikt se v klidu vyřeší. Ruská vláda se ale zmýlila a musí okamžitě předejít zhoršující se krizi tím, že například sjednotí separatistické provincie s Ruskem.

Bylo by pro ruskou vládu velice ponižující, kdyby zanechala etnické Rusy napospas vojenskému útoku. Pokud Rusko zůstane stranou, zatímco budou Doněck a Luhansk zničeny, příští útok bude na Krymu. Pokud bude Rusko donuceno bojovat, tak bude čelit lepšímu vyzbrojení a lepší připravenosti nepřítele.


Svou nečinností ruská vláda napomáhá Washingtonu v útocích proti Rusku. Ruská vláda by mohla říct, že bude Evropa bez zemního plynu. Ruská vláda by mohla vyhlásit bezletovou zónu nad separatistickými provinciemi a dát Kyjevu ultimátum. Ruská vláda by mohla přijmout požadavky od Doněcka a Luhanska a sjednotit tyto oblasti s Ruskem. Každá z těchto akcí by stačila k vyřešení konfliktu před tím, než se to vymkne kontrole a otevřou se brány k Třetí světové válce.

Američané jsou bezradní, že Washington je na pokraji zahájení nebezpečné války. Dokonce i informovaní komentátoři odbočili a vyvracejí propagandu, že Rusko napadlo Ukrajinu a dodává zbraně separatistům.

Washington chce odstranit Rusko, které mu stojí v cestě k úplné moci. Arogance Washingtonu nutí Rusko k nelehkému rozhodnutí: vazalství, nebo válku.

Paul Craig Roberts
http://www.infowars.com/opening-the-gates-to-world-war-iii

 

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články