Otázka před volbami. Proč si volíme za své zástupce blbé politické strany a mentálně narušené jedince???

Otázka před volbami. Proč si volíme za své zástupce blbé politické strany a mentálně narušené jedince???

Asi bude mnoho těch, co se takto ptají a nakonec jsou udiveni výsledky voleb. U armády se říkalo, že čím větší vůl-tím větší šarže. U politiků je to obdobné a zde platí, že čím větší svině-tím větší koryto. Nemusíme se však potom divit, že nám vládnou svině. Paradoxem však je, že ony svině si sami volíme, neb mnoho z nás je líných, aby si přečetli volební programy stran, nebo se zajímali o politiku alespoň v režimu všeobecné informovanosti. Mnoho z nás řekne, že ho politika nezajímá, ale to je blbost jak kráva, neb politika ovlivňuje životy všech a máme ji kolem sebe jen co ráno otevřeme oči.

Jste líní myslet??? Tak neskuhrejte a plaťte!!! Budete-li myslet-můžete cosi změnit. Co je lepší si rozhodněte sami. Je pravda, že současné volby nejsou klíčové, ale podcenit je by bylo dětinské. Politika začíná už na komunální úrovni a už tam začínají praktiky zavánějící kriminálním podsvětím. Víte to snad všichni!!! Ve vrcholové politice je situace úplně nejhorší. Vždyť stačí vzpomenout, co za svinčík v naší zemi způsobila dříve ODS nebo lidovci. Sociální demokraty-tu prodejnou partaj bez páteře také nemohu vynechat. A KSČM??? Ta se přizpůsobila vzniknuvší situaci bez ohledu na ideologický základ. Tohle volit??? Tenhle hnůj??? To je škoda námahy i hlasu. Nutno hledat jinde. K volbám je však nutno jít, neb když hlas nedáte, tak si ty zlopartaje neodevzdané hlasy přerozdělí a stejně vyhrají. Oni sázejí na vaši lenost a hloupost!!! Jen odevzdaný platný hlas má smysl a cenu-tedy pro ty, kdož chtějí tu káru posunout vpřed a třeba jinam.Nemůže vám být přeci jedno, když předsedkyně TOP 09 Pekarová-Adamová vykřikuje do světa, že by důchodcům nepřidala ani korunu a že ušetřené peníze by raději poslala do Běloruska na podporu tamní opozice. To je doslova a do písmene pohrdání Českými občany. Ona by za peníze vybrané od Českých občanů ráda financovala státní převrat v Bělorusku a podporovala krveprolití!!! Není to hnus??? Vždyť by šlo o podporu neonacistů jako na Ukrajině. Navíc nutno přiznat, že občané v Bělorusku se v mnoha ohledech mají lépe než my Češi v údajně demokratické zemi. Stačí si udělat porovnání cen v obchodech a platovou hladinu. Zajímavé jsou i ceny bytů, plynu, nafty benzinu i nájmů. Proč tedy taková podpora tamní opozici? Je to jednoduché-dostat se blíže k Rusku a ohrožovat ho. Paní Pekarová prakticky přiznala, že pokusy o státní převrat v Bělorusku jsou financovány zvenčí a tamní opozice je něco obdobného jako kdysi u nás Charta 77. Sami víte, jaký lidský odpad v Chartě 77 byl a je a jaké škody u nás v zemi způsobil. Pro mě je TOP prostě nevolitelná!!!

Babišovi je vyčítáno 5000 Kč pro důchodce. Vážení-to není jen rozhodnutí Babiše, ale koalice. Určitě se nejedná o úplatek voličům a mohu potvrdit, že život důchodců při první covid vlně se zhoršil a prodražil. Mám to doma. Ne každý důchodce to má jak my u nás doma, že své mámě nákupy dovezu, k lékaři odvezu a věci nutné k životu zajistím bezplatně. Ano – důchodci byli při první vlně zalezlí doma, ale valná většina z nich si musela nákupy a podobné záležitosti zajistit jinou, než běžnou cestou a to mnohdy za úplatu. Jestli nejste debilové, tak pochopíte, že i ti důchodci musí jíst, platit složenky, chodit k doktorovi atd. Pracovně aktivní člověk si na to vydělá, ale důchodce má jen ten důchod, který není žádná hitparáda a každý náklad navíc je u mnoha z nich likvidační. Uvědomte si to už konečně a to nemluvím o tom jak vše podražilo. Vezměte jen blbou zeleninu, či úplně sprostá jablka. Proto nechápu pana Novotného /ODS/, či pana Feriho /TOP/ za jejich postoje ke dříve narozeným. Lze přiznat, že se to hnutí ANO hodilo a je to šikovný marketingový tah před volbami, ale korupcí voličů bych to tedy nenazval. Vy důchodci, kteří vykřikujete, že jste se Babiše o nic neprosili a že se koupit nedáte vzkazuji pouze toto. Až vám těch 5000 Kč přijde domů, tak vám nic nebrání v tom je nepřijmout, či je poslat zpět. Udělejte to prosím. Sám jsem zvědav kolik z vás to udělá!!

O ODS snad ani nemá smysl psát. Jejich politiky volit nemohu, i když vím, že v jejich řadách jsou i slušní a schopní lidé. Bohužel nemohu, protože vedení ODS, ani sám předseda ODS se nedistancovali od projevů pana Novotného starosty Řeporyj. Nejenom že tento člověk nabádá k vraždě, ale obhajuje a staví pomníky nacistům a na adresu důchodců doslovně řekl, že by jim dal hovno. Tohle je politika ODS??? Tohle pan Fiala strpí??? Tomuto říkáte demokracie??? No tož si ji strčte do prdele i s Novotným.

Lidovci se nyní nijak moc neprojevují, aby nepoutali velký zájem. Proč??? Historii této strany /prodejné děvky/ známe. Zde je velká podobnost s ČSSD. Jelikož o těchto politicích víme dost, což oni vědí, tak se snaží nebudit velký zájem a nejitřit emoce, aby prošli. Já na ně kašlu. KSČM se taktéž přiřadila k prodejným a své síly klidně spojila s třídním nepřítelem. To je neodpustitelná zrada. Piráti??? Škoda slov-jen sebranka idiotů.

Osobně je mi nejblíže SPD, i když i tam lze nalézt rozporuplnost a mnohé nedokonalosti. Lze však říci, že svého volebního programu se drží seč může a to i přes značný odpor opozice. To se cení a já jim dávám šanci. Jak to bude u vás???
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*